کرونا: بدین ترتیب واکسیناسیون علیه جهش های ویروسی عمل می کند

[ad_1]

پاندمی

تاج: جهش های ویروسی برای واکسیناسیون به چه معنا هستند

جهش های مختلف تاج افزایش می یابد. آیا واکسن ها علیه انواع ویروسی جدید کمتر کارآمد هستند؟

کرونا: چگونه می توانم برای واکسیناسیون وقت بگیرم؟

از دسامبر ، هر روز افراد بیشتری علیه ویروس کرونا واکسینه می شوند. اما چگونه می توانید نوبت واکسیناسیون بگیرید یا حتی به آن نیاز دارید؟ تمام اطلاعات در این فیلم موجود است.

نمایش توضیحات

برلین هنگامی که اولین شرکت های دارویی سال گذشته اعلام کردند که واکسن های موثری را علیه آنها استفاده می کنند ویروس کرونا خوشحال شدم که آن را توسعه دادم. اما اکنون امیدواری با ظهور انواع جدید ویروس ها از بین رفته است: علاوه بر انگلیس ، آفریقای جنوبی و برزیل نیز در حال گسترش هستند جهش خارج از.



جهش های Sars-Cov-2 طبق مطالعات اولیه ، بیشتر از ویروس اصلی مسری هستند. علاوه بر این ، طبق گفته موسسه رابرت كخ (RKI) ، این خطر وجود دارد كه واكسن های مورد استفاده در حال حاضر در برابر انواع اصلاح شده ، تأثیر كمتری داشته باشند. اینجا بخوانید: جهش های کرونر: این انواع مختلف وجود دارد



آنچه در مورد جهش ها شناخته شده و تأثیر آنها بر واکسن ها است را توضیح می دهیم.



جهش بریتانیایی: در ابتدا ، هیچ شواهدی مبنی بر کم اثر بودن واکسیناسیون وجود ندارد

جهش انگلیس B.1.1.7 همچنین در آلمان پیش است. قابلیت حمل بالاتری دارد. با توجه به نشانه های اولیه ، این نیز ممکن است با افزایش مرگ و میر از موارد همراه باشد RKI آگاه می کند در ابتدا ، هیچ مدرکی مبنی بر اثربخشی کمتر واکسن ها علیه این نوع وجود ندارد. جالب هم هست: این جهش تاج انگلیس برای کودکان چقدر خطرناک است

پس از یک مطالعه مقدماتی ، یک تیم تحقیقاتی انگلیس و هلند گفت که “بیشتر واکسن ها” علیه جهش B.1.1.7 نیز موفقیت آمیز بوده است.

تیمی از Biontech و Pfizer همچنین به این نتیجه اولیه رسید که “بعید است” واکسن علیه نسخه انگلیسی ویروس کار کند. برای بررسی ، آزمایشات بالینی بر روی نمونه های پلاسمای خون از 16 نفر با ویروس اصلی ووهان و نسخه انگلیسی انجام شد.

جهش تاج E484K: آیا واکسیناسیون بی اثر است؟

اکنون محققان انگلیسی با نگرانی دریافته اند که برخی موارد در انگلیس واقعاً مناسب است جهش در آفریقای جنوبی تغییرات معمولی در E484K را نشان داد که می تواند پاسخ ایمنی ضعیف تری را در بیماران واکسینه شده و بهبود یافته ایجاد کند.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه



علم خود را از نظر نشان می دهد جهش E484K با توجه به اینکه این ویروس با انواع ویروس B.1.351 در آفریقای جنوبی ، B.1.1.28 P.1 در برزیل و اکنون نیز با B.1.1.7 در انگلیس رخ داده است: طبق PA ، آزمایش های آزمایشگاهی نشان می دهد که آنتی بادی ها گفته می شود که با جهش E484K کمتر قادر به اتصال به پروتئین های پروتئینی هستند.

Biontech و Pfizer انتظار بهره وری را دارند

یک مطالعه منتشر نشده توسط Pfizer و دانشگاه تگزاس نشان داد که افراد علیه این گزینه واکسینه شده اند. آفریقای جنوبی آنها به وضوح یک پاسخ ایمنی کمی ضعیف تر ایجاد می کنند – اما هنوز هم محافظت می شوند. Biontech و Pfizer توضیح دادند: “اختلافات كمی در خنثی سازی ویروس كه تاكنون بین انواع ویروس مشاهده شده است ، بعید است منجر به كاهش قابل ملاحظه اثر واكسن شود.”


این نتایج گفت: “این نتایج” بسیار دلگرم کننده است. ” تولیدکنندگان می خواهند نظارت بر سویه های در حال ظهور را ادامه دهند و به آزمایش اثر واکسن در افراد واکسینه شده ادامه دهند. در صورت لزوم ، می توان واکسن را در آینده تنظیم کرد Biontech و Pfizer.


واکسیناسیون تاج – اطلاعات بیشتر در مورد واکسن ها:



مدرن: حفاظت کافی حتی در مورد جهش آفریقای جنوبی

شرکت دارویی آمریکا نوین همچنین نشان می دهد که واکسن وی از ویروس در برابر جهش تاج آفریقای جنوبی محافظت می کند – اگرچه دیده می شود که واکسن آنتی بادی های کمتری تولید می کند.

به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، این گروه اکنون می خواهد یک واکسیناسیون تقویت کننده اضافی را آزمایش کند – دوز سوم واکسیناسیون. طبق اطلاعات خود ، Moderna در حال تحقیق درباره یک تازه سازی مخصوص جهش آفریقای جنوبی است.

واکسن جهش یافته Astrazeneca چگونه کار می کند؟

این و چگونه این واکسن آسترازنکا با توجه به انواع جهش یافته ویروس کرونا کمک می کند MDR مشخص نیست اثر واکسن ناقل در انواع اصلاح شده Sars-Cov-2 هنوز مطالعه نشده است. با این حال ، نمی توان تصور کرد که واکسن دیگر به هیچ وجه در جهش ها مثر نیست.

(raer / dpa)

جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *