کرونا: پزشک امداد و نجات در برلین وضعیت همه گیری را توصیف می کند

[ad_1]

ماریا-باربارا ناومان

پزشک آمبولانس: کرونا به راه حل های سریع نیاز دارد

ماریا-باربارا نائومن ریاست کلینیک در کالسدورف را بر عهده دارد. پزشک امداد و نجات توضیح می دهد که چه مواردی در موارد اضطراری هنگام همه گیری مهم است.

Curevac و Bayer با یکدیگر در زمینه واکسن همکاری می کنند

در رقابت برای تهیه واکسن تاج در اسرع وقت ، توسعه دهنده مستقر در توبینگن ، Curevac حمایت از غول دارویی Bayer را تضمین کرده است.

نمایش توضیحات

برلین در حال حاضر چند بیمار Covid در کلینیک Kaulsdorf تحت درمان هستند؟در حال حاضر به طور متوسط ​​39 تا 45 بیمار داریم که آزمایش مثبتی در بخش کووید داشته اند. ما اصطلاحاً خانه سطح 3 هستیم ، به این معنی که فقط بیمارانی را که نیازی به مراقبت های ویژه ندارند درمان می کنیم. در غیر این صورت ، ما یک بیمارستان اورژانس هستیم و به اصطلاح همه بیمارانی را که وارد می شوند می پذیریم.آیا در حال حاضر روش خوبی برای جلوگیری از شیوع ویروس در بیمارستان وجود دارد؟کارمندان شاغل در ایستگاه کوید حداقل هفته ای یک بار مورد آزمایش قرار می گیرند. با این حال ، آنها در معرض خطر نیستند زیرا در حال حاضر از حفاظت کامل برخوردار هستند. با این حال ، برای کارکنانی که در طول وقت آزاد خود آلوده می شوند و بدون علامت باقی می مانند ، متفاوت است – در شرایط خاص ، ویروس می تواند بدون توجه به یک محفظه طبیعی برسد. و بیمارانی که با شکایت دیگری به اورژانس مراجعه می کنند و هنوز آزمایش سریع برای آنها منفی است ، می توانند تست PCR مثبت داشته باشند – و سپس در بخش طبیعی دراز می کشند. یکی از مشکلات مربوط به زمانی است که برای انجام آزمایشگاه وجود دارد.


ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع
شما داروی فوریت پزشکی را در خانه خود تبلیغ کرده اید و روی همکاری بین آتش نشانی و مراقبت های پزشکی فوری تلاش کرده اید. در شرایط فعلی چگونه این مورد مشاهده می شود؟

برای مکان من ، این نتیجه داد که خدمات آتش نشانی و فوریت های پزشکی از نزدیک با هم کار می کنند – ما زبان خود را می دانیم و می فهمیم. ما بسترهایی را ایجاد کرده ایم که به گروههای مختلف حرفه ای امکان تبادل منظم اطلاعات در مورد موضوعات فنی را می دهد. در شرایط فعلی ، تصمیمات باید سریع گرفته شوند و موقعیت ها باید به درستی ارزیابی شوند – این به ما کمک می کند.

کجا هنوز نیاز به بهبود ساختاری در درمان بیماران مبتلا به کووید وجود دارد؟

موضوعی که مرا نگران می کند ، تعداد زیادی از بیماران در خانه های سالمندان ، اغلب با علائم چند مریضی هستند. طبق م Instituteسسه رابرت كخ ، ما فقط در صورتي كه از نظر آزمايش از نظر ويروس منفي شده اند ، مي توانيم آنها را به خانه سالمندان برگردانيم – خواه علائم Covid داشته باشند يا نه. من اخیراً به یک بیمار 107 ساله منتقل شدم که آزمایش اسمیر مثبت داشت – اما در غیر این صورت هیچ علائمی مانند کوید وجود ندارد. ما همه بیماران را در موارد اضطراری بررسی می کنیم ، اما در این سن انتظار وجود هیچ شکایتی مربوط به سن دشوار است. برای این بیماران مطلوب است که بتوانند سریعتر به محیط آشنا برگردند.

تأثیر همه گیر بر کلینیک کائولسدورف از نظر اقتصادی چگونه بود؟

خوشبختانه حتی یک شرکت کوچک نیز در شرکتی مانند ویوانتس در دستان خوبی است. ما وضعیت چندان بدی نداریم – گرچه ، مانند سایر بیمارستان ها ، خسارات زیادی به دلیل این واقعیت است که بسیاری از مداخلات برنامه ریزی شده امکان پذیر نیست و تخت ها برای بیماران Covid باید رایگان باشد. مجبور شدیم محفظه داخلی را کاملاً ببندیم. ما فقط پس از ارزیابی می توانیم ارقام دقیق ارائه دهیم ، اما گردش مالی ما کاهش یافته است. با این حال ، از نظر اخلاقی ، درک می شود که بیماران مبتلا به Covid و فوریت های پزشکی از اولویت برخوردار هستند.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *