Clubhouse: سر و صدای مگا برای برنامه کاملاً منحصر به فرد

[ad_1]

برلین هر کسی که معتقد باشد همه چیز از قبل در اینترنت وجود دارد ، در ابتدای سال رد می شود. آ برنامه چت نامیده می شود خانه باشگاهی در حال حاضر تحت است کاربران آیفون شیب دار ، و چگونه! ظرف چند روز ، پیشنهاد صوتی جدید کالیفرنیا صحنه خلاقیت آلمان را تسخیر کرد. این کلوپ که هنوز انحصاری است ، ممکن است به زودی برای همه باز باشد – و دنیای پادکست ها و رسانه های اجتماعی را متحول کند.در وسط بستن سریع به خانه باشگاه می روید؟ آنچه برای بسیاری شوخی بد به نظر می رسد ، اولین سر و صدای بزرگ سال در میان پیشگامان دیجیتال است. زیرا Clubhouse در واقع یک برنامه تلفن هوشمند است که شبیه به یک برنامه واقعی است نوار مد – جذب آنها با کمبود هدفمند تشدید می شود. همه وارد اینجا نمی شوند ، بدون دعوت هیچ اتفاقی نمی افتد. و حتی کسانی که آیفون ندارند باید فعلاً بیرون بمانند.وزیر دیجیتال فدرال ، دوروتی بار نیز به این باشگاه نقل مکان کردمفهوم آزمایش شده صنعت غذا در حال افزایش است کنجکاوی مانند اشتیاق به عضویت در مهمانی – جشن باشد – و به نظر می رسد با به اصطلاح اولین موتورهای جامعه اینترنت کار می کند. کلوپ ها این روزها در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر دیجیتالی است. بنیانگذاران ، سرمایه گذاران ، مدیران عامل ، مشاوران مدیریت ، سیاستمداران ، رسانه ها یا ورزشکاران حرفه ای – راه اندازی این برنامه از آخر هفته گذشته بسیار زیاد بوده است.

حتی کمیساریای فدرال برای دیجیتالی کردن ، Dorothy Bar (CSU)، ظاهراً تمام نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را از آب خارج کرده و به باشگاه منتقل شد. مانند همه کاربران ، هنگام ثبت نام از او مهربانی خواسته شد تا شماره تلفن مستقر در سانفرانسیسکو را به برنامه بدهد و از طریق تلفن همراه خود بتواند به مخاطبین خود دسترسی داشته باشد – یکی از دلایل گسترش سریع پیشنهاد جدید در جمهوری.

همچنین جالب است: کنترل فرستاده ها: کلبر ، فعال محافظت از داده ها ، از اتحادیه اروپا انتقاد می کند

به جامعه خانه باشگاه ها در همین حال افراد مشهور و مجریان تعداد دارند جوکو وینترشاید، پدرخوانده “غار شیرها” فرانک تلن ، فوتبالیست ها ماریو گوتزه و آندره شورله ، رئیس یونگ فون مت ، پیتر فیگ ، یا بنیانگذار For You ، تارک مولر و بسیاری دیگر.

ارزش استارت آپ کالیفرنیا بیش از 100 میلیون یورو است

کدام برنامه است که ارسال پیام مجاز است ، هر دقیقه اعلان هایی را برای تازه واردان دریافت می کند. نقطه ملاقات مجازی به همان اندازه نوآوری عجیب و منطقی در دوران کرونا است ، همانطور که در زمان انزوای اجباری و ممنوعیت های تماس ، پیشنهاد وسوسه انگیزی را برای ملاقات افراد جدید و تبادل نظر با آنها نسبتاً بدون مانع ایجاد می کند.

همچنین بخوانید: به جای WhatsApp: همانطور که ماسک توصیه کرده است ، علامت گذاری کنید

فقط کافی است با یک کلیک در یکی از غرفه ها – به باشگاه خوش آمدید. ج رابط کاربری بصری این اپلیکیشن موفقیت چشمگیری داشت و حتی قبل از “معرفی” گسترده بین المللی بیش از 100 میلیون دلار ارزش داشت.

اصل عملکردی مشابه یک برنامه رادیویی خوب است: خانه باشگاه در طول روز به مشتریان یک ماهواره ارائه می دهد. در آنجا کلوپ صبح بخیر ، گروه رویای تمام روز یا دعوت جذاب “با هم قدم بزنیم” وجود دارد که طی آن 50 نفر برای مدت زمان بسیار کوتاهی در سراسر آلمان پراکنده شدند. کارشناسان دیجیتال در چت روم ملاقات کرد

در چنین رویدادهایی ، که به نظر برخی از همکاران ، یک قرار نابینا است ، گاهی اوقات شگفتی هایی مانند چت که رئیس FDP در آن شرکت کرده ، وجود دارد. شعار: “به من بگو ، حالا بود بر کریستین لیندنر؟ “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

اینجا بخوانید: WhatsApp انعطاف پذیرتر می شود – این ویژگی های جدید است

به زودی نسخه Android آن دنبال خواهد شد

کسانی که وارد گفتگو می شوند بیشتر تمجید از این پیشنهاد را از ذهن کاملاً منتقد می شنوند. علاوه بر کنترل بصری ، دلایل اصلی مهمانان درجه یک هستند که می توانند در آنجا پیدا شوند. یک نفر با اشتیاق گفت: “دیوانه” ، روز یکشنبه من یک سخنرانی را دنبال کردم مدیر آمازون و اسپاتیفای اطلاعات مربوط به تجارت خود را به روشی کاملاً غیررسمی در سطح اجرایی رد و بدل کردند. “بسیاری می گویند که آنها این برنامه را نه تنها در زندگی شخصی ، بلکه همچنین برای کارشان بسیار الهام بخش و مفید می دانند.

بنیانگذار Chathouse مدیر سابق Pinterest ، پیت دیویسون ، که حدود یک سال پیش این برنامه را با 12 میلیون دلار اعتبار اولیه راه اندازی کرد ، به طور منظم با شهرداری ها تماس می گیرد. در آنجا آنها رویکرد خود را توضیح داده و نوآوری ها را اعلام می کنند.

آ برنامه اندروید به زودی دنبال می شود و عمدتا به دلایل هزینه ای توسعه نیافته است. در عین حال ، آنها اشاره کردند که در آینده گزینه ای برای ارسال پیام کوتاه وجود ندارد. بنابراین خانه باشگاه است قالب های صوتی ذخیره شده و به روشی مشابه Snapchat کار می کند: ضبط مکالمات برچسب کاربر را نقض می کند و برنامه آنها را ذخیره نمی کند.

همچنین جالب است: آیفون 12 اینجاست: مهمترین پاسخ به رویداد اپل

تبلیغ کنندگان با این اپلیکیشن مشکلی دارند

در خانه باشگاه ، حداقل به معنای مخترعین ، فقط ارتباطات در وجود است به موقع، چی تبلیغ کنندگان مشکلی ایجاد می کند ، اما همچنین هر کسی که ادعاهای قابل تأیید یا قابل تأیید را ارزیابی کند. این به عنوان مثال اعمال می شود روزنامه نگارانکسانی که از چت ها نقل قول می کنند و همچنین مجریان چت که سخنان تنفرآمیزآنها می خواهند ادعاها یا توهین های دروغین را مجازات كنند.

توسعه دهندگان برنامه ها قبلاً گفته اند كه می خواهند به “استادان گفتگو” حقوق بیشتری دهند تا بتوانند در برابر نقض قوانین اقدام كنند. این باید شامل موانع جلوگیری از آن نیز باشد.

برخلاف آلمان ، جایی که استفاده از این برنامه که قبلاً فقط برای افراد داخلی شناخته شده بود ، مانند آتش سوزی در حال گسترش است و کنجکاوی و اشتیاق را برمی انگیزد. ایالات متحده قبلا، پیش از این ناامیدی استفاده شده. شکایت درباره اظهارات یهودستیزانه ، نظرات نفرت انگیز یا محتوای پورنوگرافی بارها تکرار شده است. مشکلی که بدیهی است تولیدکنندگان علی رغم تمام اقدامات انجام شده تحت کنترل درنیامده اند. به هر حال ، حتی مهمترین خانه هیپ کلاب نیز همان چیزی است که میهمانان از آن می سازند – یا کاری که مجاز به انجام آن هستند.

دعوت نامه های استفاده از این برنامه با قیمت 70 یورو در Ebay موجود است

در این کشور تا اطلاع ثانوی به نظر می رسد عامل اعتیاد پس از بیش از برنامه جدید. در Ebay ، دعوت نامه های این باشگاه در ابتدای هفته با 70 یورو ارائه می شود ، گران تر از برخی از معابد واقعی.

برای بسیاری از مصرف کنندگان ، این یک سرمایه گذاری بسیار ارزشمند به نظر می رسد ، به ویژه اینکه این پیشنهاد در حال حاضر حاوی محتوای زیادی از کسب و کار به کسب و کار دیگر است. یک کارآفرین این را به شرح زیر می بیند: “بعد از یک سال تاجگذاری ، ما همه چیز را با کسانی که به طور منظم می بینیم به یکدیگر گفتیم. در اینجا می توانید به ایده های جدید برسید. “

در همین حال ، شرکت مادر باشگاه Alpha Exploration اعلام کرد که می خواهد برنامه را “برای همه” ارائه دهد – فقط زمان دقیق آن مشخص نشده است.

همچنین بخوانید: بحران زندگی چهارم: بحران معنی دار اواسط دهه بیست

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *