Vonovia در حال حاضر بیش از 60 درصد از Deutsche Wohnen را در اختیار دارد

[ad_1]

در برلین زندگی می کند

Vonovia در حال حاضر بیش از 60 درصد از Deutsche Wohnen را در اختیار دارد


گروه املاک سهام بیشتری از دویچه ووهن گرفته است.

گروه املاک سهام بیشتری از دویچه ووهن گرفته است.

عکس: dpa

گروه مسکن Vonovia در حال حاضر در فرایند تصاحب شماره دو در بین مالکان آلمانی در سومین تلاش است.

برلین. بزرگترین گروه مسکن آلمان ، Vonovia ، در حال افزایش سهام خود در رقیب دویچه وونن است. به دنبال دوره معمول پذیرش پیشنهاد 53 یورو به ازای هر سهم ، دیروز وونویا 60.30 درصد از حق رای را در اختیار دارد ، همانطور که این شرکت روز پنجشنبه در بوخوم اعلام کرد.

Vonovia همچنین مهلت پذیرش را تا 21 اکتبر تمدید کرد. Vonovia در حال حاضر در حال تصاحب صاحبخانه شماره دو آلمان در سومین تلاش است.

وونویا دو بار با تصاحب دویچه ووهن شکست خورد

Vonovia قبلاً دو بار شکست خورده است زیرا سهام کافی به Deutsche Wohnen ارائه نشده است. برای موفقیت این بار ، رولف بوخ ، رئیس Vonovia ، شرایط پیشنهاد خرید ، از جمله حداقل آستانه پذیرش 50 درصد سهام را لغو کرد. Vonovia قبلاً تا پایان ماه سپتامبر به این حد رسیده بود.

هر دو شرکت با هم مالک حدود 570،000 آپارتمان هستند. اخیراً ، گروه های املاک و مستغلات که با ادغام روبرو هستند اعلام کردند که حدود 15000 ملک در برلین را به این ایالت خواهند فروخت.سیبیل مایستر ، نایب رئیس گروه پارلمانی FDP در برلین گفت: “این یک سیگنال واضح است که شرکت ها می خواهند سرمایه گذاری خود را در برلین ادامه دهند.” خوش آمدید تا شهر بتواند به رشد مثبت خود ادامه دهد. “

اطلاعات بیشتر در مورد Vonovia و Deutsche Wohnen:
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *