کریس فلمینگ: تشدید ایالات متحده جای تعجب ندارد

[ad_1]

مربی سابق بسکتبال ملی

کریس فلمینگ: تشدید ایالات متحده جای تعجب ندارد


دستیار مربی شیکاگو بولز و مربی سابق بسکتبال ملی کریس فلمینگ.

دستیار مربی شیکاگو بولز و مربی سابق بسکتبال ملی کریس فلمینگ.

عکس: dpa

واشنگتن (AP) – پس از حمله هواداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده به پایتخت آمریكا در واشنگتن دی سی ، كریس فلمینگ ، مربی سابق بسكتبال ، متفكر شد اما تعجب نکرد.دستیار مربی 50 ساله شیکاگو بولز در دویچلاندفونک درباره اتفاقات در زادگاهش در ایالات متحده آمریکا گفت: “من می خواهم بگویم که همه چیز کاملا تعجب آور بود.” دوره ریاست جمهوری ترامپ با “بی نظمی و نژادپرستی” همراه بود. آنچه ترامپ با قدرت خود انجام داده است “عمیقا تکان دهنده” است.

روز چهارشنبه ، اعتراضات طرفداران عصبانی ترامپ در پایتخت افزایش یافت و گاهی اوقات مرکز سیاسی ایالات متحده را در هرج و مرج بی سابقه فرو برد. فلمینگ ، که از سال 2014 تا 2017 مسئولیت تیم ملی آلمان را بر عهده داشت ، معتقد است که دموکراسی احیا خواهد شد – و ورزش می تواند نقش مهمی در این امر داشته باشد.

فلمینگ با تمجید از این واقعیت که بسیاری از بازیکنان از پوشش عمومی خود به طرق مختلف استفاده کرده اند ، گفت: “NBA همچنین در ورزش های انتخاباتی آمریکا نیز نقشی برجسته داشت.” “من معتقدم که بازیکنان نه تنها حق انتخاب دارند ، بلکه همچنین الزام به الگوسازی دارند.”

© dpa-infocom ، dpa: 210110-99-972023 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *