Netzhoppers با آزمون نهایی جام در فرانکفورت

[ad_1]

والیبال

Netzhoppers با آزمون نهایی جام در فرانکفورت


بازی والیبال.

عکس: dpa

بازیکنان والیبال Netzhoppers KW-Bestensee با خوش بینی محتاطانه وارد اولین بازی خود در بوندس لیگا برای سال جدید می شوند. قبل از بازی روز شنبه (ساعت 19.30 بعدازظهر / Sporttotal.tv) در یونایتد والیبال فرانکفورت ، دیرک وستفال ، مهاجم خارجی به آژانس مطبوعاتی آلمان گفت: “ما می خواهیم یک مبارزه خوب داشته باشیم و جشن بگیریم. ما می توانیم این کار را انجام دهیم.”بازی در Fraport Arena در فرانکفورت نیز مقدمه ای برای فینال جام آلمان در 28 فوریه در مانهایم است که در آن دو تیم دوباره به مصاف یکدیگر می روند. وستفال انتظار ندارد که با توجه به این صورت فلکی ، کارت ها روز شنبه بازی شود. ملی پوش 34 ساله سابق گفت: “در حال حاضر یک مسابقه داغ برای دستیابی به بهترین مکانها در مرحله پلی آف است. هیچ کس ترمز دستی را نمی گذارد.”

در جدول ، Netzhoppers در حال حاضر با دو امتیاز بالاتر از Frankfurters ، که با این حال ، یک بازی کمتر انجام داده است ، در مکان ششم قرار دارد. تیم براندنبورگ در اولین مسابقه در بستنسی با نتیجه 3 بر 0 پیروز شد. برای وستفالیا ، این دیگر استاندارد است. وی گفت: “فرانكفورترها قبلاً ثابت شده اند. آنها الان قویتر هستند.”

با این حال ، نمی توان رد کرد که Netzhoppers در حال حاضر بیش از حد در مورد تمرکز پیش فصل خود ، فینال جام حذفی فکر می کنند و این به هزینه تمرکز در مسابقات بوندس لیگا است که هنوز هم استثنایی هستند. وستفال تصور را تأیید کرد: “این خطر قطعاً وجود دارد” ، اما همچنین گفت: “ما به اندازه کافی حرفه ای کار می کنیم تا بتوانیم اقدامات متقابل انجام دهیم.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *