کرونا: جنس اسپان اجلاس واکسیناسیون را می خواهد – انتظار او ده هفته دشوار است

[ad_1]

همه گیری تاج

اسپان اجلاس واکسیناسیون را می خواهد – و انتظار دارد ده هفته دشوار باشد

ینس اسپان اکنون می خواهد جلسه ای در سطح فدرال و ایالت درباره موضوع واکسن کرونر داشته باشد. وی همچنین انتظار دارد ده هفته دشوار دیگر باشد.

واکسن Biontech در برابر جهش های ویروسی انگلیس و آفریقای جنوبی موثر است

واکسن Biontech در برابر جهش های اصلی ویروس کرونا که در انگلیس و آفریقای جنوبی ظهور کرده اند ، م effectiveثر است. آزمایشات آزمایشگاهی نشان داده است که تولید واکسن جدید برای این نوع ویروس کرونا ضروری نیست ، گفت Biontech و شریک آمریکایی Pfizer.

نمایش توضیحات

برلین

  • دولت های فدرال و ایالات متحده باید در مورد چگونگی انجام واکسیناسیون تاج در اجلاس سران بحث کنند
  • از تولیدکنندگان واکسن نیز باید دعوت شود
  • وزیر بهداشت اسپان در اختلاف با آسترازنکا ، کمیسیون اتحادیه اروپا را برای گفتگوهای بیشتر فرا می خواند
  • مدافعان بیمار انتظار ندارند که اجلاس واکسن بیشتری بیاوردوزیر بهداشت فدرال جنس اسپان (CDU) مردم آلمان را ادامه می دهد ده هفته سخت تنظیم شده به بحران کرونر. اسپان روز پنجشنبه در توئیتر پیشنهاد کرد ، دولت های فدرال و ایالت باید فقط در کنفرانس نخست وزیران خود در مورد وضعیت ، اهداف و اقدامات بعدی بحث کنند. پیش از این ، سیاستمداران SPD به یکی رای دادند واکسیناسیون اوج تلفظ کردنبرای انجام این، تولید کننده واکسن برای دعوت به یک بحث تخصصی اطلاعات ، هماهنگی و اقدامات مداوم همیشه کمک می کند. اسپان گفت: “زیرا با کمبود واکسن ، حداقل ده هفته سخت را پشت سر می گذاریم.” “ما باید این زمان را با هم در این زمینه صرف كنیم.” ده هفته دیگر ، اوایل ماه آوریل ، عید پاک است.
واکسیناسیون تاج – اطلاعات بیشتر در مورد واکسن ها:اجلاس واکسیناسیون: دولت های فدرال و ایالات متحده باید در مورد مصائب واکسیناسیون تاج و تخت صحبت کنند

سریع برنامه ریزی کنید جلسه برتر درباره بدبختی واکسیناسیون علیه تاج خاص تر شدن “دولت فدرال از چنین اجلاس واکسیناسیون حمایت می کند. استفان سایبرت سخنگوی دولت روز پنجشنبه در برلین گفت: برنامه ها برای این کار ادامه دارد و امروز نیز با دولت های فدرال توافق شده است.

همچنین بخوانید: واکسیناسیون تاج: آیا آنگلا مرکل به قول خود عمل می کند؟

نخست وزیر راینلاند-فالتس ، مالو درایر ، و همچنین سران دولت های برلین و براندنبورگ ، مایکل مولر و دیتمار وویدکه (همه از SPD) ، در ابتدا پیشنهاد اجلاس واکسیناسیون را دادند.

کارستن اشنایدر ، رهبر پارلمان SPD نیز خواستار چنین جلسه ای شد. او Span را در ZDF Morgenmagazin متهم كرد كه مخفي كردن در پشت بروکسل معني ندارد. وی همچنین اتهام برخورد SPD با این موضوع را رد کرد کمپین انتخاباتی. این “کار سیاسی عادی است ، زیرا در غیر این صورت من به اندازه کافی سریع حرکت نمی کنم.”

معاون آموزشی اولاف شولز (SPD) همچنین طرفدار شرکتهای دارویی با انگیزه فدرال و ایالت بود. وزیر دارایی گفت: “هدف از این دور باید آغاز تلاش های مشترک ملی برای تسریع در تولید و توزیع واکسن در آلمان باشد.”


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهاسپان از کمیسیون اتحادیه اروپا برای مذاکرات بیشتر با آسترازنکا می خواهد

در اختلاف بر سر واکسن با انگلیسی-سوئدی شرکت دارویی Astrazeneca Spahn نامیده می شود کمیسیون اتحادیه اروپا برای مذاکرات بیشتر اسپان در GDR گفت: اختلافات طولانی حقوقی بر سر افشای قراردادهای تأمین در وضعیت فعلی کمکی نمی کند.

گفتگوهای بحران بین اتحادیه اروپا و آسترازنکا چهارشنبه شب به شکست انجامید. هر دو طرف بحث ها را “سازنده” توصیف کردند. اما استلا کیریاکیدیس ، کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا شکایت کرد که هنوز “عدم وضوح” در مورد جدول زمانی وجود دارد.

کمبود واکسن: هفته های دشواری هنوز در راه نیست

وزیر بهداشت شلزویگ-هولشتاین ، هاینر گارگ از دولت فدرال خواست تا تلاش های خود را برای تهیه واکسن ها بیشتر کند. وحشتناک سیاستمدار FDP به بیانیه ای در توییتر پاسخ داد که با توجه به کمبود واکسن ، حداقل ده هفته دشوار در پیش است. گارگ به آژانس خبری آلمان گفت: “من فکر نمی کنم دیگر بتوان از جمعیت انتظار داشت.”

اما همچنین محافظت از بیمار یوهان برایش ، هیئت مدیره بنیاد حمایت از بیمار آلمان ، روز پنجشنبه به خبرگزاری آلمان گفت: “توانایی واکسیناسیون بیشتر برای عروق کرونر بیشتر نیست:” ظرف دو یا سه ماه نمی توان ظرفیت را افزایش داد.

اجلاس واکسیناسیون برای افراد در آلمان طی چند ماه آینده اضافی نخواهد بود آمپول بریش می گوید بیشتر بیاورید. وی از دولت فدرال خواست شفاف و منصفانه باشد. به گفته وی ، وی باید اعتراف کند: “اشتباهات سال گذشته رخ داده است و اکنون با کنفرانس ها قابل اصلاح نیستند.” (Dpa / afp / bef)

همچنین جالب است: جهش های تاج گذاری: دولت فدرال ممنوعیت های ورود را برنامه ریزی می کند


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعجدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *