CES آنلاین با تلفن های هوشمند همراه و ربات های خانگی شروع می شود

[ad_1]

برای اولین بار کاملاً دیجیتالی است

CES آنلاین با تلفن های هوشمند همراه و ربات های خانگی آغاز می شود

نمایشگاه ابزارهایی که نمی توانید چیزی را امتحان کنید: CES امسال به جای سالن های بزرگ در لاس وگاس فقط به صورت آنلاین در دسترس است. این نمایش قدرت معمول جشنواره فناوری را از بین می برد. اما ایده های جدیدی در جریان مستقیم وجود دارد.

به روز شده: 01/11/2021 ، 17:53


نمایشگاه فناوری CES - که معمولاً سالی را در صنعت فناوری با آتش بازی برای نوآوری در لاس وگاس نوید می دهد - جرات دارد به عنوان یک رویداد کاملاً آنلاین در زمان تاجگذاری آزمایش کند.

نمایشگاه فناوری CES – که معمولاً نوید یک سال در صنعت فناوری با آتش بازی برای نوآوری در لاس وگاس را می دهد – جرات دارد به عنوان یک رویداد کاملاً آنلاین در زمان تاجگذاری آزمایش کند.

عکس: dpa

برلین / لاس وگاس. ربات خانگی با گیرنده و تلفن هوشمند برای سیم پیچ: نمایشگاه فناوری CES از روز دوشنبه با چشم انداز معمول برای چشم اندازهای آینده آغاز می شود.

با این تفاوت که امسال شما حتی نمونه های اولیه زندگی واقعی را مشاهده نخواهید کرد: با توجه به همه گیر شدن تاج ، نمایش گجت فقط به صورت آنلاین برگزار می شود ، نه در نمایشگاه های شلوغ قبلاً در لاس وگاس. در عوض ، شرکت ها نوآوری ها و ایده های خود را در ارائه در اینترنت ارائه می دهند.

گروه الکترونیکی کره جنوبی LG به طور خلاصه مفهوم گوشی هوشمند را در جریان مستقیم CES خود نشان داد که می تواند تا اندازه یک تبلت کوچک گسترش یابد. این زیبا ترین راه حل تاشو تا به امروز است: وقتی اندازه گوشی هوشمند کوچک می شود ، صفحه نمایش به راحتی در قاب گوشی ناپدید می شود. هنوز مشخص نیست که آیا این ایده از مرحله مفهوم به بازار می رسد یا خیر. به نظر می رسد رقیب سامسونگ “LG Rollable” را به عنوان یک مارک تجاری هدف قرار داده است. پیش از این ، ال جی تلویزیونی را در لاس وگاس نشان داد که می تواند در کابینت تلویزیون جمع شود.

طبق گزارش رسانه ها ، انتظار می رود سامسونگ در هفته جاری مدل جدیدی از تلفن هوشمند Galaxy S خود را روانه بازار کند. قابل توجه ترین نوآوری CES در میان کره جنوبی اکنون رباتی بود که می توانست دور خانه را بچرخد و با بازوی چسبنده خود هر کاری را انجام دهد. طبق ویدئو این شرکت ، او می تواند ظروف را در ماشین ظرفشویی قرار دهد ، لباسشویی را مرتب کند ، نوشیدنی بریزد – و سپس یک لیوان به مردم توزیع کند. دوربین ها و تشخیص اشیا به جهت یابی کمک می کنند. این ماشین می گوید: “Bot Handy” هنوز “در دست توسعه” است.

به دنبال ایستگاه فضایی ISS با پروژه های تحقیقاتی هوش مصنوعی (AI) ، گروه فناوری آلمانی بوش اکنون کمی بیشتر به فضا می رود. برای آژانس فضایی ایالات متحده ، ناسا ، بوش در حال کار با شرکت های دیگر در زمینه فناوری ربات است که می تواند در سطح ماه استفاده شود. به طور خاص ، این امر در مورد ناوبری هوشمند ، خودمختار و شارژ بی سیم است. کل کار با همکاری شرکت های آمریکایی Astrobotic و Wibotic و همچنین با دانشگاه واشنگتن است.

این دو شرکت بخشی از تعدادی از شرکت ها هستند که ناسا به عنوان شریک فناوری خود برای ماموریت های ماه برنامه ریزی شده خود در این دهه انتخاب کرده است. بوش می خواهد از نتایج پروژه برای توسعه بیشتر فناوری های جدید هوش مصنوعی در زمین استفاده کند. تیم فناوری قبلاً در پروژه SoundSee با Astrobotic کار کرده اند. این یک سنسور هوشمند است که از اواخر سال 2019 در ایستگاه فضایی ISS مورد استفاده قرار می گیرد و در آنجا صداهایی را که نشان دهنده عملکرد نامناسب یا نقص هستند را گوش می دهد.

در سال های اخیر ، نمایشگاه CES بیشتر و بیشتر به یک نمایشگاه اتومبیل تبدیل شده است – اکنون محصولات جدید را فقط می توان در اینجا در جریان های مستقیم مشاهده کرد. در ابتدا ، فروشندگانی مانند Aptiv ، NXP و Harman سیستم عامل های جدیدی را برای خودروهای آینده اعلام کردند. مدیر عامل Aptiv ، گلن دی ووس گفت که تا سال 2030 ، مصرف کنندگان به اتومبیل های خودمختار نیز دسترسی خواهند داشت.

برگزارکنندگان نمایشگاه فناوری امیدوارند که بازدید کنندگان را دوباره در لاس وگاس در CES بعدی در ژانویه 2022 مشاهده کنند. در عین حال ، یک برنامه دیجیتالی گسترده تر از قبل باید وجود داشته باشد. سال گذشته ، بیش از 170،000 بازدید کننده تجاری و روزنامه نگار به CES آمدند. جای سوال است که آیا به زودی پس از همه گیری می توان دوباره به این اعداد رسید.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-978128 / 4

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *