Lego Vidiyo: فیلم های موسیقی را در یک شبکه امن بسازید

[ad_1]

مفهوم بازی تعاملی

Lego Vidiyo: فیلم های موزیک را در یک شبکه امن بسازید


بگذارید عروسک ها به عنوان کارگردان یک بار برقصند: ویدیو می خواهد این آرزو برای بچه دار شدن را برآورده کند.

بگذارید عروسک ها به عنوان کارگردان یک بار برقصند: ویدیو می خواهد این آرزو برای بچه دار شدن را برآورده کند.

عکس: dpa

برای کارگردانی یک موزیک ویدیو: این رویای بسیاری از کودکان است که هنوز برای Ticktock خیلی کوچک هستند. حالا لگو می خواهد این خلا را با یک اسباب بازی پر کند که در آن بلوک های ساختمانی تقریباً فقط یک پس زمینه هستند.

بیلوند برای این مجموعه از اسباب بازی ها ، لگو با یک برچسب موسیقی بزرگ همکاری کرده است. همراه با Universal Music ، شرکت بلوک های ساختمانی مفهوم بازی تعاملی Lego Vidiyo را ارائه می دهد ، که برای کودکان بین هفت تا ده ساله است.

با این حال ، آنها باید بتوانند از یک تلفن هوشمند یا رایانه لوحی برای بازی استفاده کنند ، زیرا هیچ کاری بدون برنامه مناسب Vidiyo کار نمی کند.

قبل از اینکه بچه ها بتوانند استعداد خود را در کارگردانی یک موزیک ویدیو بسنجند ، کمی سرگرم کننده Lego کلاسیک در دستور کار قرار دارد: ابتدا مینی فیگورهای موسیقی ، به اصطلاح beatbox ها و ضرب های بیت که در آن قرار داده شده نیز جمع می شوند. این کار را می توان در عرض چند دقیقه انجام داد.

بیت بیت ها به نظر می رسد مانند جلد رکورد کوچک و جلوه هایی را نشان می دهد که بعداً در ویدیوها اعمال خواهد شد. بیت باکس حداکثر 16 بیت جا دارد و می تواند به صورت جداگانه مجهز و تزئین شود.

خانه پانک یا گرمسیری؟

وقتی نوبت به موسیقی می رسد ، کودکان می توانند از ژانرهای مختلف استفاده کنند. شما می توانید بین پانک یا خانه گرمسیری ، بلکه آب نبات پاپ و هیپ هاپ یکی را انتخاب کنید. سپس بازی واقعی با اسکن بیت باکس موجود در برنامه شروع می شود. چیزی شبیه بازی محبوب واقعیت افزوده Pokemon Go به نظر می رسد.

سپس گروه شخصی شما که دارای حداکثر سه نویسه است در برنامه جمع شده و نام و آلبوم آلبوم مشخص می شود. برای اینکه همه چیز واقعاً برای کودکان مناسب باشد و از زبان ناپسند استفاده نکنند ، کودکان می توانند نام گروه را فقط از روی کلمات خاص جمع کنند ، به عنوان مثال Acid Occupation یا Honey Waders بیرون بیاید.

اعضای گروه می توانند به صورت جداگانه ، شبیه به بازی های شبیه سازی ، شکل بگیرند. خوشحال کننده است که لگو در برابر وسوسه گشودن منبع درآمد اضافی مقاومت کرده است. هیچ فروشگاهی در برنامه وجود ندارد که بتوان موارد مجازی را در آن خرید یا باید خریداری کرد.

با 30 آهنگ شروع کنید

به محض اسکن اسباب بازی ، Universal Pool 30 آهنگ برای شروع دارد. و آهنگ های جدید هر دو هفته اضافه می شوند ، به طوری که در شش ماه اول حدود 50 آهنگ مختلف برای انتخاب دارید.

پس از اسکن ، صفحات بیت مربع جلوه های دیجیتالی را که در موسیقی فیلم استفاده می شود ، فعال می کنند. با استفاده از Beatbits می توانید لباس های کوچک را تغییر دهید ، آنها را به حرکات رقص خاصی تحریک کنید ، جلوه های صوتی اضافی را فعال کنید یا فیلترهای خاصی را اعمال کنید. اما همچنین می توان اجازه داد بارانی از شیرینی یا بالن از آسمان باریده و بازیگران را با کاپ کیک بپوشاند.

اگر احساس می کنید که از گزینه های زیادی کمی خسته شده اید ، می توانید اولین گزینه را قبل از عکسبرداری مرور کنید
ویدئو -شبکه ای که فیلم های دیگر بازیکنان لگو را می توان مشاهده کرد. این قسمت در برنامه شبیه Tiktok یا Youtube است ، اما حتی در اینجا والدین می توانند مطمئن باشند که بچه ها فقط محتوای بی ضرری را مشاهده می کنند.

پیش نمایش فیلم را پیش نمایش کنید

فیلم های به اشتراک گذاشته شده با دوستان بین 5 تا 20 ثانیه است. تیمی از ناظران لگو تضمین می کنند که هیچ شخص یا شخصیتی انسانی در فیلم های بارگذاری شده دیده نمی شود ، فقط شکل های بلوک متحرک در یک محیط واقعیت افزوده وجود دارد. محتوای دیگر ، مانند متن پوستر ، که ممکن است حاوی اطلاعات شخصی باشد ، نیز مجاز به بارگذاری نیست.

و حتی با نظرات ، حمایت قاطعی از کودکان وجود دارد ، زیرا آنها نمی توانند آزادانه معرفی شوند ، اما فقط می توانند با مجموعه ای از پیش تعیین شده از شکلک های بی خطر فرموله شوند. بررسی فیلم ها چند دقیقه طول می کشد ، اما در تست کاملاً کارآمد است.

اگر نمی خواهید ویدیو را با دیگران به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید ، قوانین چندان سختگیرانه نیستند. سپس خود بچه ها یا سایر مطالب شخصی در عکس دیده می شوند.

تعیین شده برای 20 یورو

در برنامه Vidiyo ، ممکن است کودکان به حدی شیرجه بزنند که وقت را فراموش کنند و بنابراین کمی بیشتر از آنچه منطقی است جلوی صفحه بنشینند.

کیت های Lego Vidiyo که فقط از چند بلوک ساختمانی تشکیل شده اند نسبتاً گران هستند و از 20 یورو شروع می شوند. با این حال ، برنامه Android و iOS رایگان است و هیچ گونه اطلاعات شخصی را جمع آوری نمی کند. نسخه های اولیه اغلب خماری داشتند. پس از به روزرسانی ، برنامه اکنون پایدار است.

© dpa-infocom ، dpa: 210526-99-749897 / 6


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *