کرونا: به همین دلیل اقداماتی مانند سیاست دوستانه نتیجه مثبتی ندارد

[ad_1]

نسخه

به همین دلیل اقدامات تاج تا حدی ضد تولید است

قفل باید باشد. میگل سانچز گفت ، تأیید بسیاری از نیازهای تاج دشوار است و بنابراین نتیجه مثبتی ندارد.

مرکل درباره قطعنامه های اجلاس کرونا

مرکل ، صدراعظم ، پس از مشورت با سران دولت های ایالت های فدرال گفت: “اقداماتی که امروز درباره آن تصمیم گرفته ایم ، رادیکال است.”

نمایش توضیحات

برلین به عنوان مجازات ، سیزیف زمان ما سنگی را از کوه بالا نمی برد که هر بار به دره می غلتد. او می جنگد تاج پادشاهی. یک ماه پیش ، در 11 دسامبر بود مقدار فرکانس در 156. این تعداد افراد است که براساس 100000 نفر ساکن هستند – در هفت روز به این ویروس آلوده شدند. در روز یکشنبه ، مقدار 162 بود.اگر وضعیت عفونت در تعطیلات بدتر شود ، ممکن است تعداد آنها – با وجود قفل ، با وجود یک ماه محرومیت – افزایش یابد. اگر دولت های فدرال و ایالتی بخواهند هزینه بیماری را به 50 کاهش دهند ، ما – در این حالت و با این سرعت – هدف ما در عید پاک خواهیم بود. رئیس دفتر آخرین بار به مدت 15 هفته صحبت کرد هلگ براون.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه

فقط پسوندهای قفل هنوز هم قابل محاسبه هستند

برای شهروندانی که باید پافشاری کنند ، این یک قاتل انگیزشی است. در پایان ، فقط اینها قابل محاسبه بودند پسوندهای قفل؛ بعدی و واضح تر در حال اجرا است. استدلال می شود که ردیابی تماس تا 50 امکان پذیر نیست. کاهش مطلوب است. اما چرا آنها را جابجا می کنید مقامات بهداشتی در موقعیتی با کارکنان بیشتر نیست مخاطب برای ردیابی با فرکانس بالاتر؟ چرا باید از یک برنامه هشدار محافظت از داده موثرتر دست کشید؟ کنار گذاشتن حفاظت از داده به عنوان یک استثنا قابل توجیه است.


این باید باعث شود ما فکر کنیم همسایگان آن را دوست دارند فرانسه با سخت ترین انسداد نتوانست مقدار فرکانس را به زیر 50 برساند. به محض اینکه کشوری مانند ایرلند الزامات را تضعیف کند ، تعداد آنها افزایش می یابد. وقتی اولین اپیدمیولوژی نشان می دهد که فرکانس زیر 100 حتی با قفل محکم دشوار است ، نگران کننده است.


تاج – بیشتر در مورد موضوعاهداف تاج نیز باید قابل دستیابی باشد

سوال از شانس موفقیت پیش پا افتاده نیست تلاش باید ارزشش را داشته باشد. اهداف باید معتبر و قابل دستیابی باشند. سپس افراد با نظم بیشتری رفتار می کنند. علاوه بر این ، برای پذیرش مهم است که الزامات قابل درک ، ردیابی و کنترل باشد.

بیایید قاعده ، خصوصی را در پیش بگیریم جلسات در گروه اعضای خانواده خود فقط با حداکثر یک نفر دیگر که در خانه زندگی نمی کند مجاز است. ایالت تعداد مخاطبین درگیر را محدود نمی کند محل کاراما او آن را به طور خصوصی مدیریت می کند. اینها سیاست یک دوست نه پذیرفته خواهد شد و نه واقعاً تحقق خواهد یافت ، زیرا قابل تأیید نیست. مگر اینکه وقت خبررسانی باشد.

در بهترین حالت ، نیاز به محدود کردن برد افراد در 15 کیلومتر در مناطق خاص به طور تصادفی قابل بررسی است. استراتژی آزمون دوم برای مسافران نیز همین است. مرزهای اتحادیه اروپا باز است. خطر با ورود گرفتن بدون آزمون حداقل است: خطر قابل محاسبه.برخی از شرایط تاج برآورده نمی شود

اگر فعالیت ها قانع نشوید و خطر تحریم ها کم است ، قوانین را زیر پا بگذارید به عنوان یک قانون. رژیم ناسازگار مرزی در صورت بهبود ، قانع کننده تر نمی شود. قفل صحیح است ، اما نیازهای فردی بی فایده است.

واکسیناسیون بیشترین شانس موفقیت را دارد. هرچه تعداد بیشتری از شهروندان واکسینه شوند و تجربه خوبی داشته باشند ، مقبولیت بیشتری نیز دارد ، امیدوار باشید. عضو کمیسیون اخلاق یک نقطه شروع دارد کمپین واکسیناسیون در مقایسه با پنگوئن هایی که روی کوه یخی جمع شده اند و رو به دریا هستند. در یک لحظه ، اولین جهش می کند. اگر طعمه ای نباشد ، همه به دنبال آن می پرند.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *