Woidke محدودیت 15 کیلومتری را اعلام کرده است

[ad_1]

مجلس

ویدکه محدودیت 15 کیلومتری را اعلام کرده است

از نظر دولت ایالت براندنبورگ ، تعداد زیاد عفونت ها در بسیاری از مناطق محدودیت های شدید لازم را برای تاج ایجاد می کند. یکی از آنها از این پس آزادی حرکت بسیاری از شهروندان را محدود می کند.

به روز شده: 01/08/2021 ، 13:23


دیتمار وویدکه (SPD) در پارلمان ایالت سخنرانی می کند.

دیتمار وویدکه (SPD) در پارلمان ایالت سخنرانی می کند.

عکس: dpa

پوتسدام نخست وزیر دیتمار وویدکه (SPD) از تمدید برنامه ریزی شده و تشدید محدودیت های کرونر برای براندنبورگ در پارلمان ایالت دفاع کرد. وویدکه روز جمعه در جلسه ویژه پارلمان هشدار داد: “هر روز که تعداد افراد در یک روستای میانی در براندنبورگ زندگی می کنند ، می میرند.” بنابراین هیئت دولت در مورد محدودیت های اضافی در تماس با ظهر تصمیم می گیرد. این شامل محدود کردن آزادی جابجایی شهروندان از مناطق روستایی یا مناطق شهری با تعداد بسیار زیادی از عفونت ها تا 15 کیلومتری خارج از این جوامع است. ده منطقه و سه شهر در حال حاضر تحت تأثیر قرار می گیرند.وویدکه تأکید کرد ، اما این فقط مربوط به تورهای گردشگری یا فعالیت های ورزشی است. خرید و ویزیت پزشک در خارج از این شعاع نیز ممکن بود. هدف دولت های فدرال و ایالت کاهش تعداد زیادی از عفونت ها است. وویدکه به شهروندان گفت: “لطفاً در صورت امکان تماس های خود را کاهش دهید.”

با این حال ، رئیس گروه پارلمانی AfD ، هانس-کریستف برند ، خواستار برداشته شدن همه محدودیت های این تاج شد. ادامه تعداد زیادی از عفونت ها نشان داد که محدودیت های شدید در زندگی اجتماعی و اقتصادی تأثیری نداشته است. در عوض ، برند خواستار محافظت بهتر از افراد آسیب پذیر در خانه های سالمندان و سایر گروه های در معرض خطر شد.

از سوی دیگر ، رهبر جناح چپ سباستین والتر ، عمدتا از محدودیت های تاج حمایت می کند. وی انتقاد کرد ، اما کمک کافی برای رستوران داران ، هنرمندان و والدین تنها نیست. و همچنین مردم باید بتوانند محدودیت ها را درک کنند: “زیرا در حالی که ما بخش خصوصی را به طور گسترده محدود می کنیم ، اما به مردم اجازه می دهیم تا آنجا که ممکن است و با اتوبوس رانندگی کنند.” علاوه بر این ، یک “سیاست نمادین اساسی” با شعاع 15 کیلومتر ساخته می شود ، در حالی که افراد در ادارات 1.5 متر دورتر و بدون ماسک می نشینند. والتر پرسید: “چگونه می خواهید این موضوع را برای مردم توضیح دهید؟”

ماتیاس استیفکه ، نماینده مجلس (رای دهندگان آزاد) از کندی پرداخت کمک به افراد آسیب دیده شکایت کرد. علاوه بر این ، اکنون سرانجام لازم است که تحقیقات علمی در مورد بیشتر عفونت های ویروس کرونر بررسی شود. فقط به این ترتیب می توان از محدودیت ها به طور هدفمند استفاده کرد.

وزیر بهداشت اورسولا نونماخر (سبزها) در پایان بحث اعتراف کرد که از این که روزها خط تلفن ملاقات ها در مراکز واکسیناسیون خراب شده بود ناراضی است. همچنین برای واکسیناسیون افراد بیشتر نیاز به بهبود واکسیناسیون در خانه های سالمندان وجود دارد. به همین منظور ، وی می خواهد هفته آینده با نمایندگان سازمان های بشردوستانه و شهرداری ها به توافق برسد.

گروه پارلمانی AfD پیش از تصمیم گیری درباره محدودیت های جدید تاج در کابینه ، جلسه ویژه ایالت پارلمان را فرا خواند. در طی این مناظره ، برند رهبر گروه پارلمانی هنگامی که به نونماکر گفت که رفتار او “بیشتر به یک سرپرست شباهت دارد تا یک پزشک” از اولکره لیدتکه رئیس پارلمان ایالتی دعوت نامه دریافت کرد. Lidtke توضیح داد که “Supervisor” نام یک غیرنظامی SS در یک اردوگاه کار اجباری بود. پس از اعتراض دنیس هولوچ ، نماینده AfD به این اقدام از طرف لیدتكه ، وی همچنین فراخوان دستور دریافت كرد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *