کرونا در برلین فرمانروایی می کند: قرمز-قرمز-سبز می خواهد ممنوعیت های تماس با کودکان را کاهش دهد

[ad_1]

همه گیری تاج

قرمز-سبز-سبز می خواهد ممنوعیت های تماس با کودکان را کاهش دهد

گروه های ائتلاف برلین می خواهند ممنوعیت های جدید تماس با کودکان در همه گیری تاج را کاهش دهند.

نمایش توضیحات

برلین جناح های اتحادیه زناشویی SPD ، چپ و سبزها مصمم هستند که ممنوعیت های تماس تصویب شده توسط کنفرانس نخست وزیر را تأیید کنند و در دستورالعمل آن توسط سنا تأیید شود. نمایندگان مجلس عمدتاً به فکر کودکان هستند.سیلکه گوبل ، رهبر گروه پارلمان سبز ، گفت “این اشتباه است که اکنون کودکان کوچک تر هنگام ایجاد محدودیت های تماس شمارش می شوند”. گوبل روز پنجشنبه در بحث در مورد بیانیه دولت شهردار مایکل مولر (SPD) در مورد مقابله با بیماری همه گیر گفت ، قانون جدید بر خانواده هایی تأثیر می گذارد که قبلاً از همبستگی حمایت کرده اند.سبزها اعتراضات خود را با مثالی نشان دادند. تاکنون دو خانواده برای سهولت در مراقبت از کودکان از مراقبت از کودکان مشترک استفاده کرده اند. گوبل ، که در غیر این صورت کاملاً از تصمیمات سنا حمایت می کرد ، شکایت کرد: “این دیگر ممکن نیست.” “اما در اینجا ما باید از طریق پارلمان تنظیم مجدد کنیم.”
ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع


ممنوعیت های تماس با کودکان: کمیته ها اکنون می خواهند مشاوره دهند

این مشکل در گروههای دیگر دیده می شود. کارستن شاتز ، رهبر گروه پارلمانی چپ ، در سخنرانی خود پرسید که در صورت بازگشایی تدریجی مدارس ، همانطور که از 18 ژانویه برنامه ریزی شده بود ، چگونه می توان ممنوعیت تماس با کودکان را حفظ کرد. شاتز گفت: “در واقع ، كودكان دیگر اجازه ملاقات ندارند.” اما چه اتفاقی می افتد كه سه كودك پس از مدرسه با هم به خانه بروند؟

گروه پارلمانی SPD نیز این استدلال ها را دارد. سخنگوی سیاست جوانان و خانواده ، ملانی کوهنمان-گرونوف گفت که مطلوب است والدین از وسایل دیگری استفاده کنند و فرزندان خود را به مراقبت از کودکان نفرستند. در این زمینه ، پایبندی به ممنوعیت شدید تماس با کودکان “خیالی” است. “ما باید به این قانون برگردیم که کودکان زیر دوازده سال محاسبه نمی شوند.” در حال حاضر ، سنا این استثنا را فقط به والدین تنها داده است. آنها هنگام مراجعه به خانه دیگر اجازه دارند فرزندان خردسال خود را با خود ببرند.

جالب هم هست: کرونا: این به معنای جهش ویروسی در کودکان است

کرونا: بحث در مجلس نمایندگان توافق گسترده ای را نشان می دهد


علیرغم برخی انتقادات از جزئیات مقررات ، بحث در مورد اعلامیه دولت نشان داد که توافق گسترده ای با سیاست سنا برای مبارزه با همه گیر با محاصره مستمر و امید به واکسیناسیون وجود دارد. مایکل مولر ، سرپرست شهرداری ، به روشنی توضیح داد که چه چیزی او را در روند توزین راهنمایی می کند. مولر گفت: “محافظت از سلامتی در درجه اول اهمیت است.” پیش از این ، مارسل لوت نماینده مستقل به او گفته بود که آسیب های اضافی ناشی از سیاست همه گیری را پنهان کند.

مولر وقتی “AfD” و “FDP” وی را به عدم توجه به اوضاع ناامیدانه بسیاری از مشاغل کوچک و خوداشتغالی متهم کرد “آن را” گستاخی “دانست. “من می دانم که آنها به چه چیزهایی نیاز دارند. ما با چاپخانه کوچک خود از این قفل دوام نخواهیم آورد. ما می خواهیم بشکنیم. ” در همان زمان ، شهردار از شرکت ها انتقاد کرد. مولر گفت: “کارفرمایان باید مسئولیت همه گیری را بسیار جدی تر از قبل به عهده بگیرند.” باید بتوان کارمندان را در خانه و در صورت عدم ارائه خدمات مستقیم ، ترک کرد. “محدودیت های زیادی در بخش خصوصی وجود ندارد و کارفرمایان وانمود می کنند هیچ چیز وجود ندارد.”

گئورگ پازدرسکی ، رهبر گروه پارلمانی AfD ، سنا را به عدم داشتن استراتژی برای مقابله با بیماری همه گیر متهم کرد. با این حال ، سیاستمدار AfD دوره خود را در حزب باز نگه داشت. وی خواستار رفع محدودیت در تماس یا تعطیلی مغازه ها و همچنین جلوگیری از واکسیناسیون نبود.

اقدامات تاجگذاری در برلین: پارلمان ممکن است در آینده مداخله بیشتری کند


در آینده ، باید در پارلمان برلین بحثهای مکرر درباره جزئیات مقررات مربوط به محافظت از تاج وجود داشته باشد. در اولین خواندن ، مجلس نمایندگان لایحه مشترک گروه های ائتلاف را با CDU و FDP تصویب کرد که AfD نیز سرانجام آن را تصویب کرد. این رویه چگونگی کنترل و تغییر تصمیمات نمایندگان در آینده توسط نمایندگان را تنظیم می کند.

در صورت نقض جدی جدی حقوق اساسی ، مانند محدودیت در جمع آوری و ممنوعیت خروج ، مجلس باید موافقت قبلی خود را ظرف سه روز اعلام کند. متعاقباً ، مجلس نمایندگان ممکن است سایر الزامات را لغو کند. پترا واندری ، کارشناس حقوقی سبزها گفت: “ما به عنوان یک پارلمان به عهده ماست که از فرصت های خود استفاده کنیم.”


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *