یک کمپین کمک مالی به مالتی ها – Berliner Morgenpost کمک می کند

[ad_1]

اهدا کردن

کمپین جمع آوری کمک مالی به مالتی کمک می کند

سازمان های محلی توسط کمپین جمع آوری کمک مالی “دستیارها کمک می کنند” پشتیبانی می شوند. کمک بعدی برای یک جشن کریسمس کودکان است.


فلیکس شونبک از انجمن

فلیکس شنبک از انجمن من عاشق تگل هستم این کمک مالی را به فیلیپ هاناسکی از مالتسر برلین-نورد اهدا کرد.

عکس: من عاشق Tegel eV هستم

برلین “مددکاران کمک می کنند” شعار یک کمپین مشترک جمع آوری کمک مالی توسط انجمن “من عاشق تگل هستم” و سوپرمارکت Rewe در ارنستراستاس است. اکنون بیش از 400 یورو به مالتسر برلین-نورد تحویل داده شده است.و هر کسی می تواند کمک کند: پس از تحویل بطری های برگشتی ، مشتریان رسید را در جعبه کمک مالی ایجاد شده در سایت می اندازند. هر شش ماه یکبار برای یک هدف متفاوت برگزار می شود. در سال 2019 ، 183.55 EUR به DLRG Reinickendorf و 241.38 EUR به Johanniter Nord-West پرداخت شد. سازمان کمک فنی Reinickendorf (THW) درآمد خود را از نیمه اول سال 2020 به مبلغ 363.80 یورو دریافت کرد. اکنون فلیکس شونبک ، آغازگر “من عاشق تگل هستم” ، درآمد حاصل از نیمه دوم سال 2020 را بهمراه مبلغ ودیعه به متر فیلیپ هاناسکی از مالتسر برلین-نورد تحویل داد. در مجموع 408.61 یورو برای مالت جمع شد – یک رکورد جدید.جمع آوری کمک های بعدی به نفع مهمانی کریسمس کودکان خواهد بود

“ما می خواهیم با یك كمك كمك جمع آوری سرمایه از داوطلبان سخت كوش سازمان های امدادی Reinickendorf كه در موارد اضطراری برای ما هستند حمایت كنیم. ماههای آخر همه گیری تاج به وضوح نشان داد كه اهمیت آنها چقدر است و همچنین به شدت در مراكز واكسینی دخیل هستند. برلین: داوطلبان سازمان های بشردوستانه سهم مهمی در مردم Reinickendorf دارند. هر یورو به خوبی و درستی در اینجا سرمایه گذاری می شود. ”اکنون ، تا 30 ژوئن 2021 ، مجموعه هایی برای پروژه بعدی ساخته می شود: این بار برای جشن کریسمس کودکان در سال 2021 از فیلم “I love Tegel”.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *