“WandaVision” ساخته دیزنی +: ابرقهرمانان در زندگی روزمره

[ad_1]

دیزنی +

“WandaVision” ساخته دیزنی +: ابرقهرمانان در زندگی روزمره

دیزنی + سریالی را با “WandaVision” آغاز می کند ، که در آن دو شخصیت مارول سعی دارند زندگی کاملا عادی را داشته باشند.


ابرقهرمانان روزانه: واندا (الیزابت اولسن) و ویژن (پل بتانی).

ابرقهرمانان روزانه: واندا (الیزابت اولسن) و ویژن (پل بتانی).

عکس: مارول / دیزنی

یک سال و نیم است که دیگر یک فیلم ابرقهرمانی مارول وجود ندارد. “بیوه سیاه” قرار بود در آوریل 2020 آغاز شود ، اما چندین بار به تعویق افتاد و اکنون باید در ماه مه ارائه شود. کمک فنر سنگین برای استودیوی مارول ، که معمولاً دو تا سه فیلم در سال تولید می کند و با “جهان سینمایی مارول” خود بزرگترین امتیاز در تاریخ فیلم را ایجاد می کند.

برای غلبه بر خشکسالی طولانی مدت ، اکنون حداقل لقمه های کوچک وجود دارد. علاوه بر فیلم های بزرگ در سینما ، مارول مجموعه هایی مانند “مأمور کارتر” را با شخصیت های جزئی تولید کرده است. امروز ، جمعه ، در پلتفرم پخش Disney + اولین مینی سریال با ابرقهرمانان راه اندازی می شود: “WandaVision” جلسه ای با واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن) است که می تواند طبق اراده خود واقعیت را از طریق سینتیک تغییر دهد و Android Vision (پل بتانی) که می تواند برای عبور از دیوارها یک هوادار سرسخت مارول می داند: ویژن در واقع به دست واندا در فیلم Avengers 3: Infinity War درگذشت. شخصیت او فقط به زندگی بازگردانده نشده است. “WandaVision” بیشتر تصوری است که همسرش با قدرت خودش ابداع می کند ، در آن او و ویژن زندگی کاملا عادی دارند.

و این بسیار جذاب است ، زیرا در سبک پر سر و صدای معمول عملکرد مارول گفته نمی شود ، اما – مانند یک سریال صابون کلاسیک. دو قسمت اول از 9 قسمت نیم ساعته هنوز سیاه و سفید هستند و شبیه سریالی از دهه 50 و 60 هستند. سومی به سبک دهه 70 با رنگ روشن است. این کاملاً تقلید مسخره آمیز از زندگی شبانه کلاسیک است ، همچنین اشاره ای به تاریخ تلویزیون است. و بسیار کنایه آمیز است. مدل های مو ، لباس ها و زیبایی های بصری از سکانس به سکانس دیگری تغییر می کنند ، اما پیرنگ همچنان ثابت باقی مانده است: دو ابرقهرمان ماوراuralالطبیعه سعی می کنند در یک حومه معمولی و پر آب و هوا زندگی کاملا عادی داشته باشند – و ابرقدرت های خود را پنهان کنند. این یادآور مجموعه هایی مانند “عاشق یک جادوگر” یا “عموی من از مریخ” است ، اما با این واقعیت زندگی می کند که دو شخصیت باید در اینجا هویت واقعی خود را پنهان کنند. و خیلی عجیب است وقتی واندا آشپزی را به یک عمل هوایی تبدیل می کند یا وقتی کل خانه در حال زایمان است. با این حال ، سرانجام ، واقعیت های بیشتری از انتقام جویان در تصویر نفوذ می کنند.استودیوی مارول در اینجا بدون سر و صدای معمول شوخ طبعی را اثبات می کند. نسخه های بعدی این مجموعه با شخصیت هایی مانند لوکی (تام هیدلستون) یا هاوکی (جرمی رنر) در حال تولید هستند. کرونا نقشه ها را اشتباه گرفت. حتی ابرقهرمانان نیز در برابر بیماری همه گیر ناتوان هستند.

“WandaVision”: 9 قسمت ، از 15 ژانویه در دیزنی +


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *