یونیون نمی خواهد از نقش مورد علاقه خود در برابر ولفسبورگ بداند

[ad_1]

فوتبال

یونیون نمی خواهد از نقش مورد علاقه خود در برابر ولفسبورگ بداند

به روز شده: 01/09/2021 ، 8:22 صبح


مربی اتحادیه ، اورس فیشر ، مصاحبه ای قبل از بازی انجام داد.

مربی اتحادیه ، اورس فیشر ، قبل از بازی مصاحبه کرد.

عکس: dpa

برلین یک مسابقه برتر دیگر در بوندسلیگا در انتظار 1. FC Union Berlin است. روز شنبه (ساعت 15.30 / آسمان) VfL ولفسبورگ در ورزشگاه An der Alten Försterei به میدان می رود. در پیش فصل ، کوپنیکر برای پیروزی مقابل VfL کافی نبود.وضعیت اولیه: این یک دوئل محله ای است. یونیون در ولفسبورگ ششم شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت. برلینی ها در چهار مسابقه قهرمانی بدون شکست ، در این فصل تنها یک مسابقه خانگی را باخته اند (1: 3 مقابل آگسبورگ). VfL اخیراً با نتیجه 2-0 مقابل بروسیا دورتموند شکست خورد. تا کنون تنها یک موفقیت برای رزرو وجود دارد (2-0 در شالکه 04).

پرسنل: بازهم غیبت هایی در باشگاه پایتخت وجود دارد. گریشا پرومل ششم پس از پنجمین کارت زرد در دیدار مقابل وردربرمن از زمین اخراج شد (2: 0). سپس کریستین جنتنر (مشکلات ساق پا) ، ماکس کروسه (بسته عضله پاره شده) ، جوئل پوژانپالو (آسیب مچ پا) ، نیکو شلوتربک (آسیب ران) و آنتونی اوجا (بعد از زانو) وجود داشت که مدتها مصدوم بودند. زمان.

نقل قول: رابین نوچه: “ما باید نقش مورد علاقه حریف را ترک کنیم. اما لازم نیست که بازی های قبلی خود را پنهان کنیم. البته این یک عکس فوری است. با این حال انتظار شانس داریم. ما برای هر چیزی در جایگاه پنجم نیستیم و در خانه بازی می کنیم. ما باید شجاع باشیم. “

ویژه: رابین نوچه ، مدافع ، برای اولین بار از زمان امضای قرارداد ، با باشگاه سابق خود ولفسبورگ دیدار خواهد کرد و تا تابستان گذشته 15 سال در آن بازی کرد. هافبک کریستین جنتنر و مهاجمان آکاکی گوگیا و مکس کروز نیز پیراهن VfL را بر تن کردند. با این حال جنتر و کروز زخمی شدند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *