کمتر درمان سرطان در و بعد از آن Lockdown 2020

[ad_1]

مطالعه در حال انجام

کمتر درمان سرطان در و بعد از آن Lockdown 2020

آیا از ترس تاج به کلینیک مراجعه نمی کنید؟ مدت هاست که متخصصان از تأخیر در تشخیص و درمان سرطان در نتیجه بیماری همه گیر ترسیده اند. اکنون یک اپراتور کلینیک بزرگ داده ها را ارزیابی کرده است.


حدود 69000 مورد از 75 کلینیک در هلیوس در 13 ایالت فدرال برای مطالعه مورد بررسی قرار گرفت.

حدود 69000 مورد از 75 کلینیک در هلیوس در 13 ایالت فدرال برای مطالعه مورد بررسی قرار گرفت.

عکس: dpa

برلین به گفته یک اپراتور بزرگ بیمارستان آلمانی ، در طول و بعد از قفل شدن در بهار سال 2020 درمان سرطان کمتر از مدت مشابه در سال 2019 بوده است.بر اساس مطالعه ای که توسط نویسندگان به راهنمایی دکتر پیتر ریچارد از کلینیک هلیوس برلین-بوخ انجام شده است ، کاهش پذیرش در بیمارستان برای تشخیص و / یا درمان به طور متوسط ​​10 تا 20 درصد است. به ویژه بیماران بالای 75 سال مبتلا می شوند که به طور متوسط ​​20 درصد درمان کمتری دریافت می کنند.

حدود 69000 مورد از 75 کلینیک در هلیوس در 13 ایالت فدرال برای مطالعه مورد بررسی قرار گرفت. نویسندگان نتایج را نماینده آلمان می دانند. پذیرش در بیمارستان بین اواسط ماه مارس و اواخر آوریل و دوره بلافاصله پس از آن تا اواسط ژوئن 2020 مورد بررسی قرار گرفت – در مقایسه با دوره های مربوطه در سال 2019. طبق این مطالعه ، تعدیل نیرو در آنکولوژی به ویژه در کلینیک ها و خانه های بزرگتر در ایالت های فدرال تأثیر می گذارد. استانهایی که تعداد بیشتری Covid-19 مورد دارند. طبق اطلاعات خودش ، هلیوس بزرگترین اپراتور در کلینیک های خصوصی در اروپا است.

ريچارد ، نويسنده مطالعه ، به ويژه نگران كننده اين است كه سرطان در سال 2020 به طور قابل توجهي كمتر نبود ، “اما بيماري ها احتمالاً بعداً کشف شدند.” به خصوص با سرطان ، شروع زودهنگام درمان برای احتمال زنده ماندن مهم است. طبق کلینیک های هلیوس ، تحقیقات بیشتری برای روشن شدن دلایل کاهش نیاز است. تصور می شد که ترس بیمار از عفونت در بیمارستان تأثیر داشته باشد ، اما همچنین مطب های پزشکان تا حدودی بسته یا باز است.

لورنز ترامپر ، رئیس اجرایی انجمن هماتولوژی و انکولوژی پزشکی آلمان ، در پاسخ به س dال dpa ، گفت: هنوز خیلی زود است که به این س answerال پاسخ دهیم که آیا کاهش درمان ها و تشخیص ها منجر به مرگ و میر بیشتر در میان بیماران سرطانی می شود؟ وی از کمبود داده شکایت می کند: “سیستم ثبت سرطان در آلمان هنوز آنگونه که نیاز داریم کار نکرده است.” ترامپر از “هیولای بوروکراتیک فدرال” صحبت می کند. کشورهای دیگر قبلاً داده دارند ، در این کشور نتیجه گیری احتمالاً فقط پس از همه گیری امکان پذیر است.

ترامپر گفت ، داده های بیمارستان همچنین باید به خاطر داشته باشد که برخی از بیماران ممکن است به صورت سرپایی درمان شده باشند. داده های حاصل از انکولوژی در عمل خصوصی ، کاهش درمان در حدود هشت درصد در مرحله قفل اصلی را نشان می دهد ، پس از آن تعداد دوباره به سرعت افزایش می یابد. کاهش پذیرش در بیمارستان مشاهده شده در مطالعه نیز ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که بیماران کمتری در آن زمان در طول درمان در خانه مرخص شده اند.

در بهار سال گذشته ، بیمارستانها مبالغی را به اصطلاح رایگان دریافت می کردند تا تختخواب کافی برای بیماران Covid 19 وجود داشته باشد. این آیین نامه دیگر وجود ندارد. به گفته ترامپرز ، بیماران سرطانی تحت تأثیر تأخیر در مداخلات غیر اضطراری کمتر قرار می گیرند – سرطان روده بزرگ کلاسیک یا جراحی سرطان پستان حداکثر تا چند روز به تأخیر می افتد. یک متخصص انکولوژیک در مرکز پزشکی دانشگاه گوتینگن گفت: “اما این هنوز دوشی برای بیمار است.” وی خواستار معاینات و معالجه ها در قفل فعلی شد.

در ماه مه سال گذشته ، این شرکت متخصص قبلاً تأکید کرده بود که اقدامات احتیاطی و محافظتی انجام شده است تا بیماران بتوانند به طور ایمن از روش های درمانی استفاده کنند – و برای اکثر بیماران ، سرطان “خطر بسیار بیشتری برای زندگی آنها است. از Covid-19. پیش زمینه ، به عنوان مثال مشاهده این بود که بیماران فقط در مراحل بسیار پیشرفته تومور به کلینیک مراجعه می کنند.

کارشناسان همچنین نسبت به بی توجهی به بیماران سرطانی تا پایان سال 2020 هشدار داده اند. “گروه کاری تاج کمک به سرطان آلمان (DKH)” انتقادات بیشتر و بیشتر مداخلات سرطانی به تعویق می افتد ، معاینات تشخیصی و مراقبت های پیگیری بسیار کاهش می یابد. مرکز تحقیقات سرطان آلمان (DKFZ) و انجمن سرطان آلمان (DKG). این گروه در حال مراقبت از بیماران سرطانی هستند.

نگرانی ها در کشورهای دیگر وجود دارد ، که در حال حاضر سیستم های بهداشتی آنها تحت فشار شدیدی قرار دارند. ولیعهد بریتانیا چارلز اخیراً هشدار داده است که مبارزه با اثرات سرطان توسط بیماری همه گیر تاج و تخت آسان می شود. به نقل از انجمن سرطان مکمیلان ، رویال 72 ساله در مقاله مهمان خود در تلگراف گفت که حدود 50،000 سرطان به دلیل حجم زیاد کار در سیستم مراقبت های بهداشتی اکنون قابل شناسایی نیست.

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-18292 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *