444 مورد تب خوکی آفریقایی: 42 یافته جدید

[ad_1]

کشاورزی

444 مورد تب خوکی آفریقایی: 42 یافته جدید


نشانه ای که می گوید

در یک تابلوی جاده ای نوشته شده است “تب خوکی آفریقایی در خوک های وحشی ، منطقه حائل”.

عکس: dpa

پوتسدام طبق گفته وزارت حمایت از حقوق مصرف کننده ، تعداد موارد تایید شده رسمی بیماری تب خوکی آفریقایی (ASF) در براندنبورگ به 444 مورد رسیده است. این وزارتخانه روز پنجشنبه اعلام کرد این بیماری حیوانی در 42 یافته جدید از آزمایشگاه مرجع ملی موسسه فردریش لوفلر کشف شده است. این موارد از مناطق اصلی موجود در مناطق Oder-Spree و Merkish-Oderland ناشی می شود.تاکنون ، 28 مورد ASP در منطقه Spree-Neisse ، 269 مورد در منطقه Oder-Spree و 147 مورد بیماری حیوانات در منطقه Märkisch-Oderland تأیید شده است. اولین شیوع ASF در خوک های وحشی در آلمان در 10 سپتامبر سال 2020 به طور رسمی ثبت شد. طبق آخرین یافته ها ، حیوانات آلوده در نیمه اول ژوئیه مردند.

برای جلوگیری از مهاجرت خوک های وحشی آلوده از لهستان ، این کشور در حال ساخت حصار 270 کیلومتری است.

طبق اطلاعات ، جمعیت خوک های خانگی در آلمان هنوز عاری از این بیماری هستند. این بیماری برای انسان بی ضرر است و تقریباً همیشه برای خوک های وحشی و خانگی کشنده است. هیچ واکسیناسیون پیشگیرانه ای برای خوک ها وجود ندارد.

براساس وزارت مصرف در براندنبورگ ، ده مزارع پرورش خوک در مناطق اصلی ممنوع ، 67 در مناطق در معرض خطر و 305 در منطقه بافر وجود دارد. اگر ویروس ASF در یک خوک خانگی یافت شود ، باید کل گله آن خوک از بین برود.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *