Commerzbank ترازنامه خود را پاک می کند – Berliner Morgenpost

[ad_1]

استهلاک و مقررات

Commerzbank ترازنامه خود را پاکسازی می کند

رئیس جدید Commerzbank در حال تمیز کردن است. سایتهای آلوده در سالهای گذشته نوشته شده و مقررات پیش فرض وامها افزایش می یابد. مانفرد نوف می خواهد م aسسه را تا آنجا که ممکن است بدون بار در آینده امیدوارتر اداره کند.


تابلوی شعبه Commerzbank در فاصله کمی از مقر بانک در منطقه بانکی فرانکفورت.

تابلوی شعبه Commerzbank در فاصله کمی از مقر بانک در منطقه بانکی فرانکفورت.

عکس: dpa

فرانکفورت / ماین. نوشتن میلیاردها و مقررات اضافی برای خرابی های احتمالی در همه گیری تاج ، سال بحرانی Commerzbank 2020 را به طور کامل از بین می برد.

مانفرد نواف روز جمعه که از اول ژانویه سال جاری در این سمت مشغول به کار است ، گفت: “پس از این اقدام حسابداری ، ما خود را برای آینده آماده می بینیم.” “هدف ما سودآوری بیشتر بانک در طولانی مدت است.”

برای کل سال 2020 ، گروه MDax مستقر در فرانکفورت اکنون پیش بینی می کند که حداقل 1.7 میلیارد یورو خطر داشته باشد. در پاییز ، خانه پول پیش بینی پیش بینی احتمالی وام های بین 1.3 میلیارد و 1.5 میلیارد یورو برای سال 2020 را پیش بینی می کند.

به گفته بانک ، مبلغ بالاتر اکنون شامل حدود 500 میلیون یورو پیش بینی اضافی برای پیش فرض احتمالی وام در نتیجه بحران کرونا است. علاوه بر این ، “اثرات فعلی محاصره دوم نتیجه خطر بیشتری خواهد بود”.

نتیجه سالانه سال 2020 نیز با این واقعیت سنگین خواهد شد که موسسه 1.5 میلیارد یورو را رد می کند ، زیرا شرکتهایی که توسط بانک درسدنر و MBank لهستان تسخیر شده اند ، آنطور که در آن زمان امیدوار بودند رشد نکردند. Commerzbank استهلاک این شهرت به اصطلاح معروف را با سطح نرخ بهره در منطقه یورو – که برای مدتی بسیار پایین بوده است – و وخیم شدن شرایط در لهستان توجیه کرد.

هیئت مدیره تأکید کرد: استهلاک تاثیری در نسبت سهام ندارد. پیش بینی می شود این میزان در پایان سال 2020 حدود 13 درصد باقی بماند. برای بانک ها ، سرمایه یک مهار مهم در یک بحران است.

Knof تجدید ساختار این شرکت را در اولویت اصلی خود قرار داده است. در طی سه ماهه اول ، مدیر که از دویچه بانک آمده است ، می خواهد استراتژی جدیدی ارائه دهد. اشخاصی که با این موضوع آشنا هستند معتقدند که این امر احتمالاً در جلسه هیأت نظارت در تاریخ 10 فوریه – یک روز قبل از ترازنامه برای سال مالی 2020 ، که مارتین زیلکه ، سلف Knof هنوز مسئول آن بود ، وجود دارد. به دست خواهد آورد

ماه هاست که این موسسه ، که بزرگترین سهامدار آن دولت آلمان از زمان بحران مالی 2008/2009 است ، در تلاش است تا اقدامات ریاضتی را که در پاییز 2019 اعلام شده است ، تشدید کند. با پیشرفت دیجیتال سازی ، انتظار می رود که برش های شدید بیشتری در شعبه ایجاد شود. شبکه و اضافه کار اضافی. اندکی پس از کریسمس ، شورای مدیریت و کار موافقت کردند که 2300 موقعیت دیگر را به صورت تمام وقت کاهش دهند. به همین منظور ، خانه پول در سه ماهه آخر سال 2020 مبلغ 610 میلیون یورو تهیه کرد که نتیجه سالانه را نیز سنگین می کند.

اندکی پس از روی کار آمدن ، نوف از تغییر ساختار عمیق گروه در اینترانت بانک خبر داد: “این راه آسانی نخواهد بود و تردیدی نیست که تحول مورد نیاز ما حتی شامل راه حل های سخت تر و اقدامات تجدید ساختار اضافی خواهد بود. اما آنها مورد نیاز هستند و هرچه زودتر شروع کنیم ، بهتر! “

© dpa-infocom ، dpa: 210108-99-945050 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *