RTL “Jungle Show”: سام دیلن اکنون به جای نینا کوئیر کاندید شده است

[ad_1]

من دارم تلویزیون می بینم

RTL “Jungle Show”: سام دیلن اکنون به جای نینا کوئیر کاندید شده است

RTL این تغییر را با این واقعیت توجیه کرد که “کسی به نام هیتلر-ترنس نمی خواهد بستر ارائه دهد.”

به روز شده: 01/11/2021 ، 22:36


نینا کوئیر بشکه را در 9مین Hofbrau Berlin Wisn در Hofbrau Wirtshaus Berlin می زند.

نینا کوئیر در 9مین Hofbrau Berlin Wisn در Hofbrau Wirtshaus Berlin بشکه می زند.

عکس: بر

کلن RTL دوشنبه شب گزارش داد ، چهار روز قبل از شروع RTL “نمایش جنگل” ، اپراتور تلویزیون از تغییر نامزد خبر داد: به جای ملکه کشویی برلین ، نینا کوئر ، سام دیلن در حال حاضر در نمایش است تا جایگزین “اردوگاه جنگل” معمولی شود ، RTL دوشنبه شب گزارش داد.

وی گفت: “در پس زمینه بحث های مداوم و موضع گیری ما در محكوم كردن واضح همه انواع یهودستیزی ، نژادپرستی و تبعیض ، ما نمی توانیم و نمی خواهیم به شخصی به نام” هیتلر ترانس “سكویی در یك برنامه سرگرمی ارائه دهیم.” RTL از یورگ گراف در پیامی نقل قول می کند. “ما نینا کویر را به عنوان یک هنرمند می شناسیم ، اما هرکسی که چنین اصطلاحاتی را علناً انتخاب کند ، خواه یک تحریک ساده باشد یا نه ، بنابراین نمی خواهیم یک مرحله ارائه دهیم.”
Tagesspiegel پیش از این در ژوئن سال 2020 در مورد ملکه درگ و هنرمند برلین نوشته بود که اگر همجنسگرایان در کروزبرگ توسط عربها مورد حمله قرار بگیرند ، آن را نمی پذیرد. در آن زمان گفته می شد برای آنها کمی جالب بود اگر کسی طاقت طرز برخورد او را نداشته باشد. او به معنای واقعی کلمه گفت: “پس من اولین دختر ترانس هیتلر خواهم بود ، سپس آن را چنین می پذیرم.” نینا کوئیر پس از صحبت درباره حمله همجنسگرایانه در کروزبرگ ، قبلاً در سال 2017 با اتهامات نژادپرستی روبرو شده بود. بعداً طبق اطلاعات RTL از آنها فاصله گرفت.

خود دیلن هم اکنون یک تجربه تلویزیونی واقعیت دارد

این بیانیه در مصاحبه با Tagesspiegel اکنون RTL را دلیل تغییر در “من یک ستاره – نمایش بزرگ جنگل” می دانم. دیلن ، که در نیدرزاکسن متولد شد ، قبلاً در تلویزیون واقعیت تجربه داشته است: در سال 2019 ، نامزد 29 ساله در نمایش دوست یابی “شاهزاده جذاب” بود.

“نمایش جنگل” جمعه این جمعه ، 15 ژانویه آغاز می شود و برنامه نهایی آن 29 ژانویه است. در نزدیکی کلن ثبت شده است. RTL اعلام کرد این قالب پس از آنکه نمایش عادی نمایش محبوب در استرالیا یا در یک منطقه جایگزین احتمالی در ولز به دلیل همه گیری تاج و تخت امکان پذیر نبود ، معرفی شد. ایده: برنده یک “بلیط طلایی” خریداری می کند و بنابراین در “اردوگاه جنگل” 2022 جای می گیرد.

وقفه ای بین مایکل وندلر و RTL وجود داشت

این پیام اندکی پس از کاهش کامل “DSDS” ظاهر می شود. در اصل ، خواننده مایکل وندلر همچنین در برنامه انتخاب بازیگران RTL قضاوت می کرد. با این حال ، پس از آنکه وندلر از آلمان به عنوان “اردوگاه کار اجباری” یاد کرد ، به دلیل اقدامات ضد تاج در تلگرام ، صحنه های با او قطع یا به صورت دیجیتالی پیکسل شد. وی بعدا در اینستاگرام ادعا کرد “KZ” مخفف کلمه Crisis Center بود. با این حال ، این نامه ها توسط عموم مردم مترادف با “اردوگاه کار اجباری” به عنوان یک مکان وحشتناک در دوران نازی تلقی می شد. در پاییز سال 2020 بین وندلر (48 ، “او یک دی جی را دوست دارد”) و RTL وقفه ای وجود داشت.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *