Crown Pandemic: داده های آلودگی چقدر قابل توجه هستند؟

[ad_1]

روند عفونت

اعداد تاج: آیا مسدود کردن در آلمان کار نمی کند؟

به دلیل تعطیلات ، هنوز نمی توان از داده های تاج استفاده کرد. چه زمانی می توانید روند عفونت را دوباره ارزیابی کنید؟

آیا قفل بیشتر محکم می شود؟

تعداد مرگ و میرهای تاج در آلمان در اوج جدیدی است ، در حالی که در همان زمان ، طبق گفته موسسه رابرت کوچ ، شهروندان هنوز فرصتهای زیادی برای انتشار ویروس ارائه می دهند. بنابراین RKI خواستار محکم شدن دوباره قفل می شود.

نمایش توضیحات

برلین چگونه کار می کند قفل محکم؟ آیا تسکین بیماری همه گیر شروع می شود؟ در چهار هفته رئیس RKI Lothar Wheeler روز پنجشنبه سهام گرفت – خوب نیست. نه تنها به این دلیل که تعداد مرگ و میرهای گزارش شده به اوج جدید 1244 رسیده است. نه تنها به این دلیل که هنوز تعداد زیادی عفونت جدید وجود دارد که به زودی به دو میلیون مورد رسیده است.رابرت کوچ ، رئیس م instسسه هشدار می دهد: “این قفل به اندازه قفل بهار موثر نیست.” این بدان معنی است: تماس زیاد ، تحرک زیاد ، انضباط کم. مشاور دولت می گوید ، اگر مجبور به تشدید شدید ، به ویروس فرصت کمتری می دهید. “برای من ، این یک قفل کامل نیست ، هنوز هم استثناهای زیادی وجود دارد.”داده های تاج: ارقام فعلی چقدر قابل اعتماد هستند؟

موارد جدید عفونت ، تکرار هفت روز ، تعداد تولید مثل: هر سه مقدار مطابق است تأخیر در آزمون و گزارش گیری به گفته ویلر ، به دلیل تعطیلات ، در کمتر از یک هفته دوباره پایدار نخواهد بود. تا پنجشنبه آینده می توان با اطمینان گفت که آخرین روندها پایدار هستند یا خیر. اکنون فرکانس هفت روز (موارد جدید در هر 100000 نفر) ، اما هنوز بیش از 150 مورد است و بنابراین سه برابر بیشتر از هدف موقت کمتر از 50 مورد است.همچنین مقدار R از چند روز کمی سقوط می کند ، اما با این حال از میانگین 1.0 بیشتر است. به این ترتیب فرد آلوده به طور متوسط ​​فرد دیگری را آلوده می کند. هدف یک مقدار R زیر 0.7 است. تعداد عفونت های جدید در یک روز 25164 مورد در روز پنجشنبه بود. ویلر گفت: “تعداد موارد ممکن است تثبیت شده باشد.” “اما سطح به وضوح خیلی بالا است.”


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهجهش تاج گذاری در آلمان چقدر رایج است؟

اثر جدید ، انواع بسیار عفونی ویروس: تاکنون 16 مورد از عفونتهای جهش یافته انگلیس در این کشور شناخته شده است که حداقل 15 مورد از طریق مهاجران به کشور آمده است. علاوه بر این ، چهار مورد جهش آفریقای جنوبی نیز در میان مسافران بازگشتی وجود دارد.

در حال حاضر ، هیچ نشانه ای وجود ندارد که نوع ویروسی در آلمان باشد بطور گسترده ویلر می گوید. این کاملاً روشن نیست. زیرا: طبق RKI ، جهش یافته انگلیس 50 درصد بیشتر از انواع معمولی مسری است – با توجه به ادامه تحرک زیاد آلمانی ها ، پس از معرفی ، می تواند به سرعت در سراسر کشور گسترش یابد. ویلر هشدار می دهد: “وضعیت احتمالاً بدتر خواهد شد.”

اطلاعات بیشتر در مورد این: جهش ویروسی: دولت فدرال نگران است

اوضاع در کلینیک ها چگونه است؟

در اوایل ژانویه ، بیش از 5700 بیمار مبتلا به Covid-19 در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفتند که 90 درصد آنها باید تهویه شوند. از آن زمان ، تعداد آنها به حدود 5200 نفر کاهش یافته است. از نظر ویلر ، “یک نتیجه متوسط ​​خوب” – اما هنوز قابل اعتماد نیست.

همچنین پزشک مراقبت های ویژه از آخن گرنوت مارکس محتاط است: “اکنون اولین علائم کار قفل را مشاهده می کنیم. اما اکنون ما باید پیش برویم. ” “ممکن است برای مدت زمان طولانی به محدودیت های جدی نیاز داشته باشیم.”

بیماری همه گیر تاج: درمانگاه ها هنوز در آستانه هستند

با اينكه اعداد کمی کاهش می یابد کلینیک ها هنوز در بسیاری از مناطق هستند محدودیت بار. “با رنگ های چراغ راهنمایی گفته می شود: در یازده از 16 ایالت فدرال ، چراغ راهنمایی قرمز است و کمتر از 15 درصد تخت مراقبت های ویژه رایگان است. چیز دیگری آرام است. ”

آرامش از نظر پزشکان مراقبت های ویژه ، آنها فقط باید زمانی لازم الاجرا شوند که تعداد بیماران در بخش های مراقبت ویژه به طور قابل توجهی کاهش یابد. “تعداد بیماران Covid-19 که تحت مراقبت های ویژه قرار دارند باید کاملاً کمتر از 1000 بیمار در سراسر کشور باشد.” “

محافظت در برابر عفونت: آیا قفل باید محکم شود؟

ویلر می گوید: “تحرک بسیار زیاد است” و از وی می گوید: “از خانه کار کنید ، فقط با چند نفر ملاقات کنید و در صورت امکان همیشه با همان افراد ملاقات کنید.” با توجه به کارمندان شاغل در دفتر خانه ممکن است م workثر باشد ، اما این کار را نمی کند ، رئیس RKI هشدار داد: بسیاری از آنها قوانین بهداشت کرونا را در مطب دنبال می کنند ، اما نه در هنگام استراحت: “شما در وعده ناهار آلوده می شوید.”

مبنای قانونی روشن است: تماس ها باید بیشتر کاهش یابد. در محل کار ، و همچنین در خلوت. و چطور؟ سخت گیرانه یک قانون برای یک دوست؟ تیزتر محدودیت های خروجی؟ مطالعات نشان می دهد که محدود کردن برد به 15 کیلومتر می تواند فقط پنج درصد از تحرک بکاهد. Dirk Brockman ، متخصص اپیدمیولوژی RKI گفت: “اگر شعاع را کاهش دهید ، تأثیر آن بسیار بیشتر است.” به نظر می رسد پیشنهادی برای جلسه بعدی رئیس دانشگاه با رهبران ایالتی.

همچنین بخوانید: آبیتور 2021: آیا برای نمرات مدارس “تاج جایزه” در نظر گرفته خواهد شد؟

لاوترباخ: اثر انسداد تاکنون ناامیدکننده بوده است

متخصص بهداشت SPD کارل لاوترباخ پزشک در این ارزیابی گفت: “قفل آنطور که باید موفقیت آمیز نیست”. “این تأثیر تاکنون ناامیدکننده بوده است. ما در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار داریم. “


به گفته لاوترباخ اگر انواع مسری تر کرونا به طور گسترده تری در آلمان گسترش یابد ، “ما با یک مشکل بزرگ روبرو خواهیم شد.” سیاستمدار SPD شرکت ها را به مشارکت بیشتر در مسدود کردن دعوت کرد. “ما باید دفتر خانه را یک ضرورت کنیم – هر جا که ممکن باشد.”

شرکت ها به آنها توصیه می شود که به سهم خود برای انجام موفقیت آمیز نتیجه عمل کنند. “در غیر این صورت ، ممکن است در برخی موارد مجبور به تعطیلی کارخانه ها شویم. حتی ممکن است مجبور شویم به تولید صنعتی نزدیک شویم. “هیچ کس نمی تواند چنین چیزی را بخواهد.

همچنین جالب است: کرونا: ما اجازه کار در خانه را نداریم – آنچه کارمندان دفتر احساس می کنند

در نشست بعدی کرونا می توان دوباره قفل را محکم کرد

که در 25 ژانویه آنها می خواهند به دولتهای فدرال و ایالتی در مورد چگونگی اقدام توصیه کنند. نخست وزیر بادن-وورتمبرگ ، وینفرد کرچمان (سبزها) خیلی دیر شده است: او می خواست از آنگلا مرکل ، صدراعظم بخواهد کنفرانس ویدیویی برنامه ریزی شده با سایر نخست وزیران را به هفته آینده موکول کند.

کرچمن گفت که از “اقدامات بیشتر و سختگیرانه” طرفداری خواهد کرد. وی همچنین ادامه تعداد بالای عفونت ها و ظهور انواع ویروس ها از انگلیس و آفریقای جنوبی را بهانه کرد. کرتشمن هشدار می دهد: “ما هنوز در روند نزولی نیستیم.”


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *