Woidke جلسات واکسیناسیون فدرال و ایالتی را ترویج می کند

[ad_1]

سلامتی

Woidke جلسات واکسیناسیون فدرال و ایالتی را تشویق می کند

به روز شده: 27.01.2021، 20:49


نخست وزیر براندنبورگ ، دیتمار وویدکه (SPD) در جلسه پارلمان ایالت سخنرانی می کند.

نخست وزیر براندنبورگ ، دیتمار وویدکه (SPD) در جلسه پارلمان ایالت سخنرانی می کند.

عکس: dpa

پوتسدام با توجه به تأخیر در تحویل واکسن های کرونر ، نخست وزیر براندنبورگ ، دیتمار وویدکه ، اجلاس واکسیناسیون را برای دولت فدرال ، ایالت ها و نمایندگان تجارت پیشنهاد می کند. این سیاستمدار SPD روز چهارشنبه به رئیس کنفرانس نخست وزیر ، شهردار حاکم برلین ، مایکل مولر (SPD) نوشت ، در صورت امکان ، این کنفرانس باید قبل از پایان هفته آینده برگزار شود. به تعویق انداختن قرارهای واکسیناسیون و به تعویق انداختن واکسن های دوم باعث عدم اطمینان زیادی شده است.وویدکه توضیح داد: “از نظر من ، یک ابتکار ملی لازم است تا واکسن کافی برای همه کسانی که می خواهند فوراً در آلمان واکسینه شوند ، تهیه شود.” “این امر در آینده نیز به این امر بستگی دارد تا بتوان از موج احتمالی دیگری از عفونت جلوگیری کرد.”

اریک استون ، رهبر گروه پارلمانی SPD براندنبورگ ، چهارشنبه شب اعلام کرد که از پیشنهاد وویدکه استقبال می کند. “هرچه سریعتر واکسیناسیون کنیم ، سریعتر از بیماری همه گیر خارج می شویم.” درست است که همه در این مسئله مهم متحد شوند. استون استدلال کرد: “با واکسیناسیون ، ما نه تنها در مورد مراقبت های بهداشتی بلکه در مورد انسجام اجتماعی در جامعه خود نیز تصمیم می گیریم.” “نباید هیچ رقابت کاذبی بین طرفین وجود داشته باشد ، بلکه یک اقدام مشترک وجود دارد. این باید اجلاس واکسیناسیون باشد که توسط دیتمار وویدکه پیشنهاد شده است.”

ویدکه در نامه دیگری به وزیر اقتصاد فدرال پیتر آلتمایر (CDU) خواستار درگیر شدن دولت فدرال و اقتصاد شد. باید بحث شود که چگونه می توان از منابع و مهارتها در آلمان بهتر استفاده کرد. وویدکه در این نامه پرسید: “آیا به عنوان مثال امکان تغییر یا گسترش امکانات تولید در آلمان برای حمایت از تولید واکسن وجود دارد؟” “از نظر من ، این می تواند نشانه مهمی برای جمعیت باشد که ما نگرانی های آنها را جدی می گیریم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210127-99-195621 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *