745،000 مرده تعمیرات اساسی: سازمان ملل خواستار اقدام است

[ad_1]

آسیب به سلامتی

هشدارهای سازمان ملل: خستگی سالانه 745000 نفر زندگی می کند

شرکت ها باید تست تاج را ارائه دهند

شرکت ها باید تست های تاج را ارائه دهند

شرکت ها در آلمان از هفته آینده باید آزمایشات تاج را به کارمندان خود ارائه دهند. هوبرتوس هایل ، وزیر کار فدرال گفت که باید یک پیشنهاد در هفته برای همه کارکنانی که نمی توانند در دفتر خانه کار کنند یا کار نمی کنند و هفته ای دو بار برای کارمندان در مشاغل دارای خطر ابتلا به یک پیشنهاد آزمایش.

نمایش توضیحات

طبق مطالعه سازمان ملل سالانه صدها هزار نفر از خستگی می میرند. در زمان تاج ، وزن حتی افزایش می یابد.

ژنو طبق یک مطالعه سازمان ملل ، ارزشش را دارد تجدید نظر هر ساله صدها هزار زندگی. سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان بین المللی کار (ILO) بر عواقب طولانی کار تأکید کنید: آنها تخمین می زنند که حدود 398،000 نفر در سراسر جهان در سال 2016 به دلیل سکته مغزی و حدود 347،000 بیماری قلبی جان خود را از دست داده اند زیرا آنها 55 ساعت در هفته یا بیشتر کار کرده اند.

نظرسنجی: 23 میلیون نفر در سال 2016 از خستگی مردند

تاکنون ، بیشترین تلاش برای آسیب دیدگی و بارگذاری نامناسب است آسیب به سلامتی در محل کار دیده می شود. منتشر شده در سال 2020 مطالعه جهانی با این حال ، طبق خطرات شغلی ، حدود 23 میلیون نفر در سال 2016 در اثر خستگی جان خود را از دست دادند.


از زمان کار هفتگی 55 ساعت خطر افزایش افزایش می یابد بیماری های قلبی عروقی قوی جیان لی ، همکار ، از دانشگاه کالیفرنیا ، لس آنجلس ، توضیح می دهد: از یک طرف ، استرس جسمی و روانی باعث این بیماری ها می شود. علاوه بر این ، اثرات سیگار کشیدن ، الکل ، ورزش بسیار کم و کمبود خواب را نباید دست کم گرفت.به همین دلیل تماس می گیرد سازمان بهداشت جهانی-مدیر کل تدروس آدانوم گبرزوس: “دولت ها ، کارفرمایان و کارمندان باید مشترکاً درمورد محدودیت های محافظت از افراد شاغل توافق کنند.” هیچ شغلی ارزش خطر جدی برای سلامتی را ندارد.

آسیب به سلامت از خستگی: این کشورها بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند

در ژاپنی ، مرگ از خستگی با این اصطلاح نشان داده می شود “کاروشی” بیان. به گفته جیان لی ، در سال های اخیر کاروشی به عنوان یک پدیده آسیای شرقی دیده می شود. یکی از نویسندگان این مطالعه توضیح داد: “اما از طریق بررسی های سیستماتیک و ارزیابی های جهانی ، ما می دانیم که این یک مشکل جهانی است.”

نظرسنجی های مربوط به زمان کار از 154 کشور به نمایندگی از WHO و ILO مورد ارزیابی قرار گرفت. داده ها براساس مطالعات انجام شده است بازدید و بیماری قلبی در مقایسه با 1.6 میلیون شرکت کننده.

به گفته محققان ، نزدیک به نه درصد از جمعیت جهان 55 ساعت یا بیشتر در هفته کار می کنند. بنابراین ، آسیای شرقی ، آسیای جنوب شرقی و شبه قاره هند به ویژه توسط بیماری های قلبی عروقی مرتبط با کار آسیب دیده اند. برخی از کشورهای آفریقا و آمریکای جنوبی نیز تحت تأثیر قرار گرفته اند. افراد زیادی در این مناطق هستند که بدون قرارداد کار و ساعت منظم کار می کنند. آمریکای شمالی و اروپا کمترین آلودگی را دارند. ایناهاش حمایت از کارگران قویتر فرانک پگا ، کارشناس و نویسنده اصلی WHO ، گفت: “بنابراین این اقدامات واقعاً م workثر است.”

بحران کرونر می تواند آسیب به سلامتی را بدتر کند

بر اساس این مطالعه ، بیماری قلبی کشنده و سکته های ناشی از کار بین سال های 2000 و 2016 به شدت افزایش یافته است. تدارس ، رئیس WHO هشدار می دهد که ممکن است بحران تاج حتی این پیشرفت را تشدید کند. که در دفتر خانه کار و اوقات فراغت با هم ادغام می شوند. علاوه بر این ، کاهش شغل باعث افزایش بار سایر کارمندان خواهد شد. درباره آن بخوانید: دفتر کار خانگی: آنچه هنوز پس از یک سال بیماری همه گیر معلق است

به همین دلیل WHO و ILOبرای اجرای قوانین موجود در مورد ساعت کاری و معرفی قوانین گمشده. (dpa / روز)

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *