U-Bahn: U9 پس از آتش سوزی مدت طولانی قطع می شود

[ad_1]

ایستگاه مترو Schloßstraße

U9 پس از آتش سوزی مدت طولانی قطع می شود

آتش سوزی در یک اتاق فنی در ایستگاه مترو Schloßstraße رخ داد. شکست U9 بیشتر از حد انتظار است.

برلین به دنبال آتش سوزی در ایستگاه زیرزمینی Schloßstraße ، ترافیک در خط زیرزمینی U9 در Steglitz باید بیش از حد انتظار قطع شود. برلینر Verkehrsbetriebe (BVG) روز جمعه اعلام کرد که بخش جنوبی خط نمی تواند دوشنبه آینده ، 11 ژانویه باز شود ، همانطور که من امیدوار بودم.در عوض ، کارشناسان این شرکت اکنون اظهار داشتند که کارهای لازم تا هفته 18 تا 24 ژانویه به پایان نمی رسد. BVG گفت: “کار در فضای بسیار صاف و باریک زیر پله برقی ، که در آن کابلهای مهم سیگنال در آتش از بین رفته اند ، فقط در شرایط بسیار دشوار قابل انجام است.”بر این اساس ، منطقه آسیب دیده نیز به شدت توسط رسوبات دوده آلوده می شود. اقدامات گسترده ایمنی شغلی نیز باید در توافق با مقامات مسئول دولت رعایت شود.U9 در Walther-Schreiber-Platz به پایان می رسد

این بدان معناست که خط زیرزمینی U9 فعلاً در Walther-Schreiber-Platz به پایان می رسد. در حال حاضر ایستگاه های Schloßstraße و Rathaus Steglitz فقط از آنجا با اتوبوس قابل دسترسی هستند. M48، M85، 186 برای رسیدن به خط S-Bahn S1.

آتش سوزی در ایستگاه مترو Schloßstraße رخ داد

آتش سوزی در ایستگاه زیرزمینی Schloßstraße در Steglitz باعث یک عملیات بزرگ آتش سوزی در روز شنبه (2 ژانویه) شد. سخنگوی گفت ، با این حال ، هیچ کس زخمی نشده است. این آتش سوزی بعد از ظهر در یک اتاق فنی در سطح میان سطح ایستگاه رخ داد. مهار آنجا آتش گرفته بود.

کارمندان برلینر Verkehrsbetriebe قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی موفق به تخلیه ایستگاه شدند. آتش نشانی گفت ، پس از آتش سوزی ، افراد در ایستگاه واکنش صحیح نشان دادند و از مناطق دودآمیز در خارج خارج شدند. شش راه پله از ایستگاه قطار ذکر شده ، در امتداد اصطلاحاً Bierpinsel ، که از بناهای تاریخی Steglitz است ، منتهی می شود.


ایستگاه مترو Schloßstraße: 110 آتش نشان وظیفه

نیروهای آتش نشانی با 110 دستگاه اورژانس و تعدادی وسیله نقلیه وارد این منطقه شدند. آتش به سرعت خاموش شد. در تمام منطقه ایستگاه توسعه شدیدی دود وجود داشت. آتش نشانان با حفاظت تنفسی کل ایستگاه را بررسی کرده و آن را تهویه کردند. آتش نشانی سه ساعت در حال انجام وظیفه بود.


ایستگاه در خط 9 زیر خیابان اصلی خرید در منطقه استگلیتز است. این جاده حدود ساعت 15:30 به روی آتش نشانان بسته شد و حدود ساعت 18:00 دوباره بازگشایی شد.


حتی با مسیرهای اتوبوس M48 / M85 / 186 و 282 در حین خدمات آتش نشانی آسیب دیده است. خطوط بین S + U Rathaus Steglitz و U-Bahnhof Walther-Schreiber-Platz (M48 / M85 / 186) یا Lepsiusstraße (282) منحرف شدند.

آتش سوزی مترو در ایستگاه جدید Rotes Rathaus


روز دوشنبه یک واگن خالی مترو در منطقه Rotes Rathaus جدید برلین سوخت. سخنگوی آتش نشانی گفت: این فقط یک آتش سوزی کوچک در سیستم تهویه قطار بود که می توانست به سرعت خاموش شود. در آن زمان هیچ شخصی در قطار مترو نبود ، این قطار در یک ریل در زیرزمین دیگر زیر ایستگاه واقعی بود. پس از اولین هشدار ، 145 آتش نشان در ابتدا مشغول انجام وظیفه بودند و سپس تعداد آنها به سرعت به 70 نفر کاهش یافت.

آتش و دود توسط دو کارمند BVG کشف شد و آنها در حال مبارزه با کپسول های آتش نشانی بودند. سخنگو گفت ، هنگامی که سرویس آتش نشانی وارد شد ، آتش تا حد زیادی خاموش شد. به دلیل استنشاق احتمالی دود ، یکی از دو آتش نشان اول به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به بیمارستان منتقل شد.

نیروهای آتش نشانی در ایستگاه مترو Onkel Toms Hütte

در 15 نوامبر 2020 ، نیروهای آتش نشانی در ایستگاه مترو Onkel Toms Hütte در Zelendorf برای مدت چند ساعت آتش سوزی کردند. سه نفر به بیمارستان آمدند. آتش سوزی در یک ناهارخوری رخ داد. حداکثر 160 آتش نشان در حال انجام وظیفه بودند. (با dpa)

خدمات آتش نشانی در ایستگاه مترو Onkel Toms Hütte – عکس ها:[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *