کنگره حزب HDZ و انتخاب رئیس: پخش زنده و برنامه

[ad_1]

پرسشنامه

انتخابات رئیس جمهور: CDU کنفرانس زنده و تلویزیونی CDU

HDZ رئیس جدید یک کنفرانس حزب دیجیتال را انتخاب کرد. می توانید بقیه رویداد را به صورت زنده در اینجا تماشا کنید.

نمایش توضیحات

برلین

  • آنگلا مرکل صدراعظم و مارکوس سودر رهبر HSS جمعه شب سخنرانی کردند. این حزب روز شنبه تصمیم گرفت که آرمین لاشه باید رهبر جدید حزب شود
  • به دلیل همه گیری تاجگذاری ، کنگره حزب در عمل با 1001 نماینده برگزار خواهد شد
  • در اینجا می توانید کنفرانس مهمانی را به صورت زنده تماشا کنیدیک چیز مسلم است: آرمین لاسچه باید رهبر جدید حزب HDZ شود. در اولین کنفرانس کاملا دیجیتالی حزب در 15 و 16 ژانویه ، او تقریباً با نه ماه تأخیر به عنوان رهبر حزب دموکرات های مسیحی انتخاب شد. این تصمیم برای جهت گیری آنها را دارد سال انتخابات 2021 تأثیرات روی کلیه سیاستهای فدرال.به طور سنتی – و با توجه به نظرسنجی های فعلی اتحادیه – رئیس جدید CDU ممکن است شانس خوبی برای انتخابات بعدی داشته باشد صدراعظم شدن. Laschet پیش از انتخابات ، شریک هم تیمی خود ، وزیر بهداشت فدرال ، جنس اسپان (CDU) را دریافت کرد.تمام وقایع پیرامون کنگره حزب را در وبلاگ خبری ما دنبال کنید.

انتخاب رهبر جدید HDZ: بنابراین می توانید کنفرانس حزب را به صورت زنده تماشا کنید

کنگره حزب CDU حداقل در بخشی از فروشندگان پخش می شود. پخش کننده عمومی ققنوس کنفرانس احزاب مجازی CDU را به طور کامل پخش می کند. خود حزب نیز یک جریان زنده ایجاد کرده است. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت: کنفرانس دیجیتال حزب CDU: مهمترین اطلاعات در یک نگاه

می توانید این رویداد را مستقیماً در اینجا تماشا کنید:


کنگره حزب HDZ که برای ریاست جمهوری می جنگد: این برنامه است

رئیس جمهور سرانجام روز شنبه انتخاب شد. صدراعظم ، جمعه برگزار شد آنگلا مرکل و رئیس CSU مارکوس سودر سخنرانی کردند ، رئیس کناره گیری کارامپ-کارنباور پذیرفته شد.

برنامه دو روزه کنگره حزب HDZ شامل چندین سخنرانی توسط اعضای اصلی حزب و مهمانان بین المللی است. نیازی به پیروی از یک برنامه ثابت نیست ، فقط شروع و پایان رویداد است. همایش مهمانی دیجیتال جمعه ساعت 18:00 شروع شد و حدود ساعت 21:00 به پایان رسید. که در شنبه برای آن بود 9.30 صبح با سخنرانی پایانی سه نامزد ریاست حزب ، برنامه پایان رویداد را در ساعت 15:00 پیش بینی می کند.

هر سه نامزد ریاست HDZ در یک مصاحبه:


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *