Woidke اطلاعاتی در مورد گردشگری آب در براندنبورگ ارائه می دهد

[ad_1]

گردشگری

Woidke اطلاعاتی در مورد گردشگری آب در براندنبورگ ارائه می دهد


دیتمار وویدکه (SPD) در پارلمان ایالتی سخنرانی می کند.

دیتمار وویدکه (SPD) در پارلمان ایالتی سخنرانی می کند.

عکس: dpa

پوتسدام به عنوان بخشی از یک کنفرانس مطبوعاتی گردشگری سنتی ، نخست وزیر Dietmar Voidke (SPD) می خواهد امروز اطلاعاتی در مورد گردشگری آبی در براندنبورگ ارائه دهد. این بخش در طول همه گیری تاج رونق گرفت. مانند صنعت کمپینگ ، ارائه دهندگان گردشگری قایق قبلاً تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را در اوایل تابستان گزارش داده بودند.


وویدکه می خواهد از پارک آجری میلدنبرگ در زدهنیک (اوبرهاول) دیدن کند ، که فرهنگ صنعتی را با گردشگری آب و دوچرخه سواری با بندر جدید و قدیمی مجاور ترکیب می کند. ایستگاه های اضافی بندر شهر لیبن والده و بندر قلعه اورانینبورگ هستند.

در سال 2019 ، بسته شدن قفل Zaaren در نزدیکی Templin (Uckermark) باعث شد صنعت گردشگری آب میلیون ها خسارت ببیند. زیرا راه آبی هاول بین ناحیه بزرگ برلین و موریتز در مکلنبورگ-پومرانیا غربی را مسدود کرده است.

مهمتر از همه ، قفل های Mirow ، Canow ، Diemitz ، Strasen (منطقه دریاچه مکلنبورگ) و Steinhavel در نزدیکی Fürstenberg ، با حداکثر 35000 کشتی در سال ، از پرکاربردترین سازه های گردشگری در آلمان هستند. با توجه به اطلاعات راه های آبی اودر-هاول و خدمات حمل و نقل در ابرسوالده (بارنیم) ، تعمیرات گسترده قفل های میرو و استراسن در میان مدت انتظار می رود.

© dpa-infocom ، dpa: 210803-99-691286 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *