کرونا: ما اجازه کار در خانه نداریم – آنچه کارمندان دفتر احساس می کنند

[ad_1]

پاندمی

کرونا و دفتر کار خانگی: کارمندان اداری چه تجربه ای دارند

حتی پس از قطعنامه های جدید کرونا ، دفتر خانه فقط یک توصیه است. در بخش #MachtBuerosZu ، تجربه کاربری خود را در توییتر به اشتراک بگذارید.

دانش آموزان پول ندارند ، بسیار کمتر به دلیل کرونا است

در ابتدای همه گیری ، دولت فدرال 100 میلیون یورو کمک اضطراری برای دانشجویانی که شغل خود را از دست داده اند فراهم کرد. حدود دو سوم از تقریبأ 250،000 درخواست تأیید شد. علاوه بر این ، بسیاری از وام های دانشجویی دیگر توسط KFW اعطا شد.

نمایش توضیحات

برلین فقط در یک مکان خصوصی ، اما در محل کار با یک نفر ملاقات کنید دفتر طرح باز نشستن: حتی پس از قطعنامه های دولت های فدرال و ایالتی نیز هیچ گونه تعهدی برای کار در خانه وجود ندارد.از کارفرمایان به سادگی “خواسته می شود” که آمادگی دفاتر شرکت را بررسی کنند تعطیلات شرکتی یا “راه حل های سخاوتمندانه دفتر خانه” می تواند تا حد زیادی بسته شود. بدون تأکید زیاد و مجازات های تهدیدآمیز درخواست کنید.همچنین بخوانید: اداره داخلی: چه هزینه هایی را می توان از مالیات کسر کرد

ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهدفتر داخلی: هشتگ #MachtBuerosZu trendet در توییتر

به دنبال این قطعنامه ها ، اکنون صداهای انتقادی در اینترنت در حال افزایش است. بسیاری از کاربران سخت تر می خواهند اقدام کردن سیاست. آنها می خواهند کارفرمایان از مسئولیت های خود آگاه باشند و طبق آن رفتار کنند.


در اواخر دسامبر ، سیاستمدار سبز ، لورا دورنهایم ، از مقررات مربوط به کارفرمایان تحت هشتگ #MachtBuerosZu انتقاد کرد. تمام عفونت های کرونر در محیط آنها وجود دارد دفتر برای آنها اتفاق می افتد

او است شوکه شده چه تعداد کارفرما از شما می خواهند که در دفتر کار باشید. صدها کاربر توییت خود را به اشتراک گذاشته و در مورد آن نظر دادند.


اطلاعات بیشتر در مورد موضوع: کار در خانه در زمستان هزینه گرمایش و برق را افزایش می دهد


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعکارمندان تجربیات منفی خود را به اشتراک می گذارند

در حالی که برخی هشتگ را مشکوک توصیف می کنند ، یا بحث دفتر خانه را آرزوی کسانی می دانند که از تجارت دور هستند سیاستمداران سبز fire ، بسیاری از افراد دیگر تجربیات شخصی خود را تحت هشتگ به اشتراک می گذارند.


بسیاری در مورد مفقودین می نویسند مفاهیم بهداشتی ، جلساتی که همکاران در کنار یکدیگر قرار می گیرند ، رئیسانی که از ترس از دست دادن شغل خود کارمندان خود را مجبور می کنند با یک برنامه باز و به طور مکرر وارد دفتر جدید شوند.

با این حال ، بسیاری از مصرف کنندگان نیز یک تجربه مثبت را گزارش می دهند. این را هم بدانید لورا دورنهایم و لیست کاملی از شرکتهای نمونه را پس از مصوبات منتشر کرد.

لیست منفی این سیاستمدار گفت ، اما این نیز در حال رشد است ، اما وی به دلیل وکلا نمی خواهد آن را منتشر کند.


DGB نیاز به کنترل بیشتر در شرکت ها دارد

کاربران توییتر در انتقاد از تصمیمات ایالت و دولت فدرال در مورد دفتر خانه تنها نیستند. چپ بهتر می خواهد محافظت در برابر عفونت ها برای کارمندان و طرفداران DGB هامبورگ برای کنترل بیشتر در شرکت ها.


رئیس ایالت فدراسیون اتحادیه های کارگری آلمان (DGB) گفت: “سازمان ایمنی و بهداشت شغلی باید شرایط کار را کنترل کند.” کاتیا کارگر. “سیاستمداران چیزی بیشتر از درخواست به کارفرمایان دریافت نکرده اند.”

در شرکت های کوچک و متوسط ​​، غالباً مورد دیگری برای کارمندان وجود دارد حضور اجباری ، گرچه این لازم نیست استفاده از ماسک محافظ نیز مورد نیاز برخی از روسا نیست.

همچنین ممکن است به موارد زیر علاقه داشته باشید: کرونا: یونان دفتر خانه را زیر نور آفتاب تبلیغ می کند


وی از نظر قانونی حق داشتن دفتر کار در خانه را ندارد

از نظر حقوقی ، چنین چیزی در آلمان وجود ندارد مطالبه به دفتر خانه در مورد محل کار ، به گفته ناتالی اوبرتور ، متخصص حقوق کار ، توافق با کارفرما همیشه الزامی است.

آ التماس ممکن است ناشی از یک قرارداد ساخت یا یک قرارداد جمعی باشد. از سوی دیگر ، هیچ پیشنهادی از پیشنهاد ایالت های فدرال به کارفرمایان برای ارائه دفتر کار در خانه ارائه نمی شود. (msb / dpa)


تاج – بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *