Kramp-Karenbauer: ایجاد یک ایست بازرسی مرکزی برای بحران ها

[ad_1]

درسهایی از شیوع بیماری تاج

کراپم-کارنباور: یک ایست بازرسی مرکزی برای بحران ها ایجاد کنید

اتحاد مقامات و سازمان ها ، هماهنگی بهتر: به گفته وزیر دفاع در شرایط بحرانی ، باید شورای امنیت تشکیل شود.


به گفته کرامپ-کارنباور ، یک ایست بازرسی امنیتی باید ایجاد شود.

به گفته کرامپ-کارنباور ، یک ایست بازرسی امنیتی باید ایجاد شود.

عکس: dpa

برلین وزیر دفاع آنگرت کرامپ-کارن باوئر خود را عبرتی از بحران کرونا در جستجوی یک ایست بازرسی امنیتی در آلمان می داند.“من فکر می کنم برای چنین شرایطی چیزی مانند شورای امنیت فدرال مورد نیاز است. ما به مکانی احتیاج داریم که سازمان ها و ارگان ها بتوانند دور هم جمع شوند ، گزارش های مشترکی درباره اوضاع ارائه شود و کارهایی انجام شود. هماهنگ کنید ، “رئیس CDU آژانس مطبوعاتی آلمان در برلین گفت. “من فکر می کنم کرونا ثابت کرده است که شورای امنیت فدرال می تواند چنین مکانی باشد.”

در همان زمان ، او از تصمیم به نفع تهیه هماهنگ واکسن در اروپا دفاع کرد. کرامپ-کارنباور گفت: “همه گیری در این مرزها متوقف نمی شود.” مبارزه با تاج “فقط در حد توانایی ما در اروپا است”. از این نظر ، اوضاع اتحادیه اروپا با کشوری مانند اسرائیل که خود به تنهایی امور را تنظیم می کند ، متفاوت است. کرامپ-کارنباور گفت: “من فکر می کنم درست است که وقتی واکسینه شدیم قاطع بودیم که باید این کار را با هم در اروپا انجام دهیم.”

پس از بحران ، نتیجه گیری از بیماری همه گیر کرونر مهم است. زمان این کار به محض رفع نیاز فوری فرا رسیده است. یكی از این زمینه ها قطعاً بلایا و حمایت از مدنی و نیز همکاری بین نهادهاست. بوندسوهر تأیید کرده است که او با کمک اداری “کار بزرگی” انجام می دهد.

کرامپ-کارنباور با انتظارات مبنی بر اینکه بودجه های دفاعی راهی صحیح برای مقابله با اثرات بحران اقتصادی است ، مخالف است. وی گفت: “هنگامی که ما در مورد پروژه های بزرگ تسلیحاتی صحبت می کنیم ، در مورد سیاست صنعتی ملی نیز صحبت می کنیم.” “از نظر من ، منطقی نیست که سال گذشته ما سعی کردیم اقتصاد را با بسته های محرک بزرگ به ثبات برسانیم و اکنون سفارشاتی را که خود دولت مشتری است ، مثلا در زمینه تسلیحات ، پس می گیریم و بنابراین به خطر انداختن مشاغل کمک می کنیم. هستند. “

بودجه سال جدید Bundeswehr حدود 47 میلیارد یورو است (2020: حدود 45.2 میلیارد یورو). چگونگی اوضاع پس از آن توسط دولت آینده بعد از انتخابات عمومی در ماه سپتامبر تعیین می شود. تقاضا برای یک برنامه پس انداز از قبل شدید شده است.

کرامپ-کارنباوئر در مورد وضعیت فعلی گفت: “اول از همه ، من در تلاش هستم تا پول مورد نیاز بوندسوهر و بنابراین امنیت خود را بدست آورم.” “به هر حال ، ما همچنین قول دادیم که این کار را با توجه به تعهدات بین المللی ، به عنوان مثال در ناتو انجام دهیم.” پروژه های تسلیحاتی بزرگ نباید به هزینه تجهیزات تک سربازان تمام شود. وی گفت: “در گذشته ، اغلب عکس این اتفاق می افتاد و این اشتباه بود.”

© dpa-infocom ، dpa: 210107-99-927253 / 2


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *