کنه های پرنده در حال گسترش هستند – به این ترتیب از خود در برابر مگس شپش گوزن محافظت می کنید

[ad_1]

شپش گوزن پرواز می کند

کنه های پرواز خطرناک هستند – بنابراین از خود محافظت کنید

نحوه حذف صحیح کنه ها: در اینجا نحوه کار آن آمده است!

نحوه حذف صحیح کنه ها: در اینجا نحوه کار آن آمده است!

کنه ها حامل بیماری TBE یا Lyme هستند. با این حال ، گاهی اوقات ، محافظت در برابر کنه ها شکست می خورد. ویدئو نحوه حذف صحیح کنه ها را توضیح می دهد.

نمایش توضیحات

کنه ها باعث گزش و انتقال بیماری می شوند. اما آیا تاکنون نام “کنه های پرواز” را شنیده اید؟ شما باید بدانید که.

برلین.

  • خطر کنه ها نه تنها در زمین بلکه در هوا نیز در کمین است
  • زیرا ماه های تابستان زمان شپش آهو است
  • ما نشان می دهیم که چگونه می توانید از گزش جلوگیری کنید

این است زمان نشانک گذاری در اروپا. خونخواهان خزنده در درختان و در علف های بلند کمین کرده اند و فقط منتظر فرصت مناسب برای گاز گرفتن هستند. پس از شناسایی قربانی ، به خود اجازه دهید زمین بخورد یا تصادف کند – و ضربه بزند. نیش شما می تواند باعث بیماری شود TBE یا بورلیوز ، که گاهی اوقات می تواند باعث آسیب های شدید بعدی شود. هیچ مناقشه ای وجود ندارد ، شما باید از خود و حیوانات خود در برابر کنه محافظت کنید.

به شما کمک می کند بدانید که کنه ها نه تنها در نزدیکی زمین یا روی شاخه ها منتظر می مانند ، بلکه حتی می توانند از هوا حمله کنند. به اصطلاح شپش گوزن پرواز می کندکه اغلب “کنه پرواز” نامیده می شود ، بین ماه های جولای و اکتبر از حیوانات وحشی و حیوانات اهلی دیدن می کند و همچنین به انسان ها حمله می کند. این انگل بین پنج تا هفت میلی متر اندازه دارد و بالهایی دارد که پس از فرود از آن می ریزد. سپس به قربانی خود می چسبد و گاهی اوقات چندین بار گاز می گیرد. اینجا بخوانید: این گونه های خطرناک جدید کنه ها در آلمان در حال گسترش هستند.

شما می توانید آن را پیدا کنید شپش گوزن پرواز می کند در جنگل ، به ویژه در اواخر تابستان و پاییز. محققان پیش بینی می کنند که آفات پرنده در آینده بیشتر ظاهر می شوند زیرا زمستان ها در اروپا ملایم تر می شوند و لاروهای شپش گوزن بیشتر به بزرگسالی می رسند.

  • این ممکن است به شما علاقه داشته باشد: اطلس کنه ما در پیشگیری به شما کمک می کند

مگس گوزن: برای انسان و حیوان خطرناک است

نیش مگس شته گوزن حدود 20 دقیقه طول می کشد. به این ترتیب باکتری ها می توانند بارتونلا Schonebuchensis که می تواند باعث بیماریهای پوستی چرکی همراه با تب در حیوانات شود و حتی باعث عفونت قلبی در انسان شود. در انسان ترجیح می دهد گاز بگیرد پوست سر یا روی گردن نیش به خودی خود بدون درد است ، اما بعداً به عنوان یک بثورات خارش دار و دردناک روی پوست قابل توجه می شود.


اما در سگ ها شپش گوزن پرواز می کند نیش زدن به تمام بدن. مربی سگ مارتین روتر در این مورد توضیح می دهد: “سگ هایی که توسط مگس شپش گزیده می شوند ، معمولاً با وحشت به سمت دم برمی گردند.” سپس حیوانات اغلب از ادامه دادن خودداری می کنند و سعی می کنند ناحیه گاز گرفته را لیس بزنند یا گاز بگیرند.

پرواز گوزن: چگونه از شر “کنه پرواز” خلاص شویم

شما یا حیوان خانگی خود از یک شپش گوزن پرواز می کند اگر گاز گرفته اید یا یکی را پیدا کرده اید ، می توانید نکات زیر را امتحان کنید:

  • با یک شانه خوب ، مانند شانه کک ، می توان حیوان را از خز مورد علاقه شما شانه کرد
  • حیوانات را می توان با نوار چسب ثابت کرده و سپس جدا کرد
  • همچنین می توانید حیوانات را با شلنگ آب اسپری کرده و مگس شپش گوزن را بشویید
  • احساس گاز گرفتگی یا خارش
  • اگر علائمی مانند تب ، بثورات پوستی یا چرک دارید ، به پزشک خانواده یا دامپزشک مراجعه کنید

مربی سگ Rütter همچنین توصیه می کند که حیوانات پس از پیاده روی به طور کامل از نظر آلودگی به کنه یا گوزن بررسی شوند. اگر عفونت شدید باشد ، سگ باید حمام شود. راستی: شپش گوزن پرواز می کند از افراد و حیوانات عصر حجر رنج می برد. بقایای مگس در نزدیکی مومیای یخچالی اتزی پیدا شد. (pcl)
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *