کنسرت: Foo Fighters در برلین 2022 زندگی می کنند – آنچه طرفداران باید بدانند

[ad_1]

فرودگاه تمپلهوف

Foo Fighters در برلین 2022 زندگی می کنند – آنچه طرفداران باید بدانند

به روز شده: 07/01/2021 ، 5:30 بعد از ظهر

| زمان مطالعه: 3 دقیقه


کنسرت: Foo Fighters در 8 ژوئن در برلین بازی می کنند

کنسرت: Foo Fighters در 8 ژوئن در برلین بازی می کند

عکس: سهام و افراد imago / imago / مطبوعات ZUMA

Foo Fighters در 8 ژوئن 2022 یک کنسرت در فضای باز در برلین برگزار می کند. همه س questionsالات و پاسخ های مهم در مورد نمایش.

طرفداران آنها مدت ها منتظر این موضوع بودند: Foo Fighters برای یک کنسرت اختصاصی به برلین می آیند. Foo Fighters به ​​مدت یک ربع قرن پدیده ای در صحنه راک ایندی بوده است. از آن زمان ، نوازندگان سیاتل نه تنها با آهنگ های جذاب و راک خود ، بلکه بزرگترین مراحل کنسرت را به چارت های بین المللی رسانده اند.

در فوریه 2021 ، نوازندگان پیرامون درامر سابق نیروانا ، دیو گرول ، دهمین آلبوم استودیویی خود را با نام Medicine At Midnight منتشر کردند. Foo Fighters برای حضور در برلین در چمدان خود آهنگ های جدیدی مانند “Shame، Shame” و “No Son of Mine” را دارند. البته ، طرفداران همچنین می توانند منتخبی از بزرگترین بازدیدها مانند “Everlong” ، “The Pretender” و “Best of You” را داشته باشند.

تاج: تاریخ اصلی باید به تعویق می افتاد

این کنسرت در ابتدا برای ژوئن 2020 در برلین والدبونه برنامه ریزی شده بود و پس از آن به ژوئن 2021 موکول شد. از آنجا که این تاریخ امکان پذیر نیست ، تاریخ جدید کنسرت 8 ژوئن 2022 است.


آیا بلیط ها هنوز معتبر هستند؟

واضح است – بله. برگزارکنندگان می گویند: “بلیط هایی که قبلاً برای این نمایش خریداری شده اند همچنان معتبر هستند.”Foo Fighters کجا در برلین اجرا می کند؟

کنسرت Foo Fighters در فضای باز در فرودگاه Tempelhof (Platz der Luftbrücke 5 ، 12101 Berlin) برگزار می شود. فرودگاه تمپلهوف در سال 2008 به روی ترافیک هوایی بسته شد و از آن زمان یکی از مکانهای دیدنی و مهم تاریخی برلین برای نمایشگاههای تجاری ، موسیقی و رویدادهای ورزشی بوده است.

بلیط دیگری برای کنسرت موجود است؟

بله ، هنوز بلیط کنسرت Foo Fighters در Tempelhof در برلین وجود دارد. بلیط ها را می توانید از قبل در وب سایت برگزارکنندگان خریداری کنید (از 115.61 یورو به اضافه هزینه).

چه زمانی شروع می شود؟

پذیرایی از روز چهارشنبه (8 ژوئن 2022) در ساعت 13:30 آغاز می شود. کنسرت حدود ساعت 5 عصر شروع می شود.


Foo Fighters کدام آهنگ ها را در برلین پخش می کند؟

البته ممکن است لیست تنظیم کنسرت آنها در فرودگاه Tempelhof متفاوت باشد ، اما این آهنگ ها توسط Foo Fighters در کنسرت سال 2021 خود در نیویورک اجرا شده است:

 1. وقتایی مثل این
 2. مدعی
 3. پرواز را یاد بگیرید
 4. پسرم رفته
 5. آسمان محله است
 6. خجالت آوره
 7. طناب زدن
 8. اجرا کن
 9. قهرمان من
 10. این روزها
 11. نیمه شب پزشکی
 12. راه رفتن
 13. کسی که دوست داشته باشه
 14. کلید فرانسه
 15. آرلندریا
 16. دستیابی به موفقیت
 17. می خزد
 18. تمام زندگی من
 19. شفق قطبی
 20. این یک مکالمه است
 21. بهترین شما

بیس:

 1. روشن کردن آتش
 2. باید برقصی
 3. ابدی

هوا چگونه خواهد بود؟

>>> در اینجا می توانید آب و هوای فعلی برلین را پیدا کنید <

آیا مفهوم بهداشتی در فرودگاه تمپلهوف وجود دارد؟

لطفاً قبل از مراجعه به موقع ، از برگزارکننده در مورد قوانین بهداشت فعلی مطلع شوید. به طور کلی ، اگر احساس ناراحتی می کنید یا حتی علائمی دارید که نشان دهنده بیماری Covid-19 است ، لطفا در خانه بمانید!

موارد فعلی را می توانید در اینجا پیدا کنید دستورالعمل های ویزیت و بهداشت

چگونه می توان به فرودگاه Tempelhof رسید؟

در سایت فرودگاه سابق ، سه جای پارک برای رانندگان وجود دارد. با این حال ، اپراتورها هنوز استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را توصیه می کنند. این مکان به طور مطلوب به حمل و نقل عمومی محلی متصل است. ایستگاه های زیرزمینی Platz der Luftbrücke و Paradestrasse (U6) و همچنین ایستگاه S-Bahn Tempelhof در فاصله پیاده روی منطقه فرودگاه سابق قرار دارند. چندین ایستگاه اتوبوس (خطوط 104 ، 248 ، M46) در مجاورت فوری قرار دارند.

Foo Fighter به طور زنده در برلین ، چهارشنبه ، 8 ژوئن 2022 ، ورودی از ساعت 13:30 ، کنسرت در ساعت 5:00 بعد از ظهر ، فرودگاه Tempelhof ، Platz der Luftbrücke 5 ، 12101 Berlin آغاز می شود[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *