Zeitfracht هم اکنون در حال مذاکره در مورد فروش دفتر مرکزی شرکت است

[ad_1]

لجستیک

Zeitfracht هم اکنون در حال مذاکره در مورد فروش دفتر مرکزی شرکت است

دو طرف علاقه مند می خواهند ملک را در شارلوتنبورگ خریداری کنند. اداره اقتصادی می خواهد لجستیک را در شهر نگه دارد.


مقر شرکت Zeitfracht سد فریدریش-اولبریشت در شارلوتنبورگ.  این شرکت در حال حاضر در حال فروش سایت است.

مقر شرکت Zeitfracht سد فریدریش-اولبریشت در شارلوتنبورگ. این شرکت در حال حاضر در حال فروش سایت است.

عکس: مائوریتزیو گامبارینی

برلین یک هفته پیش ، مدیریت شرکت تدارکات Zeitfracht برای اولین بار علناً درباره افکار مهاجرت از برلین صحبت کرد. اکنون مشخص شده است: این برنامه ها به وضوح بیش از آنچه شناخته شده بود توسعه یافته اند. زیرا طبق گفته برلینر مورگن پست ، این شرکت در حال حاضر در حال مذاکره برای فروش دفتر مرکزی این شرکت در شارلوتنبرگر ، فریدریش-اولبریشت-دم است. Zeitfracht نمی خواهد این را در صورت درخواست تأیید کند. سخنگوی گفت: “ما در مورد شایعات توضیحی نمی دهیم.”با این حال ، باید علاقه خاصی از طرف دو خریدار بالقوه وجود داشته باشد. طبق اطلاعات ، حمل و نقل سریع پیک DPD ، که قبلاً از قسمت زیادی از وب سایت Zeitfracht استفاده می کند ، همچنین در اطراف ملک ارائه می دهد. در ابتدا ، چیزی در مورد طرف دوم علاقه مند شناخته شده نبود. Zeitfracht ، همانطور که فردی آشنا به روند کار می گوید ، می خواهد از پول حاصل از فروش برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات جدید استفاده کند. این که آیا این کار در برلین خواهد بود ، باز است.این شرکت از ثبت نام طولانی و ثبت نام کامیون ها شکایت کرد

شرکت تدارکات Zeitfracht با گردش مالی سالانه بیش از 500 میلیون یورو یکی از بزرگترین شرکت های پایتخت است. این شرکت که دارای مکان های بزرگتری در ارفورت ، لایپزیگ و هسلینگن در نیدرزاکسن است ، حدود 3000 کارمند در آلمان دارد که 1000 نفر از آنها در دفتر مرکزی برلین ثبت شده اند. Zeitfracht اخیراً به طور عمده در بخش تدارکات رشد کرده است: عمده فروش کتاب KVN از سال 2019 بخشی از این گروه است و از سال گذشته خرده فروش محصولات الکترونیکی First Wise ، که حدود 1800 خرده فروش آنلاین و خرده فروشی را تأمین می کند.
زایتفرخت در گفتگوی صبحگاهی از دولت برلین انتقاد کرد. “ما 30 کامیون را در برلین ثبت و ثبت نام کردیم. در شعب ما حدود 400 نفر بود که انجام این کار دو روز طول کشید. ما ده ماه را در برلین گذراندیم. ” سایمون شرودر همچنین از عدم مبادله با سیاست در برلین انتقاد کرد. به عنوان مثال در تورینگن ، شرکت هایی مانند Zeitfracht فرش قرمز را اجرا می کنند.

اداره اقتصادی برلین مغایرت دارد

در بیانیه آمده است که دولت اقتصادی برلین نمی خواهد این درخواست را به این صورت ترک کند: دولت سناتور این شرکت را به خوبی می شناسد. علاوه بر این ، تماس هایی بین Zeitfracht و آژانس دولتی توسعه اقتصادی ، Berlin Partner وجود دارد. “ما همیشه در دسترس هستیم تا در مورد مسائل موقعیت مکانی صحبت کنیم ، اما اگر مشکلی پیش آمد یا نیاز به پشتیبانی داشت باید با ما تماس بگیرید. این پیشنهاد برای کلیه شرکت های ایالت برلین در دسترس است. ما همچنین با Zeitfracht تماس نزدیک داریم. “سخنگوی سناتور امور اقتصادی رامونا پاپ (سبزها) گفت.

نظر را نیز بخوانید: برلین به عنوان یک شوک شرکتی

دولت همچنین با این ادعا که ثبت نام کامیون بیش از حد معمول طول می کشد مخالف است. فقط یک مورد شناخته شده است که زمان بر بوده است. این وسیله نقلیه ای بود که باید گزارش جداگانه ای برای آن تهیه می شد. این فرایند چهار هفته به طول انجامید – نه چند ماه.

Zeitfracht دوست دارد به BER نزدیکتر شود

به گفته مورگن پست ، اداره اقتصادی در حال حاضر تلاش خود را برای حفظ بار زمانی در برلین یا حداقل در منطقه افزایش می دهد. این تدارکات در حال بازی با املاک در نزدیکی فرودگاه BER پایتخت در Schönefeld است ، اما همچنین می تواند به طور کامل از برلین نقل مکان کند. قبلاً در این باره با آژانسهای توسعه تجارت در جاهای دیگر بحث و گفتگو شده است اخیراً ، باربرو درهر ، وزیر امور خارجه پاپ (سبزها) به دنبال مبادله با این شرکت بود و سعی در برطرف کردن اوضاع داشت.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *