Corona Podcast: Ciesek افسانه های واکسن را روشن می کند

[ad_1]

همه گیری تاج

پادکست تاج با Ciesek: به افسانه های مربوط به واکسن پایان دهید

در حال حاضر بحث های واکسیناسیون تاج بسیار داغ است. ویروس شناس Sandra Ciesek نیز در پادکست خود به این موضوع پرداخت.

در حال حاضر ، واکسیناسیون فقط برای سرخک اجباری است

در حال حاضر واکسیناسیون اجباری ، پیشنهاد شده توسط نخست وزیر باواریا مارکوس سودر (CSU) برای مراقبان برای محافظت در برابر ویروس کرونا ، در حال حاضر فقط در آلمان برای سرخک در دسترس است. از اول مارس 2020 ، کودکان باید قبل از پذیرش در مهد کودک ها یا مدارس ، به مدت یک سال واکسینه شوند.

نمایش توضیحات

برلین در هفتاد و یکمین پادکست کرونا ، “نور بیشتر در انتهای تونل” ، ویراستار علوم کورینا هنیگ و ویروس شناس ساندرا سیزک با واکسن تاج، همانطور که هنیگ در ابتدای برنامه گفت ، “یا چراغ انتهای تونل”.
در ابتدا ، این واکسن Moderna بود که اکنون در اروپا تأیید شده است. مثل آن بایونتک-واکسن باید دو بار واکسینه شود و اثربخشی بالایی را نشان می دهد ، بنابراین Ciesek. یکی از تفاوت ها ، ذخیره متفاوت است. در حالی که واکسن Biontech باید در دمای منفی 70 درجه ذخیره شود ، نوین-واکسن فقط منهای 20 درجه.


واکسن های کرونا نمی توانند ژنوم انسان را تغییر دهند

فاصله بین دو واکسیناسیون مورد نیاز نیز متفاوت است. بین واکسیناسیون Biontech اول و دوم باید سه هفته و بین واکسیناسیون Moderna اول و دوم چهار هفته فاصله باشد. آیا تفاوتی در وجود دارد بهره وری سیزک گفت هنوز نمی توان به طور قطعی گفت ، اما این در هفته های آینده آشکار خواهد شد.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه


سپس هنیگ و سیزک در مورد آنها صحبت کردند ترسکه بسیاری از افراد علیه واکسن های کرونر دارند. سیزک به وضوح این اتهام را که این واکسن باعث تغییر ترکیب ژنتیکی افراد می شود ، رد کرد. “mRNAاین ویروس شناس می گوید: واکسن ها در ژنوم انسان جاسازی نشده اند. به بیان ساده ، اطلاعات ژنتیکی واکسن و انسان سازگار نیستند.


ایمنی با وجود تولید سریع واکسن

تولید سریع واکسن نیز خلاف ایمنی آن نیست. چندین عامل منجر به توسعه سریع شد. اول از همه SARS-CoV-2 این جدید بود ، اما ناشناخته نبود. به این ترتیب دانشمندان می توانستند از دانش قبلی خود استفاده کنند. علاوه بر این ، مدت زمان طولانی انتظار به طور مثال با همکاری نزدیک جهانی و حمایت مالی زیاد از اتحادیه اروپا و ایالات متحده کاهش یافته است. دولت فدرال.

سیستم “بررسی مستمر” نیز منعکس کننده تحولات سریع است. سیستم بدون این موارد قادر به ارزیابی گزارش های موقت بود مطالعات باید کاملاً کامل می شد. بسیاری از مسیرهای دیوان سالاری قطع شده است. چی امنیت سیسك تأكید كرد ، با این حال ، هیچ مصالحه ای در مورد واكسن انجام نشده است.

این موضوعات پادکست های Ciesek بود


واکسیناسیون تاج گذاری: هیچ اثر منفی در طولانی مدت انتظار نمی رود

مشکل بزرگ بعدی نگرانی نسبت به موارد منفی بود عواقب طولانی مدت. و اینجا ویروس شناس داد همه چیز روشن است. انتظار نمی رود که عواقب منفی طولانی مدت داشته باشد. در صورت وجود عوارض جانبی ، این اتفاق اندکی پس از واکسیناسیون رخ می دهد. آنها اغلب آسان هستند اثرات جانبی همچنین یک پاسخ طبیعی به واکسیناسیون. در مطالعات Moderna و Biontex هیچ واکنش جانبی جدی رخ نداد.

به طور کلی ، واکنش به واکسیناسیون ساعتها یا در بعضی موارد روزها دیرتر اتفاق می افتد تا سالها بعد. این از زمان به زمان مردم است حساسیتی ممکن است واکنش واکسیناسیون کرونر رخ دهد. این ویروس شناس می گوید: “هر واکسیناسیون می تواند واکنش آلرژیک داشته باشد.” با این وجود بیشتر اینها افرادی هستند که به آلرژی معروف هستند. اما حتی در اینجا واکنشها بسیار بی خطرتر از عواقب بیماری شدید عروق کرونر قلب هستند.

زمینه: واکسن تاج: اینها عوارض جانبی احتمالی هستند

یک برنامه واکسیناسیون انعطاف پذیر نیز مانند انگلستان امکان پذیر است

آیا واکسن کرونر در آینده نیز استفاده خواهد شد یا خیر فرزندان هنوز مطمئن نیستم هنوز مطالعاتی در مورد این موضوع انجام شده است. سرانجام ، خطرات و مزایا نیز باید در اینجا با دقت سنجیده و سنجیده شوند. وقتی از آنها س askedال شد که انعطاف پذیر چقدر مفید است برنامه واکسیناسیون مانند در انگلستان سیسک با طفره جواب داد.

اگر هیچ تنگنائی برای تحویل وجود نداشت و دوم دوز واکسیناسیون اگر در زمان مقرر استفاده شود ، چنین برنامه واکسینی ممکن است منطقی باشد. با این حال ، همیشه باید اطمینان حاصل شود که هر شخص واکسیناسیون دوم را انجام می دهد. (msb)


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *