Labbadia و Preetz انسجام می خواهند: روی دوئل تمرکز کنید

[ad_1]

فوتبال

Labbadia و Preetz انسجام می خواهند: روی دوئل تمرکز کنید

هرتا BSC حال بدی دارد. پس از شکست در بیله فلد ، برلینی ها به کلن رفتند. مربی برونو لبادادیا به ذهنیت دیگری نیاز دارد ، مدیر مایکل پرتز انسجام بیشتری می خواهد. فقط یک بازیکن اصلی وجود ندارد.


مربی برونو لبادادیا از برلین در حاشیه است.

مربی برونو لبادادیا از برلین در حاشیه است.

عکس: dpa

برلین با وحدت بیشتر در داخل و خارج از زمین و یک مسابقه بهتر ، برونو لبادادیا می خواهد هرتا BSC را از منطقه خاکستری تیره بوندسلیگا بیرون بکشد. قبل از بازی پیشگامانه خارج از خانه مقابل 1. FC Köln در روز شنبه (15:30 / آسمان) ، مربی و مدیر مایکل پرز از تیم درخواست کرد ، که اخیراً بسیار ناآرام بود.پریتز روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی دیجیتال در برلین گفت: “این هفته بسیار مهم و مهم است که به بازیکنان نشان دهیم که وقتی نزدیک به هم هستیم خوب به نظر می رسیدیم.” لباديا گفت: “اگر ما بيشتر با هم كار كنيم ، مطمئن هستم كه به نتايجي خواهيم رسيد.”

از نظر پرسنلی ، مربی هرتا باید با جدول 16 روبرو شود. آنها چندین شکست در راینلند متحمل شده اند. استفاده از ستاره تهاجمی ماتئوس کونها بعلت مشکلات کشاله ران این برزیل بعید به نظر می رسد ، همانطور که در 0: 1 هوشیار با آرمینیا بیلفلد. لبادادیا گفت: “این هنوز به چگونگی کنترل احساس درد توسط بازیکن بستگی خواهد داشت.” “اگر او بتواند نقشی را بازی کند بسیار سوال برانگیز است.”

کاپیتان های ددریک بویاتا (پا) و جاوایرو دیلروسون (زانو) ، ماروین پلاتنهارد ، ادوارد لوون و مارتون دردای (همه مشکلات عضلانی) قطعاً نمی توانند آنجا باشند. ولادیمیر داریدا (پا) و جسیک نگانکام (مشکلات عضلانی) نیز مورد سوال هستند. لبادیا شکایت کرد: “داشتن یک یا دو بازیکن از دست رفته در میان بازیکنان مهم در طول هفته انگلیسی ایده آل نیست.”

Preetz ارزیابی بی وقفه از عملکرد این فصل را تکرار کرد. مدیر درباره مقام دوازدهم گفت: “نتایج تاکنون ناامید کننده بوده است. درست است ، ما این را می دانیم.” Labbadia دوست دارد ابزارهای معمول مانند شب تیمی یا سایر رویدادهای اجتماعی را برای بهبود روحیه تیم انتخابی ، که تازه قبل از فصل شکل گرفته است ، ببیند. این از همه گیری تاج جلوگیری می کند. “ما نمی توانیم جلساتی را همانطور که می خواهیم داشته باشیم.”

بنابراین تمرکز باید بیشتر روی کار حوزه باشد. و سپس لاببادیا از این همه راضی نبود ، اما از دوئل های قاطع نه. 54 ساله شکایت کرد که شما باید به صورت جمعی کار کنید. لبدادیا گفت: “ما با هم خوب کنار نیامدیم.” این باید در کلن متفاوت باشد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *