JPMorgan با رکورد سود 12 میلیارد دلار

[ad_1]

بورس سهام در حال رونق است

JPMorgan با رکورد سود 12 میلیارد دلار

بحران ، کدام بحران؟ در غول مالی آمریکایی JPMorgan ، با وجود همه گیری همه گیر ، تجارت بسیار خوب پیش می رود – سود و درآمد در سه ماهه گذشته به رکورد رسید. رقیب آمریکایی سیتی روزهای سخت تری را پشت سر می گذارد.


خوب ، در طول بحران تاجی: بانک آمریکایی JPMorgan Chase.

عبور از بحران کرونر به خوبی: بانک آمریکایی JPMorgan Chase.

عکس: dpa

نیویورک. رونق معاملات اوراق بهادار مالی و کاهش ریسک های اعتباری در بحران تاج ، بزرگترین بانک آمریکایی ، JPMorgan Chase را وادار به پیروزی درخشان در پایان سال کرد.

نتیجه گیری این بود که در سه ماهه چهارم ، همانطور که توسط گروه مالی اعلام شده است ، 12.1 میلیارد دلار سود (10.0 میلیارد یورو) ثبت شده است. این 42 درصد بیشتر از یک سال پیش بود. درآمد کل با سه درصد افزایش به 30.2 میلیارد دلار رسید.

با کاهش درآمد بهره ، معاملات سهام و اوراق قرضه مانند سه ماهه قبل دوباره رونق گرفت و بانکداری سنتی سرمایه گذاری نیز این بار عملکرد ویژه ای داشت. این تراز از این واقعیت که برخی از میلیاردها فقره وام های پیش فرض وام ایجاد شده توسط همه گیر با توجه به بهبود چشم انداز اقتصادی قابل برگشت است ، بسیار سود می برد.

مدیرعامل JPMorgan ، جیمی دیمون در پایان یک سال پرچالش از “نتایج قوی” صحبت کرد. به طور کلی ، جی پی مورگان سود خالص 29.1 میلیارد دلار در سال 2020 گزارش کرد که 20 درصد کمتر از سال گذشته است. این عمدتا به دلیل مقررات پرخطر برای نگرانی در مورد عدم پرداخت وام است. با 17.5 میلیارد دلار ، بیش از سه برابر سال گذشته. با این حال ، کل درآمد خانه پول در سال گذشته با چهار درصد افزایش به تقریبا 120 میلیارد دلار رسیده است.

با این حال ، رقیب آمریکایی JPMorgan Citigroup مجبور شد در سه ماهه چهارم کاهش قابل توجهی ایجاد کند. طبق صندوق پول نیویورک ، سود خالص نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش یافت و به 4.6 میلیارد دلار (3.8 میلیارد یورو) رسید. درآمد کل ده درصد کاهش یافت و به 16.5 میلیارد دلار رسید. رئیس بانک مایکل کوربات به “پیامدهای عظیم اقتصادی کوید -19” اشاره کرد. ارقام ضعیف نیز به دلیل هزینه ها و مالیات بیشتر است. در طول سال مالی گذشته ، سود 41 درصدی کاهش یافت و به 11.4 میلیارد دلار رسید.

© dpa-infocom ، dpa: 210115-99-41716 / 3

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *