Goering-Eckard: سیاستمدار سبز برای تاجگذاری و یک سال انتخابات فوق العاده

[ad_1]

برلین کاترین گورینگ-اكارد چند روز اول سال جدید را در براندنبورگ گذراند ، جایی كه او و دوستانش عقب نشینی كردند. رهبر گروه پارلمانی فقط دست اول تاج را تجربه کرده است – و در مصاحبه ای می گوید چه نتیجه ای از آن گرفته است.رهبران فدرال و ایالت قفل را سخت تر کرده اند ، اگرچه وضعیت داده های واضح پس از تعطیلات وجود ندارد. آیا شهروندان باید این را بپذیرند؟کاترین گورینگ-اكارد: در حقیقت ، تاخیرهایی در انتقال داده های تاج وجود داشت. اما ما مرگ و میر بسیار بالایی داریم و هنوز هم تعداد زیادی از عفونت های جدید وجود دارد. این باید ما را متزلزل کند. من ضروری می دانم که محاصره را گسترش داده و در مورد اقدامات بعدی توافق کنم. همچنین بخوانید: گورینگ-اكاردت: “هنگام آهسته دویدن من را تف می كردند”در نقاط داغ تاج ، آزادی حرکت باید به شعاع 15 کیلومتری محدود شود. آیا می دانید این برای مردم مناطق روستایی به چه معناست؟

گورینگ-اكارد: واضح است که ما باید مانند اولین خاموش کردن ، مخاطبین خود را به طور قابل توجهی خاموش کنیم. اما شعاع 15 کیلومتری برای بسیاری قابل درک نیست و اجرای آن احتمالاً دشوار است. هیچ مشکلی ندارد که یک خانواده در منطقه محل زندگی خود ، جایی که هیچ کس دیگری نیست ، قدم بزند یا با سورتمه سواری سفر کند. آنها همچنین می توانند بسته شوند و یا گردشگری در آنجا به طور عاقلانه مدیریت شود.

چه مدت باید مدارس تعطیل شود؟

گورینگ-اكارد: به دلیل تعداد زیادی از عفونت ها ، در حال حاضر نمی توانیم مدارس را به طور معمول باز کنیم. اما برای گشایش نیاز به یک چشم انداز روشن داریم تا آن زمان تعطیلی مدارس و مهدهای کودک را نباید تنها به والدین واگذار کرد. به دفتر خانه نباید به عنوان گزینه مراقبت نگاه کرد. در عین حال ، هیچ دور زدن اقدامات بالاتر برای محافظت در برابر عفونت در دنیای کار وجود ندارد.

من خوشحالم که مدتهاست که بسیاری از افراد از فرصتهای کار در خانه استفاده می کنند: سرانجام ، باید روشن شود که ، در صورت امکان ، حق کار در خانه اعمال می شود. نباید اجازه داده شود که کارمندان برای این امر سخت جنگ کنند. این در مورد سلامتی آنها و موفقیت کلی اجتماعی ما در مبارزه با همه گیری است. همچنین بخوانید: گورینگ- Eckard: “آلمان یک کشور عادلانه نیست”

منظورت چیه؟

گورینگ-اكارد: وزیر کار هیل باید بایستد و با توجه به شرایط بحرانی ، سیگنال روشنی را به کارفرمایان نامعقول ارسال کند: هر کسی که بدون نیاز فوری از کار در خانه به کارمندان خودداری کند ، حتی اگر دفتر خانه نیز ممکن باشد ، وظیفه مراقبت را نقض می کند ایمنی شغلی – و خطرناک بودن جریمه به طور خاص ، دفاتر طرح باز مناطق پر خطر هستند. خواسته های نیمه جان از کارفرمایان مانند آنچه از طرف دولت می آید کافی نیست. این بسیار خطرناک است که دولت فدرال جرات انجام اقدامات بیشتری برای جلوگیری از عفونت در محل کار را ندارد.


و دروس مدرسه؟

گورینگ-اكارد: این یک فاجعه کامل است که بسیاری از مدارس هنوز قادر به دریافت دروس دیجیتالی مناسب نیستند – سه سال پس از اجرای پیمان دیجیتال پنج میلیارد یورویی. در بسیاری از جاها ، درس عادی برای مدت طولانی امکان پذیر نیست. بنابراین ما باید راه حل های خلاقانه دیگری پیدا کنیم. مدارس را نمی توان به سادگی به طور کامل یا کاملاً افتتاح کرد. مصوبات وزرای فرهنگ با آنچه در بسیاری از جاها در حال آزمایش است بسیار عقب است. باید از ابتکارات خود مدارس حمایت شود نه اینکه خنثی شود. چرا نباید از موزه های بسته و تئاترهای خالی برای آموزش استفاده شود؟ چرا سازمان پشتیبانی فنی و سازندگان غرفه مدارس را برای نصب فیلترهای هوا معرفی نکنید؟ ما تلویزیون عمومی هم داریم …

… چه کسی باید کدام نقش را بازی کند؟

گورینگ-اكارد: در کشورهای دیگر ، آموزش در بحران تاج از طریق تلویزیون نیز پشتیبانی می شود. ما قبلاً آن را در بهار با خود داشتیم و تلویزیون های عمومی دوباره برنامه های آموزشی خود را گسترش می دهند. این جایگزین درس نمی شود ، اما در مواردی که بچه ها متاسفانه هنوز وسیله مناسبی ندارند ، کمک می کند. به ویژه ARD و ZDF باید پیشنهادات تعاملی خود را گسترش دهند. همچنین بخوانید: گورینگ-اكارد: اتحادیه ایده هایی از قرن گذشته دارد

آیا باید معلمان و مربیان سریعتر از حد انتظار واکسینه شوند؟

گورینگ- Eckard: واکسن قدیمی ترین کار مناسب است. اما اگر واکسنی باقی مانده باشد ، مطمئناً دیگران نیز باید واکسینه شوند. معلمان باید بتوانند بدون خطر پذیری تدریس کنند. این امر همچنین باید توسط آزمونهای منظم در مدارس تضمین شود.

آلمان از نظر واکسیناسیون عقب است – اگرچه اولین دارو در ماینتس تولید شد. چگونه این را برای شهروندان توضیح می دهید؟

گورینگ-اكارد: بله ، این یک شروع بی ثبات بود. اما ما هرگز اینقدر واکسینه نکرده ایم و رویکردهای مختلفی در کشورها وجود دارد. این می تواند به طور مساوی تری سازماندهی شود ، به طوری که هر ایالت فدرال راه خود را دنبال نمی کند. ما اکنون فوراً به یک کارگروه نیاز داریم که فقط متشکل از اعضای دولت نباشد. برای بهینه سازی مدیریت واکسیناسیون ، باید کسانی را در سراسر کشور گردهم آوریم که می دانند چه مواردی را در عمل از دست می دهند. ما همچنین به ارتباطاتی نیاز داریم که اعتماد به واکسن را افزایش دهد. ما تمایل زیادی به واکسیناسیون نداریم – خصوصاً در بین کارکنان خانه سالمندان.


و چگونه می توان واکسن را سریعتر دریافت کرد؟

گورینگ- Eckard: این مسئله منجر به یک اختلاف سیاسی پوچ در داخل ائتلاف نیز شده است. SPD ، به عنوان بخشی از دولت فدرال ، کاتالوگ سوالات خود را برای وزیر بهداشت Spahn ارسال کرد. چگونه دیگر آنها با یکدیگر صحبت می کنند؟ چنین هکی به اعتماد به نفس مردم در واکسیناسیون آسیب می زند. مهم است که به سرعت ظرفیت تولید و مقادیر واکسن ها افزایش یابد. با لمس یک دکمه نمی توان این کار را انجام داد ، اما من مطمئن هستم که طی چند ماه دیگر واکسن های زیادی در دسترس خواهیم داشت. و بگذارید یک چیز دیگر بگویم: اگر چیزی غیرمسئولانه است ، این درخواست FDP برای کمیته تحقیق است.

همچنین بخوانید: Bayer and Curevac: اتحادیه واکسن جدید علیه کرونا

آیا اکنون سبزها از وزیر بهداشت HDZ در برابر FDP دفاع می کنند؟

گورینگ- Eckard: من آخرین نفری هستم که از آقای اسپان دفاع کردم. البته او هم اشتباه کرد. اما اگر اکنون کمیته تحقیقاتی را ایجاد کرده ایم که منابع را به هم پیوند می دهد ، زیرا دقیقاً کسانی که باید واکسیناسیون را سازماندهی کنند باید در تهیه پرونده ها عمیقتر عمل کنند. من کاملاً طرفدار این هستم که به آنچه اشتباه رخ داده است نگاهی بیندازم – اما لطفاً فقط درصورتی که شرایط پاندمی برای ما راحت تر باشد ، لطفاً لطفاً این کار را انجام دهم. پیشنهاد اینکه چگونه اوضاع بهتر پیش خواهد رفت ، به جای درخواست کمیته تحقیق ، نشان می دهد که شما قادر به اداره هستید.

آیا شما واکسینه می شوید؟ شما باید در برابر ویروس ایمن باشید زیرا تاج دارید.

گورینگ- Eckard: وقتی نوبت من باشد واکسن می زنم و منطقی است. برای من ، این بدون شک بخشی از آن است – همچنین به این دلیل که از دیگران محافظت بیشتری می کند. برای من ، این دوره به اصطلاح آسان بود. هنوز بیماری من مدت زیادی طول کشید. من هرگز به یکباره این همه علامت نداشته ام و تا زمانی که با کرونا نتوانسته ام ناکجاآباده شوم. 14 روز نه تنها اهل کار نبودم بلکه فکر هم می کردم. من بسیار سپاسگزارم که از معالجه بیمارستان در امان ماندم.

آیا وقتی بیمار شدید ترسیدید؟

گورینگ- Eckard: نه من آدم خیلی ترسناکی نیستم. من منطقی فکر می کردم که چه توسعه ای باید انجام دهم. خوشبختانه تنگی نفس برای من مشکلی ایجاد نکرد.

آیا به طور کامل بهبود یافته اید؟

گورینگ-اكارد: من دوباره میرم آهسته دویدن. برای من این ملاک اصلی است. (با خنده)

سبزها حصار دفتر را تکان می دهند. صدراعظم سبز چقدر واقع بینانه است؟

گورینگ- Eckard: صدراعظم فدرال سبز – این هدف است. اگر در جایگاه دوم هستید ، می خواهید در جایگاه اول باشید. وقتی مردم متوجه شوند آنگلا مرکل واقعاً آنجا را ترک می کند ، اتحادیه در وضعیت کاملاً متفاوتی قرار خواهد گرفت. به همین دلیل است که معتقدیم هدف ما واقع بینانه است.

آنال بایرباک یا رابرت هابک – سبزها با چه کسی شانس بیشتری دارند؟

گورینگ-اكارد: هر دو می توانند. این یک مشکل لوکس است. تصمیم در بهار گرفته خواهد شد.

و چطور؟ آیا جناح و پایگاه منتظرند فقط دود سفید از ستاد حزب بلند شود؟

گورینگ- Eckard: خوب ، این در مورد دفتر پاپ نیست. این دو با یکدیگر صحبت خواهند کرد ، اما همچنین با دیگران مشورت خواهند کرد.

کدام اتحادیه برای آلمان بهتر است؟ سیاه-سبز یا سبز-قرمز-قرمز؟

گورینگ- Eckard: به طور کلی ، اتحادیه با رنگ سبز همیشه بهتر است. اما من در کارزار انتخاباتی زیاد به ائتلاف فکر نمی کنم. ما تلاش می کنیم تا آنجا که ممکن است قوی تر شویم.

آیا حزب چپ که می خواهد تروتسکیست را از هسن به بالا انتخاب کند ، به عنوان شریک دولت مناسب است؟

گورینگ- Eckard: حزب چپ باید از توانایی خود برای اداره خود مراقبت کند.

اتحادیه در جستجوی کاندیدایی برای ریاست است. آیا سبزها می توانند با همه نامزدها – از جمله فردریش مرز کار کنند؟

گورینگ- Eckard: سیاست انجام کارهاست. هر دولتی با سبزها بهتر از دولتی بدون سبزها است. می بینید که در ایالت های فدرال – قرمز-قرمز-سبز در تورینگن ، سبز-سیاه در بادن-وورتمبرگ – این مورد در مورد دولت فدرال نیز صدق می کند. اما دوباره ، یک ائتلاف بزرگ ، بازهم کمترین مخرج مشترک – که نباید وجود داشته باشد. این در مورد اجرای نهایی تغییر واقعی است. ما با پیشنهادهای خاص به عموم مردم پیشنهاد می دهیم. این همان کاری است که دیگران باید انجام دهند. همچنین بخوانید: مصاحبه با مرز: علیه پذیرش پناهندگان از یونان

بنابراین ، فردریش مرز به عنوان صدراعظم سیاه و سبز برای شما ایده وحشتناکی نیست.

گورینگ- Eckard: باز هم رای دهندگان در مورد گزینه های ائتلاف تصمیم می گیرند. و البته: هنگام نامزد شدن برای ریاست جمهوری HDZ ، آقای Merz همچنین در نظر خواهد گرفت که چگونه خود را به عنوان معاون وزیر معرفی کند.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *