“یک رویا به حقیقت می پیوندد”: پلیچ پیروزی در یورولیگ را جشن می گیرد

[ad_1]

آنادولو Efes استانبول

“یک رویا به حقیقت پیوست”: پلیچ پیروزی خود در یورو لیگ را جشن می گیرد


Tibor Place بعد از بازی جام را بالای سر می برد.

Tibor Place بعد از بازی جام را بالای سر می برد.

عکس: dpa

در خانه ، تیبور پلاس بزرگترین پیروزی در حرفه بسکتبال خود را جشن می گیرد. به عنوان اولین بازیکن بسکتبال آلمان در 18 سال گذشته ، بازیکن سابق NBA عنوان کلاس برتر اروپا را از آن خود کرد. حتی یک آسیب نیز نمی تواند شادی را کاهش دهد.

کلن با اکراه ، تیبور پلاس در مهمانی سالگرد با یک پای پایین بانداژ شده بالا و پایین پرید. در زمان اولین پیروزی این بسکتبالیست آلمانی در یورو لیگ تقریباً طی دو دهه ، مصدومیت غول 2.21 متری تقریبا فراموش شد.


“راینلندر” 31 ساله با اشتیاق پس از 86:81 با Anadolu Efes Istanbul در فینال با شور و شوق گفت: “آنقدر آدرنالین و احساسات زیادی وجود دارد ، پا مهم نیست. رویا به حقیقت می پیوندد. این مایه کیک است.” چهار بازی مقابل FC بارسلونا در کلن. مکان بارها و بارها مراقب خانواده اش در جایگاه ها بود. “این جالبترین لحظه زندگی من است. پیروزی در شهر خودم – قدم گذاشتن در زمین و انجام کارهای خودم ، لحظاتی داشتم ، غیر قابل توصیف است.”

بازی چرخید

وقتی Pleiß در کوارتر دوم در ساعت 15:22 وارد بازی شد ، بازی برگشت. این مرکز پنج امتیاز و سه ریباند به همراه داشت ، اما مجبور شد بعد از کمی کمتر از هشت دقیقه در دقیقه 32:29 به دلیل مصدومیت از ناحیه نیمکت روی نیمکت بنشیند. آنادولو هرگز عقب نماند ، حتی اگر تا آخرین مراحل ثابت بماند.

Pleiß با بسته ای خنك در قسمت پایینی پای چپ ، پیروزی خود را از بیرون دنبال می كرد. او در Magentasport گزارش داد: “تیم من در نیمه وقت به من گفت: شما خیلی خوب به ما کمک کردید ، اکنون ما این چیز را برای شما خواهیم گرفت.” هم تیمی ، واسیلیجه میچیچ ، که قبلاً در بایرن بازی می کرد ، گفت: “این برای او و آلمان تاریخی است.” “او اشتیاق فوق العاده ای به بسکتبال دارد. او همیشه آماده است و امروز به ما نیرو بیشتری می بخشد.”

بازیکن برتر اروپا

در دوره مدرن یورولیگا ، فقط پاتریک فمرلینگ در سال 2003 با بارسلونا ، کریستین ولپ در 1997 با المپیاکوس پیرئوس و مایکل کخ در سال 2000 با پاناتینایکوس آتن عنوان حرفه ای آلمان را در قالب های برتر قبلی کسب کردند.

مکان در سال 2018 به آنادولو منتقل شد و در اولین فصل حضور در فینال یورولیگ به زسکا مسکو باخت. این بازیکن سابق NBA گفت: “ما دو سال پیش شکست خوردیم. من نیز کاری داشتم که بخوبی انجام دهم ، من دو سال پیش نکته ای بیان نکردم.”

در پیراهن ملی استفاده کنید

آخرین حضور Place با پیراهن ملی آلمان حتی عقبتر است. وی پس از جدایی از اتحادیه بسکتبال آلمان در تابستان 2016 ، با وجود بالاترین رده اروپایی خود ، دیگر به تیم ملی منصوب نشد. در آن زمان ، او در اواسط انتخابی مسابقات قهرمانی اروپا انتخاب DBB را ترک کرده بود زیرا می خواست برای یک قرارداد جدید در NBA پیشنهاد شود.

سرمربی Henrik Rödl به سختی می تواند بدون مرکز در فرم برتر در مسابقات انتخابی آینده المپیک ، که کمی کمتر از یک ماه آغاز می شود ، کار کند. اما Place هنوز نمی خواست با آن کنار بیاید: “الان برای من مشکلی نیست ، فقط همین حالا با پسران جشن بگیرید.”

© dpa-infocom ، dpa: 210531-99-801308 / 5


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *