Spahn: شهروندان نمی توانند واکسن انتخاب کنند

[ad_1]

هیئت بحث آنلاین

Spahn: شهروندان نمی توانند واکسن انتخاب کنند

مراقبان مشکوک. افراد 60 ساله ای که می خواهند برای واکسیناسیون Covid-19 آستین بالا بزنند. چه کسی در هنگام واکسیناسیون و کدام واکسن بهترین است ، بحث داغ است. Spahn ، Wieler and Co. به مدت دو ساعت به س questionsالات پاسخ داد.


وزیر بهداشت فدرال ینس اسپان (CDU) در مورد وضعیت متوسط ​​واکسیناسیون ویروس کرونا یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارتخانه ارائه داد.

وزیر بهداشت فدرال ینس اسپان (CDU) در مورد وضعیت متوسط ​​واکسیناسیون ویروس کرونا یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارتخانه ارائه داد.

عکس: dpa

برلین هرکسی که توسط دولت علیه Covid-19 واکسینه شود ، قادر به انتخاب واکسنی نیست که در حال حاضر تزریق شده است.وزیر بهداشت فدرال ، جنس اسپان (CDU) روز شنبه در یک بحث آنلاین تأکید کرد که انجام چنین انتخابی “به دلیل کمبود فعلی” فعلاً و قابل پیش بینی نیست.

در مورد گزارش های واکسن اضافی ، که قبلاً در بعضی از نقاط از یخچال خارج شده است ، وزیر گفت که اولویت بندی گروه های خاصی ضروری است. با این حال ، در این مورد نیز باید یک تصمیم عملی اتخاذ شود – به عنوان مثال ، اعضای تیم واکسیناسیون می توانند واکسن را دریافت کنند. اسپان گفت: “در صورت تردید ، بهتر از انداختن چیزی است.”

رئیس کمیته دائمی واکسیناسیون ، توماس مرتنز ، گفت که این دو واکسن از Biontech و Moderna ، که تاکنون در اروپا تأیید شده اند ، “از نظر کارآیی و ایمنی معادل” هستند. اکنون اظهارات مربوط به واکسن های دیگری که روند تأیید آنها هنوز کامل نشده است ، خیلی زود است.

برای ایجاد محافظت کافی در برابر Covid-19 ، متخصصان می گویند واکسن باید دو بار در فواصل حداقل سه (در Biontech) تا چهار (Moderna) هفته تزریق شود. در غیر این صورت ، به گفته مرتنز ، نه تنها محافظت کافی برای افراد آسیب دیده وجود ندارد. همچنین این نگرانی وجود دارد که این امر باعث ایجاد جهش در ویروس شود که در برابر واکسن ایمن سازی شده است.

مرتنز در پاسخ به این س whetherال که آیا تزریق واکسن از تولیدکنندگان مختلف به شخص امکان پذیر است یا خیر ، گفت که “تحت هیچ شرایطی” حتی در مورد واکسن هایی که بر اساس همان اصل عمل ساخته شده اند امکان پذیر نیست. زیرا تاکنون “داده های صفر” وجود دارد.

به گفته اسپان ، بیش از نیم میلیون نفر برای اولین بار از زمان واکسیناسیون در آلمان در اواخر دسامبر واکسینه شده اند. او با منتقدانی که از شروع کند کمپین واکسیناسیون شکایت داشتند ، مخالفت کرد و آن را به محدودیت های تماس فعلی پیوند داد: “اکنون واکسیناسیون انسداد را غیرضروری نمی کند.” این وضعیت در اسرائیل و انگلیس را نشان می دهد ، جایی که اکثر مردم در حال حاضر واکسینه شده اند.

طبق موسسه رابرت کوچ (RKI) ، علیرغم شروع واکسیناسیون ، هنوز باید ماسک ، کنترل از راه دور و سایر اقدامات محافظتی در برابر شیوع ویروس کرونا مشاهده شود. لوتار ویلر ، رئیس RKI گفت ، این یک نگاه به تعداد افراد آلوده به ویروس است که هر روز می میرند. آلمان هنوز در “وضعیت دشواری” است.

با توجه به آمادگی نسبتاً کم کارکنان پزشکی برای واکسیناسیون ، ویلر از آنها خواست که از تمام اطلاعات ارائه شده توسط مقامات بهداشت عمومی استفاده کنند و در صورت شک ، از آنجا نیز سوال کنند. “من مدام می شنوم که بعضی از پرستاران می ترسند که واکسن باعث عقیم شدن آنها شود. این فقط یک کلاهبرداری است.”

هم افراد مسن و هم ساکنان و کارمندان خانه های سالمندان و افراد مسن و هم چنین کادر پزشکی که در معرض خطر بالایی هستند ، در حال حاضر واکسینه می شوند. گروه دوم افراد بین 75 تا 79 سال را شامل می شود. هر کسی که در خوابگاه مشترک زندگی می کند یا از نزدیک با یک زن باردار ارتباط دارد ، از گروه سوم است. طبق توصیه کمیسیون واکسیناسیون ، که روز جمعه به روز شد ، معلمان و مربیان به گروه چهار ، کارگران خرده فروشی و افراد بین 60 تا 64 سال تا گروه پنج تعلق دارند.

© dpa-infocom ، dpa: 210109-99-956971 / 2


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *