Bühnenverein از تعطیلی طولانی مدت سالن های نمایش پشیمان است – Berliner Morgenpost

[ad_1]

تئاتر

بوننورین از تعطیلی طولانی مدت تئاترها پشیمان است


مارک گرندمونتان ، مدیر اجرایی انجمن صحنه ای آلمان.

مارک گرندمونتان ، مدیر اجرایی انجمن صحنه ای آلمان.

عکس: dpa

برلین / کلن. تعطیلات طولانی مدت تئاترها از دید انجمن صحنه های آلمان جای تأسف دارد. در بعضی از شهرها ، به دلیل همه گیری ، صحنه ها تا عید پاک باید بسته بمانند. مارک گرندمونتان ، مدیر عامل ، روز جمعه گفت که این امر در برنامه ریزی اطمینان خاصی دارد ، اما بسته شدن در مجموع به مدت 5 ماه “مدت طولانی است”.تئاترهای ملی ، سالن های اپرا و کنسرت ، اما همچنین بسیاری از امکانات دیگر از ماه نوامبر دوباره بسته شده اند. محدودیت ها در ابتدا محدود به پایان ژانویه است. برخی از تئاترها در حال برنامه ریزی برای وقفه طولانی تر هستند.

Klaus Lederer ، سناتور فرهنگی برلین (چپ) اعلام کرد که صحنه های پایتخت احتمالاً تا عید پاک باقی خواهد ماند. تا ابتدای آوریل. در هسن نیز برخی از تئاترها باید به همین مدت بمانند. تئاترهای ایالتی کارلسروهه و اشتوتگارت قصد دارند تا پایان ماه مارس تعطیل شوند و سمپروپر و تئاتر ایالتی درسدن نیز برای مدت طولانی بسته خواهند بود.

Grandmonton از انجمن صحنه آلمان در کلن گفت: “ما از ماه آوریل به چشم انداز نیاز داریم.” “پس باید در دهانه ها آنجا باشیم.” وی معتقد است بازگشایی موزه ها امکان پذیر است. Grandmontan به آژانس مطبوعاتی آلمان گفت که این باید توسط تئاترها ، سالن های کنسرت و سینما دنبال شود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *