کرونا لاک: نویسنده مقاله تکالیف کافی دارد

[ad_1]

ستون طلای زنانه

Lockdown: مدرسه مکان جدیدی است که نوجوانان آرزو می کنند

مدرسه ، دفتر و دانشگاه پشت میز آشپزخانه قرار می گیرند – نمی تواند به خوبی پیش برود. روزنامه نگار ما نیاز به ورزش دارد. فقط: کجا میری؟

آموزش در خانه تاج: “نابرابری اجتماعی افزایش می یابد”

کودکان به اصطلاح آموزش و پرورش در یک نقطه ضعف ، بازندگان همه گیر هستند. هیچ مشکلی در انجام تکالیف وجود ندارد. کارشناسان آموزش و پرورش مانند مارسل هلبیگ از مرکز علوم اجتماعی برلین زنگ خطر را به صدا در می آورند.

نمایش توضیحات

برلین هوا در خانه بد است. پنج به بعد یک میز آشپزخانه با پنج لپ تاپ ، پنج تلفن هوشمند و سه تبلت. تلفن من زیاد زنگ می خورد و باید در کنفرانس های ویدئویی شرکت کنم. پسر دانشجو کنجکاو است ، او می خواهد ببیند که همکاران من از درون چه شکلی هستند و رئیسان چه شکلی هستند. باید به خاطر داشته باشم دوربین خاموش شوید تا بتوانید شناخته نشوید. من او را دفع می کنم.هر وقت داخل هستم کنفرانس منظور او این است که کسی ماشین ظرفشویی را تمیز می کند. یا اینکه با یک کیسه غلات کرک کنید. شوهر با صدای بلند با تلفن صحبت می کند. دختر دانش آموز شکایت می کند زیرا هیچ کس او را تنها نمی گذارد ، پسر دانشجو دعوا می کند زیرا کودک نوجوان به جای اینکه آن را کنار بگذارد بشقاب را با چاقوی کره چرب به سمت خود هل می دهد.


مثل شوئنبرگ آهنگسازی کنید ، مثل گوته و پادکست درباره فیزیک شعر بنویسید

صحبت از کودک نوجوان. او ناله و ناله می کند و قبل از خوابیدن مانند کما ، 16 ساعت از اتاق ما را به طور مستقیم پر می کند. قرار است داستان تفسیری درباره “ساعت صفر” پس از جنگ جهانی دوم بنویسد. یک ملودی از یک آهنگ محلی انگلیسی را در یک قطعه 12 آهنگی با روح آرنولد شوئنبرگ ترکیب کنید.

توسعه به زبان آلمانی ارتباط بین حوزه های الهی ، انسانی و طبیعی در شعر گوته “الهی” (“انسان نجیب ، مفید و خوب”). انجام سخنرانی پادکست در مورد چگالی شار مغناطیسی در فیزیک ؛ در مورد موقعیت فرودگاه متروکه تگل از نظر پایداری بحث کنید.

در ریاضیات ، این برنامه دارای پیچ و خم حساب دیفرانسیل ، به انگلیسی – مقاله ای درباره مهاجرت به انگلستان است. سوال فرانسوی آن را درک نمی کند ، بنابراین خواهر بزرگتر باید مداخله کند. این یک شانسون است که رابطه بین زن و مرد را توصیف می کند.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهتکالیف در گروه کر موضوع: تمرینات آواز و احساس تشدید صدا

خدای من کار مورد علاقه کودک در دوره گروه کر ، دریافت می کند: آنها باید تمرینات را بخوانند و نحوه احساس طنین را یادداشت کنند.

بله همینطور است دبیرستان. و کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. و لازم نیست همه کارها در یک روز به پایان برسد ، اما فردا وظایف جدیدی در فضای مدرسه وجود دارد. به هر حال ، تمام مقاله ها و تجزیه و تحلیل ها در آنجا پایان می یابد – برای همه دانش آموزان قابل مشاهده است. هرکسی که اول بارگذاری کند خطر لغو اشتراک مشترکان را دارد.


تحصیل در منزل بنابراین سرگرم کننده نیست ، شما فقط می توانید در تمیز ، گاهی اوقات در شب غرق شوید. چرا معلم ریاضیات Schulze و معلم آلمانی Meyer فقط به گرافیک پایبند نیستند و آموزشهای ویدئویی را انجام نمی دهند – من احتمالاً هرگز نمی دانم.

چای لاته ، چای دارچین و سوپ ساشه

اما استاد شیمی فقط سخنرانی خود را در هدفون قطع می کند دختر دانشجو. این می تواند متصل شود و س askال بپرسد ، در غیر این صورت فقط کلیک کنید. وی سپس فرمول ها را با مداد الکترونیکی روی تبلت می نویسد. کاری که پسر جورا در واقع انجام می دهد هنوز مشخص نیست ، اما او با ما پشت میز می نشیند و لپ تاپ خود را می زند.

بنابراین ما در آن رشد می کنیم صندلی های آشپزخانه بدون آستر با وسایل خانه ، قهوه ، چای لاته و چای دارچین – و رول شیر که دختر دانش آموز با کیسه ها در سوپ فرو می برد ، محکم است (می خواهم بدانم که چنین چیزی به خانه ما وارد شده است. برای شام خریداری شده است).

“من می خواهم به مدرسه برگردم. دیگر نمی توانم این را تحمل کنم “

خشم ساکت و ساکت ساعت به ساعت ایجاد می شود تا اینکه شوهر در اعتراض خشمگین در بالکن را باز می کند. نوجوان فریاد می زند: “من می خواهم به مدرسه برگردم ،” دیگر نمی توانم تحمل كنم.

همچنین جالب است: قفل کرونا: تعطیلی مدارس و مهد کودک ها ادامه دارد – این موارد استثنا هستند

می گویم بله: درست است هوای متراکم. باید برم بیرون شامپو بخرید. صابون ظرف یا آنچه من می دانم. من می خواهم تنها باشم و مانند سگ کوچک خواهرزاده ها و برادرزاده هایم به ورزش نیاز دارم. در خارج ، دانه های برف چکیده به باران تبدیل می شوند. این نوجوان اصرار می کند: “من با تو می آیم.” شوهر می گوید: “من هم”. خواهران و برادران دانشجو به دنبال آنها می دوند. تنها چیزی که از دست رفته این است که به نظر می رسد محدودیت های تماس را رعایت نمی کنیم.

ستون های اضافی Frauengold:


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *