کنستانتین شرایبر از مقایسه سوپرمن متعجب شد

[ad_1]

سخنگوی Tagesschau

کنستانتین شرایبر از مقایسه سوپرمن متعجب شد

او چهره جدید کنستانتین شرایبر برنده جایزه 20:00 Tagesschau: Grimm است. برخی احساس می کنند شخصیت کتاب کمیک توسط یک روزنامه نگار یادآوری می شود.


بینندگان مورد جدید را مقایسه می کنند

بینندگان سخنگوی جدید تاگسشاو ، کنستانتین شرایبر و سوپرمن را مقایسه می کنند.

عکس: dpa

هامبورگ سخنگوی Tagesschau ، کنستانتین شرایبر متعجب است که برخی از بینندگان پس از اولین بازی ARD خود در ساعت 8 شب ، وی را با شخصیت کمیک “سوپرمن” مقایسه می کنند.این پیرمرد 41 ساله در مصاحبه با شبکه تحریریه آلمان (RND) گفت: “من علاقه مند شدم چگونه به افرادی که برای اولین بار مرا در آنجا می دیدند نگاه کنم. به ویژه مقایسه سوپرمن من را متعجب کرد.”

روز دوشنبه ، یک هفته پیش ، شرایبر برای اولین بار از ساعت 20:00 نسخه “Tagesschau” را ارائه داد. سپس بسیاری در مورد ظاهر او در توییتر اظهار نظر کردند ، برخی او را با “سوپرمن” مقایسه کردند

شريبر به RND گفت: “من بيشتر خودم را روزنامه نگار محتوا تعريف مي كنم. اما براي من روشن است كه در اين صحنه موارد ديگري نيز پوشش داده شده است.” عنصر اصلی کار انتقال جدی بودن مارک “Tagesschau” است.

وی در پاسخ به این سال که مایل است کدام پیام را در تاگشاو اعلام کند ، به RND گفت: “همه گیرى تاج غلبه شده است.” اگر می توانم این حرف را بزنم ، مانند بسیاری از افراد بار دیگری از قلبم برداشته می شود. “

شرایبر متخصص خاورمیانه است و سالها برای کانال خبری n-tv می نویسد. او برای سریال آلمانی-عربی مارگابا – ورود به آلمان جایزه گریم را دریافت کرد. او از ابتدای سال 2017 برای ARD-aktuell در هامبورگ کار می کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210110-99-972362 / 3


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *