102 امتیاز: گلاسکو رنجرز فصل را بدون شکست به پایان می برد

[ad_1]

لیگ برتر اسکاتلند

102 امتیاز: گلاسکو رنجرز فصل را بدون شکست به پایان می برد


او 100 امتیاز در لیگ اسکاتلند با تیمش شکست: مربی رنجرز ، استیون جرارد.

او 100 امتیاز در لیگ اسکاتلند با تیمش شکست: مربی رنجرز ، استیون جرارد.

عکس: dpa

گلاسگو گلاسکو رنجرز ، قهرمان فوتبال اسکاتلند ، فصل را برای اولین بار در تاریخ باشگاه بدون شکست به پایان رساند.


تیم مربی انگلیسی و ملی پوش سابق استیون جرارد که از 7 مارس قهرمان فوتبال اسکاتلند بود نیز در 19 بازی خانگی لیگ قهرمان شد. در آخرین روز مسابقه ، رنجرز با نتیجه 4 بر صفر آبردین را شکست داد و تیم جرارد با کسب 102 امتیاز از 114 امتیاز ، یک رکورد دیگر باشگاه را ثبت کرد. این اولین باری بود که این باشگاه نمره 100 امتیازی را شکست.

صدها رنجر بعد از ظهر شنبه در اطراف ورزشگاه Ibrox Park ، جایی که تماشاگران به دلیل قوانین تاج اجازه ورود به آنجا را نداشتند ، جمع شدند و موفقیت تیم خود را با خشونت ، بدون فاصله و به خصوص بدون ماسک جشن گرفتند. سیاستمداران و مقامات از هواداران خواستار پایان دادن به تجمع شدند. رنجرز هم به او زنگ زد. این باشگاه در توئیتی نوشت: “لطفاً با خیال راحت و معقول جشن بگیرید.” “ما از هواداران می خواهیم که از آبرکس دوری کنند.”

برای جرارد ستاره سابق لیورپول ، این سومین فصل حضور در ایبروکس پارک است ، اولین جام به عنوان مربی. از نظر گلاسگو رنجرز ، پنجاه و پنجمین قهرمانی به معنای پایان یک دوره خشک طولانی است. پس از ورشکستگی ، قهرمانان رکوردشکنی در سال 2012 از لیگ برتر اسکاتلند حذف شدند و مجبور شدند در لیگ 4 شروع به کار کنند. از آن زمان تاکنون ، رقبای سلتیک گلاسکو 9 بار متوالی قهرمان جام اسکاتلند شده اند. حالا رنجرز فصل را با 25 امتیاز بالاتر از همسایه محبوب خود به پایان رساند.

© dpa-infocom ، dpa: 210515-99-609975 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *