گوگل خرید Fitbit – Berliner Morgenpost را به پایان رساند

[ad_1]

با دو میلیارد دلار خوب

گوگل خرید Fitbit را به پایان رساند

اطلاعات سلامت و تناسب اندام شهروندان می تواند در اینترنت طلایی باشد. غول آنلاین آمریکایی گوگل نیز این را می داند. پس از اینکه چراغ سبز توسط مرجع رقابت اتحادیه اروپا روشن شد ، Google اکنون این معامله را اعلام کرده است.


گوگل اعلام کرد قصد دارد Fitbit را با مبلغ دو میلیارد دلار خوب در نوامبر 2019 تصاحب کند.

گوگل اعلام کرد قصد دارد Fitbit را با پرداخت دو میلیارد دلار خوب در نوامبر 2019 خریداری کند.

عکس: dpa

منظره کوهستانی. Fitbit متخصص Fitbit اکنون رسماً بخشی از Google است. ریک استرلوگ مدیر سخت افزار گوگل از اتمام تصرف در روز پنجشنبه خبر داد.

وی قول خود را تکرار کرد که اطلاعات کاربران Fitbit جدا از داده های Google ذخیره می شود و برای شخصی سازی تبلیغات استفاده نمی شود.

گوگل اعلام کرد قصد دارد Fitbit را با مبلغ دو میلیارد دلار خوب در نوامبر 2019 تصاحب کند. در دسامبر سال 2020 ، ناظران کمیسیون اروپا این توافق نامه را با قول به اشتراک گذاری داده ها تصویب کردند. با این حال ، مدافعان حریم خصوصی اروپا قبلاً هشدار داده بودند که تجمع بیشتر اطلاعات مصرف کننده در دستان یک شرکت بزرگ فناوری در هر صورت خطری برای حفظ حریم خصوصی است. Osterloch در وبلاگ خود اطمینان داد: “این معامله همیشه مربوط به دستگاه ها بوده است ، نه داده ها.”

Fitbit در تجارت دستبند تناسب اندام پیشگام است و قدم ها و کالری مصرف شده را می شمارد. با این حال ، این تجارت در حال حاضر در دو جهت گسترش یافته است: اپل با ساعت رایانه ای خود Apple Watch ، که دارای ویژگی های مختلف تناسب اندام است نیز بسیار موفق است – و دستگاه های ارزان قیمت از چین ، به ویژه از Xiaomi ، در دستبندهای ساده غالب هستند. این در را برای تصدی مسئولیت گوگل باز کرد. گروه اینترنت در حال توسعه سیستم عامل غالب برای گوشی های هوشمند اندرویدی است. در مورد ساعتهای رایانه ای ، سیستم تخصصی Android Wear هنوز موفقیت کمتری را تجربه می کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-29390 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *