QAnon: توطئه گران خطرناک ترامپ در آلمان نیز در حال افزایش است

[ad_1]

افراطیون

پرسش- آنون: اینگونه است که ترامپ از یک ایدئولوژی خطرناک سو استفاده می کند

طرفداران QAnon نیز در حمله به پایتخت نقش داشتند. ایدئولوژی خشن در آلمان نیز طرفداران بیشتری پیدا می کند.

بایدن از قسم خوردن در فضای باز نمی ترسد

پلیس فدرال ایالات متحده نسبت به اعتراضات خشونت آمیز طرفداران ترامپ درباره مراسم تحلیف جو بایدن هشدار داد. رئیس جمهور منتخب ایالات متحده از قسم خوردن در فضای باز نمی ترسد.

نمایش توضیحات

واشنگتن / برلین. جیکوب چانسلی جلوی میکروفون ایستاده و نسبت به “نظم جدید جهانی” هشدار می دهد. او تاریخچه “ایستگاه های زیرزمینی” را که توسط دولت اداره می شود ، اختراع می کند. وی خواستار “دستکاری رسانه ها” شد. او عصبانی است زیرا “حلقه ای از نخبگان کودک دوست” “یک دولت عمیق” ایجاد کرده است.چانسلی کلاهی چرمی با شاخ گاومیش به سر دارد ، صورت او آبی ، سفید و قرمز رنگ شده است. در برابر “نیروهای شیطانی” که او از آن صحبت می کند ، فقط “قدرت پنهانی” به طرف خدا کمک می کند. در دست او چانزلی است ، که خود را “Q-shaman” توصیف می کند جیک آنجلی تماس بگیرید ، با سپر کپی کنید. در آن آمده است: “س من را فرستاد!” “س” آن را ارسال کرد.آنها عکسهایی از تابستان ، از یک تجمع پیش از انتخابات در آریزونا هستند. در آن زمان ، چانسلی یکی از عجیب ترین شخصیت های جهان بود مبارزات انتخاباتی آمریکا. او هفته گذشته با خز و شاخ دوباره ظاهر شد ، این بار در واشنگتن. چانزلی با هزاران نفر دیگر به پایتخت حمله کرد. با او صدها پیرو دیگر “Q” وجود داشت.ترامپ برای طرفداران QAnon یک قربانی است

به طور تقریبی ، حامیان Q به توطئه جهانی نخبگان – به اصطلاح “دولت عمیق” اعتقاد دارند که در طول تاریخ کودکان را ربوده و شکنجه کرده است تا ماده ای را از خون آنها استخراج کند که باید جوانی ابدی را تضمین کند. دونالد ترامپبه گفته پیروان فرقه ، برای پنهان کردن این شبکه مبارزه کنید. اطلاعات مربوط به این نبرد توسط نزدیکان وی “س” ارائه می شود: منبع گمنام ، عالی رتبه ، ناشناس (“آنون‘) از یک آژانس دولتی ایالات متحده.

اسطوره “Q” فرزند این است اینترنت: این جایی است که “Q” پایان نامه های خود را گسترش می دهد ، شبکه پیروان او وجود دارد. آنها در تابلوهای گرافیکی موسوم به “8kun” یا سیستم عامل هایی مانند “پارلر“یا” من دادم. ” تقریباً همه به صورت ناشناس پست می گذارند ، برخلاف Twitter ، به سختی امکان ردیابی کاربر با استفاده از رمزگذاری وجود دارد.

اما این ایدئولوژی به سیستم عامل های بزرگ نیز راه یافته است: طبق گفته های خود ، توییتر از طوفان کاپیتول بیش از 70000 حساب مربوط به طرفداران Q-Anon را پاک کرده است.
این افسانه – که هیچ مدرکی برای آن وجود ندارد – در آلمان پیروان زیادی نیز دارد. چند سال پیش ، نزدیک اعتراضات جلیقه زرد ، افرادی ظاهر شدند که خود را طرفدار “Q” می دانستند.

همه گیری تاج باعث هجوم QAnon می شود

اما طبق تجزیه و تحلیل بنیاد آمادئو آنتونیو ، تعداد دنبال کنندگان به ویژه از ابتدای همه گیری همه افزایش یافته است. سرویس پیام رسانی تلگرام یکی از طولانی ترین کانال های پخش کننده تاریخ در ماه مارس حدود 21000 مشترک داشت. سه ماه بعد بیش از 111،000 بود ، اکنون تقریبا 160،000 است. در روز شورش کاپیتول ، یک کاربر ارسال شد فیلم تبلیغاتی با عنوان: “ترامپ و ما انسانها طوفان هستیم.” کانال دیگری با 60،000 مشترک با پرتره ای از رئیس جمهور هنوز آمریکایی در یک Q سوزانده شده به عنوان یک عکس پروفایل شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده بت جنبش است – و بدیهی است که در این نقش احساس ناراحتی نمی کند. ترامپ در پاسخ به سوالی درباره QAnon گفت که او از حرکتی که انجام می دهد چیز زیادی نمی داند FBI مظهر تروریسم داخلی نامیده می شود. اما او شنید که مردم QAnon “کشور ما را دوست دارند و من را بسیار دوست دارند ، که من از آن قدردانی می کنم.”


ترک ترامپ می تواند به طرز متناقضی خشونت جنبش QAnon را افزایش دهد

هواداران آلمانی این جنبش همچنان رئیس جمهور ایالات متحده را به عنوان یک حلقه نجات می بینند. برخی از گپ ها حاوی فیلم های پیچیده ایجاد شده هستند. ترامپ با یک مسلسل در دست به صحنه آمد. علاوه بر این ، زیرنویس انگلیسی: «شکارچیان مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.» عنوان ویدئو: «خبر جعلی است ، جنگ واقعی است # بدون مذاکره».

بسیاری از پست ها به عنوان موضوعی مضحک عبور می کنند ، اما کارشناسان نسبت به جدی گرفتن جنبش هشدار می دهند. این داستان ها اغلب دادگاه هایی برای ادعاها بودند توطئه گران و مرگ به او می گوید افراط گرایی راست گرایانه-متخصص میرو دیتریش. وی گفت: “ما در اینجا عوامل مختلفی داریم که احتمال بروز خشونت را بسیار زیاد می کند.” از یک طرف ، تخریب احتمالی قریب الوقوع وجود دارد ، که نقش مهمی در داستان های توطئه دارد. دیتریش می گوید: این فشار برای عمل ایجاد می کند. “و اگر فکر می کنید که همه مخالفان کودکانی هستند که شیطان پرستان را شکنجه می کنند ، این آستانه مهار را کاهش می دهد ، خشونت تا علیه این افراد ورزش کنند. “


همچنین تروریسممحققانی مانند پیتر نویمان از کالج کینگ لندن از گرایش روزافزون به خشونت هراس دارند. نویمان به تیم تحریریه ما گفت: “نگرانی من این است: بعد از ریاست جمهوری ترامپ ، جنبش QAnon حتی خطرناک تر خواهد بود.” بسیاری از پیروان به دلیل خشونت هستند کاپیتول بازدارده می شود ، اما هسته رادیکال شده اکنون آماده حمله بیشتری است. ترامپ صحنه را تحریک کرده بود. نویمان گفت: “از طرف دیگر ، او همچنین در دوران ریاست جمهوری تأثیر متوسطی داشت.” “حالا او به زودی رفته است – و چیزی برای آنها وجود دارد رادیکال ها جنبش دیگر دلیلی ندارد که خود را در مبارزه علیه دولت ، علیه نهادهای دولت مهار کند. اکنون کل کشور دشمن است. “


پیروان QAnon در تظاهرات تماشاگران ظاهر می شوند

در آلمان ، طرفداران QAnon تاکنون به ویژه در زمینه تفکر جانبی و تظاهرات تاج دیده شده اند. نیومن گفت: “افسانه های توطئه برای بسیاری در آلمان در زمینهای حاصلخیز قرار می گیرد.” “همچنین اهمیت یک شهروند رایش-صنعتی که شباهت زیادی به جنبش QAnon در رد نخبگان و سطح بالای نیاز به تسلیحات دارد. “بسیاری از پیروان ، بسیاری از سلاح ها – و آموزش با پلیس یا نظامی: این عوامل است که متخصصان را نگران می کند.


پس از شورشهای کاپیتول ، فراخوانهایی برای خودشان صادر شد تظاهرات جنبش در آلمان – اما پژواک بسیار خفه شده بود. نه در هامبورگ و نه در برلین ، جایی که اعتراضات اعلام شده بود ، پلیس چنین رویدادهایی را ثبت نکرد. دویدن و صندلی های چرخدار در آلستروفر در هامبورگ دیده می شد ، جایی که یک تظاهرات یکشنبه شب در آنجا برگزار می شد. اما هیچ معتقد به “س” وجود ندارد.
جیکوب چانسلی ، “شمن” خودخوانده ، روز شنبه دستگیر شد. وی به جرم ورود غیرقانونی به یک ساختمان با امنیت خاص و همچنین ورود اجباری و رفتار نامناسب در محوطه پایتخت متهم شده است.

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *