کمیسیون باشگاه می خواهد زمینه را برای مهمانی های غیرقانونی پاک کند

[ad_1]

حزب و تاج

کمیسیون باشگاه می خواهد زمینه را برای مهمانی های غیرقانونی پاک کند

صحنه های غرق در Hasenheide 2020 را شوکه کرد. امسال کمیته باشگاه در ابتدا می خواهد گزینه های دیگری ایجاد کند.


در تابستان گذشته ، مهمانی های عجیب و غریب در Hasenheide مشکلاتی را ایجاد کرد.

در تابستان گذشته ، مهمانی های عجیب و غریب در Hasenheide مشکلاتی را ایجاد کرد.

عکس: کریستوف سودر / dpa

برلین سرد ، باد ، باران ، برف – در حال حاضر هیچ کس دوست ندارد در بیرون مهمانی کند. اما اینجا فصل گرم است و همراه با آن میل به تفریح ​​و حرکت. پیشرفت مثبت اعداد کرونر در تابستان نشان داد که این امر با رعایت نظم و انضباط کمی بیشتر از حد معمول در یک بیماری همه گیر امکان پذیر است.با این حال ، ریزه کاری های شل در Hasenheide هنوز به خوبی به یاد مانده است. وقتی هیچ قانونی وجود ندارد ، هوای آزاد قابل برگشت است. کمیته باشگاه می خواهد در سال 2021 گزینه های بیشتری را برای کسانی که این مهمانی قسمت مهم زندگی است ، ارائه دهد. در کمیته فرهنگ نوکلن ، اعضای آن طرفدار آزادسازی غیر بروکراتیک فضا برای رویدادهای بیرونی بودند. با احتساب ، این امر عملی به نظر می رسد.کمیسیون این باشگاه با ابتکار “هوای آزاد و آزاد” از سال 2014 برای نسل بعدی در صنعت رویداد ، جوانان بین 18 تا 30 سال ، فعالیت های تبلیغاتی انجام می دهد. در میزهای گرد ، آنها از افراد باتجربه می آموزند که چه چیزی در تشکیل کارگاه ها مهم است. این پروژه همچنین پل هایی را در دولت ایجاد می کند و هدف آن میانجیگری به ویژه به منظور منطقی سازی صحنه مهمانی غیرقانونی است. طبق ابتکار عمل ، این امر اساساً به این دلیل نیست که شرکت کنندگان در مهمانی توسط این ممنوعیت جذب می شوند ، بلکه به دلیل بالا بودن موانع دیوانسالاری برای چنین رویدادهایی است.گفتگو درباره فرصت ها

کارین کورته ، مشاور فرهنگ شهر گفت: در نوكلن ، مردم به طور كلی آماده گفتگو درباره فصل آینده هستند. با این حال ، او همچنین موضع شهردار مارتین هیکل در مورد احزاب در Hasenheide را تأیید کرد. پس از یک هیجان با حدود 3000 نفر در تابستان سال 2020 ، هیکل تصویب وقایع در محل برگزاری را رد کرد. کنترل در آنجا به سختی امکان پذیر است.

مشکل در Neukölln به طور کلی چند منطقه مناسب برای فضای باز است. کورت گفت ، محله های بسیار متراکمی در این منطقه وجود دارد و رویدادهایی که مردم شبانه می رقصند دشوار است. او در تابستان می تواند فرصت ها را در پیست یخ ببیند ، اما با محدودیت زمانی به دلیل ساکنان. این واقعاً برای کمیته باشگاه مشکلی ایجاد نمی کند. اریش جوزف گفت: “ما عمدتا با وقایع روز سر و کار داریم.” علاوه بر این ، وقفه های طولانی تری بین رویدادها در نظر گرفته شده است ، محله به طور مداوم در معرض صدا قرار نمی گیرد. این توافق نامه اکنون: شما می خواهید در تماس باشید و با هم فکر کنید.

سوفی کروتر از سبزها معتقد است که “ایجاد ساختارهایی به موقع که اتفاقی نیفتد” منطقی است. احمد عابد (چپ) همچنین در مورد هوای آزاد مثبت است ، همچنین در مورد این واقعیت که آنها می توانند گزینه های جایگزینی را در صحنه خلاقانه آزاردهنده ارائه دهند. اگر از صنعت فرهنگی پشتیبانی نشود ، “پس از بحران ، 30٪ بیکار بیشتر در نوکلن وجود دارد”.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *