Sanofi می خواهد واکسن Biontech Pfizer – Berliner Morgenpost را تولید کند

[ad_1]

کارخانه در فرانکفورت

Sanofi می خواهد واکسن Biontech Pfizer تولید کند

Sanofi با تولید واکسن خود عقب مانده است. اکنون این شرکت دارویی می خواهد امکانات تولید خود را برای سایر تولیدکنندگان آزاد کند.

به روز شده: 27.01.2021، 11:35


سانوفی همچنین می خواهد روی دو واکسن Covid-19 خود کار کند.

سانوفی همچنین می خواهد روی دو واکسن Covid-19 خود کار کند.

عکس: dpa

پاریس شرکت دارویی فرانسه Sanofi قصد دارد بیش از 125 میلیون دوز واکسن Pfizer Biontech را از اتحادیه اروپا در تابستان امسال تأمین کند.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، Sanofi می خواهد به Biontech مستقر در ماینتس دسترسی به زیرساخت های تولید خود را بدهد. هدف این است که “مراحل تولید مرحله آخر” برای پشتیبانی از تحویل Covid-19 انجام شود. اولین تحویل ها از تأسیسات تولید سانوفی در فرانکفورت در تابستان 2021 انجام می شود.

به گفته سخنگوی Sanofi آلمان ، برای این منظور ابتدا باید سیستم های Frankfurt-Hokst تغییر شکل دهند. از آنجا که واکسن Biontech بر اساس فناوری مواد ارسالی mRNA ساخته شده است – برخلاف واکسنی که Sanofi با شرکت داروسازی انگلیس GSK در حال تحقیق است. سخنگو اطلاعاتی در مورد جزئیات مالی معامله با Biontech و Pfizer ارائه نداد.

مدیر عامل Sanofi ، پل هادسون ، قبلاً در مورد مشارکت با Biontech / Pfizer در روز سه شنبه اظهار نظر کرده بود. وی در مصاحبه با روزنامه فرانسوی Le Figaro گفت که می خواهد در زمینه واکسن کمک کند.

وی گفت: این کار باید در یک محیط استریل و در دمای بسیار پایین انجام شود. از آنجا که تولید سانوفی در فرانکفورت نزدیک دفتر مرکزی بایونت در ماینتس است ، این امر کار را آسان می کند. وی گفت: “ما باید تا پایان سال بیش از 100 میلیون جعبه تحویل دهیم كه مقصد اتحادیه اروپا و در نتیجه بخشی از آن برای فرانسه است.”

همزمان ، این شرکت می خواهد به کار روی دو واکسن Covid-19 خود ادامه دهد. تولید واکسن تاج توسط Sanofi و GSK (GlaxoSmithKline) اخیراً به تأخیر افتاده است. اگر مطالعات بیشتر موفقیت آمیز باشد ، Sanofi انتظار دارد واکسن مبتنی بر پروتئین نوترکیب در اواخر سال 2021 تأیید شود. در همان زمان ، Sanofi در حال ساخت واکسن mRNA با همکاری شرکت ترجمه Bio ایالات متحده است. هادسون به لو فیگارو گفت: “شما نمی توانید به فکر تسلیم شدن باشید.”

© dpa-infocom ، dpa: 210127-99-188042 / 4

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *