یوتیوب حداقل یک هفته است که کانال ترامپ را مسدود کرده است

[ad_1]

پس از حمله به پایتخت

یوتیوب حداقل یک هفته است که کانال ترامپ را مسدود کرده است

پس از انتخابات ، ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، مهمترین کانالهای ارتباطی خود را نیز از دست داد: پس از اینکه توئیتر و فیس بوک وی را به طور دائمی ممنوع کردند ، یوتیوب نیز اعلام کرد که آن را مسدود خواهد کرد – البته فقط برای یک هفته.


یوتیوب همچنین دونالد ترامپ - حداقل به طور موقت - را ممنوع می کند.

یوتیوب همچنین دونالد ترامپ – حداقل به طور موقت – را ممنوع می کند.

عکس: dpa

واشنگتن. حدود یک هفته پس از حمله به پایتخت آمریكا ، یوتیوب هم اكنون اقدامات سختگیرانه تری را علیه لایحه رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ به عنوان آخرین بستر اصلی اینترنت انجام می دهد.

با توجه به “نگرانی در مورد پتانسیل ادامه خشونت” ، محتوای جدید در کانال ترامپ حذف شده است ، پلت فرم ویدیوی Google سه شنبه شب (به وقت محلی) اعلام کرد. اکنون لازم نیست حداقل هفت روز فیلم را در آنجا بارگذاری کنید – اما فیلم های قدیمی همچنان در دسترس هستند. علاوه بر این ، ویژگی نظر به طور نامحدود غیر فعال است. پیش از این ، توییتر و فیس بوک ، از جمله دیگران ، حساب های مربوط به رئیس جمهور منتخب را برای همیشه مسدود کرده بودند.

به گزارش سی ان ان ، یوتیوب از ارائه جزئیات بیشتر در مورد فیلم حذف شده خودداری کرد. پس از یک هفته ممنوعیت پخش فیلم های جدید ، آنها می خواهند در این تصمیم تجدید نظر کنند. طبق گزارشی در روزنامه USA Today ، فعالان آمریکایی قبلاً یوتیوب را به تحریم ملی تهدید کرده بودند ، در صورتی که این سیستم حساب ترامپ را با حدود 2.77 میلیون مشترک حذف نکند. در دستورالعمل های یوتیوب آمده است که یک حساب می تواند به مدت یک هفته پس از نقض اول و به مدت دو هفته پس از مرتبه دوم به حالت تعلیق درآید. پس از سومین تخلف ، خطر بسته شدن دائمی کانال وجود دارد.

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-04666 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *