گواهی مدرسه – Berliner Morgenpost – برای روزهای اضافی بیمارستان کودکان کافی است

[ad_1]

بحران تاج

گواهی مدرسه برای روزهای اضافی بیمارستان کودکان کافی است

بسیاری از والدین به دلیل مسدود بودن مدرسه و مهد کودک ها ، مشکل حاد در مراقبت دارند. برای کاهش بار ، تعداد روزهای بیماری کودکان در سال جاری دو برابر می شود. دولت اکنون جزئیات را اعلام کرده است.

به روز شده: 01/12/2021 ، 14:59


قوانین سختگیرانه تاج گذاری در مدارس و مهد کودک ها خانواده ها ، به ویژه مادران و پدران تنها را تحت فشار قرار داده است.

قوانین سختگیرانه تاج گذاری در مدارس و مهد کودک ها خانواده ها ، به ویژه مادران و پدران تنها را تحت فشار قرار داده است.

عکس: dpa

برلین در حال حاضر وضوح بیشتری برای خانواده ها در مورد روزهای اضافی برنامه ریزی شده بیمارستان های کودکان در سال جاری وجود دارد.وزارت بهداشت فدرال روز سه شنبه اعلام کرد که نه تنها باید روزهای اضافی هنگام تعطیل شدن مدارس و مهدکودک ها استفاده شود ، بلکه همچنین هنگام تعلیق حضور اجباری یا محدودیت دسترسی به مرکز کودکان نیز باید از روزهای اضافی استفاده شود. با توجه به پیش نویس كمكی كه آژانس مطبوعاتی آلمان برای این لایحه در دسترس داشته است ، این مورد نیز در صورتی اعمال می شود كه فقط از والدین خواسته شده است كه فرزندان خود را به مهد كودك نبرند.

والدینی که از نظر تئوری می توانند از خانه کار کنند می توانند از مزایای بیماری کودک نیز استفاده کنند. وی گفت: “در عین حال ، تحصیلات و کار کودکان در خانه اغلب خانواده های جوان را در اوقات شیوع بیماری به حداکثر میزان مقاومت خود می رساند. به همین دلیل ما می خواهیم این والدین بتوانند از فرزندان خود در خانه به راحتی و بدون خسارت مالی مراقبت کنند.” وزیر بهداشت ، جنس اسپان (CDU) روز سه شنبه.

پیش شرط استفاده از روزهای بیماری کودکان این است که در خانه هیچ شخص دیگری نباشد که بتواند از کودک مراقبت کند. فقط کسانی که بیمه درمانی اجباری دارند باید از این حق برخوردار شوند. برای تأیید آن ، گواهی نامه ای از مرکز یا مدرسه کودکان کافی است که باید به شرکت بیمه درمانی ارائه شود.

در چند روز گذشته ، والدین در مورد افزایش برنامه ریزی شده س themselvesالات زیادی از خود پرسیده اند. اکنون ، طبق گفته وزیر کار هوبرتوس هیل (SPD) ، دولت فدرال از طریق مصوبه ای به اصطلاح بخشنامه تغییر متناظر را در قانون آغاز کرده است. هنوز باید از بوندستاگ عبور کند ، اما پس از آن باید تا 5 ژانویه به صورت عطف به ماسبق استفاده شود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده ، نه تنها اکنون باید از روزهای اضافی بیماری های کودکان برای محدودیت در مدارس و مهد کودک ها استفاده شود ، بلکه همه آنها باید استفاده شوند. پیش بینی می شود صدها میلیون هزینه اضافی برای شرکت های بیمه درمانی متحمل شود. هزینه ها باید با یارانه بیشتر دولت فدرال به صندوق ها جبران شود.

علاوه بر روزهای اضافی بیماری دوران کودکی ، والدین همچنین در صورت عدم توانایی برای کار در مدارس و مراکز کودکان به دلیل محدودیت های همه گیر ، قادر به دریافت مزایای دولتی نیز هستند. سپس دولت 67٪ غرامت حقوق و دستمزد خود را از طریق کارفرما ، حداکثر 2016 یورو در ماه پرداخت می کند. هر دو سرویس به طور همزمان در دسترس نیستند. طبق وزارت بهداشت فدرال ، اگر یکی از والدین به دنبال مزایای مراقبت از کودک باشد ، در این مدت هر دو والدین حق دریافت مزایا را دارند.

© dpa-infocom ، dpa: 210112-99-994924 / 8


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *