گورستان ها و Undertakers: هیچ مشکلی به دلیل تاج وجود ندارد

[ad_1]

خدمات

گورستان ها و Undertakers: هیچ مشکلی به دلیل تاج وجود ندارد

مرگ و میر بیشتر و بیشتر از تاج در کوره های جنازه سازی در برلین و براندنبورگ مجاز است. اما متعهدین نگران ظرفیت نیستند.

به روز شده: 01/11/2021 ، 14:53


یک کارمند کلینیک واکسن Covid-19 را برای واکسیناسیون روی سرنگ برمی دارد.

یک کارمند کلینیک واکسن Covid-19 را برای واکسیناسیون روی سرنگ برمی دارد.

عکس: dpa

پوتسدام تعداد فزاینده مرگ و میر ناشی از بیماری عروق کرونر قلب نیز در سوزاندن جنازه ها و گورستان های برلین و براندنبورگ مشاهده می شود. هنوز وضعیت در آنجا متشنج نیست. این نتیجه مطالعه آژانس مطبوعاتی آلمان بود (از روز جمعه). در جسد سوزاندن پوتسدام حدود 140 تابوت با اجساد برای سوزاندن وجود خواهد داشت. گونتر بوتزمن ، رئیس گورستان شهرداری پوتسدام گفت: “این بیشتر از زمان اوج عادی در عید پاک یا کریسمس است.” با این حال ، کوره سوزاندن از ظرفیت خنک کننده کافی برخوردار است. تاکنون هیچ گلوگاهی وجود نداشته است.وضعیت هنوز در Südwestfriedhof در Stansdorf (منطقه پوتسدام – میتلمارک) بحرانی نیست. علی رغم افزایش تعداد مرگ و میرها از تاج ، در مراسم خاکسپاری تأخیری وجود ندارد. مدیر گورستان اولاف ایلفلدت همچنین گفت که تعداد افراد سال گذشته کمتر از سالهای گذشته به خاک سپرده شد. در سال 2020 ، 600 مورد ، 645 مورد در سال قبل کشته شده است. تابوت هم کم نیست. اما آیلفلد مشکل دیگری را نیز می بیند: برای محافظت از خود در برابر عفونت ، اجساد در پوشش های بهداشتی و ایمن دفن می شوند. این درب های پلاستیکی نه تنها باید یک روز دور ریخته شوند ، بلکه ویروس ها را نیز در خود نگه می دارند.

وزیر بهداشت براندنبورگ ، اورسولا نونماخر (سبزها) گفت كه گوركن ها در معافیت های اضطراری مراقبت از كودك قرار گرفته اند. وی روز دوشنبه به کمیته بهداشت پارلمان ایالتی گفت: “گاهی اوقات اوضاع در بعضی خطوط به قدری دشوار و ناامن است که به فوریت مورد نیاز بود.”

فابیان لنزن ، سخنگوی انجمن صنفی Undertaker برلین-براندنبورگ ، گفت: افزایش حجم کار به وضوح در کوره های سوزاندن در برلین قابل مشاهده است. اما الزامات را می توان بدون محدودیت برآورده کرد. دو جسد سوزنی در برلین ، روحلبن و ترپتو از امکانات خنک کننده نسبتاً گسترده ای برخوردار بودند. در هر دو لندر ، در ایام تعطیلات ، گاهی اوقات معوقه ای وجود داشت ، زیرا دفاتر ثبت احوال بسته نمی توانستند اسناد لازم را صادر کنند.

انجمن صنفی Undertaker برلین و براندنبورگ و انجمن فدرال Undertaker آلمان از متصدیان و همچنین کارمندان گورستان ها و سوزاندن جنازه ها می خواهند که در صورت واکسیناسیون تاج ، از اولویت برخوردار شوند. فابیان لنزن گفت ، به هر حال ، آنها برای حفظ نظم عمومی ضروری هستند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *