کرونا: این دانش آموزان از برلین روز دوشنبه به مدرسه برمی گردند

[ad_1]

تحصیلات در برلین

دانش آموختگان روز دوشنبه به مدرسه برمی گردند

در گروه های کوچک ، دانش آموزان باید برای MSA و Abitur آماده شوند. دانش آموزان دبستان نیز به موقع به مدرسه برمی گردند.


در حال حاضر ، سالهای گذشته به ویژه در دانش آموزان دبستان مورد توجه است.  آنها زودتر در گروههای کوچک مطالعه به مدارس بازمی گردند.

در حال حاضر ، سالهای گذشته به ویژه در دانش آموزان دبستان مورد توجه است. آنها زودتر در گروههای کوچک مطالعه به مدارس بازمی گردند.

عکس: توماس وارناک / dpa

برلین برای بسیاری از کودکان در برلین ، مدارس در ژانویه بسته می شوند – آموزش و پرورش از خانه به صورت دیجیتال انجام می شود. فقط در تاریخ 8 فوریه همه دانش آموزان باید به “سناریوی جایگزین” برگردند ، یعنی. در تناوب روزانه یا هفتگی گروه های A و B. این می تواند دوشنبه بعد از تعطیلات زمستانی (1-6 فوریه) باشد. رامونا پاپ (سبزها) ، سناتور اقتصادی پس از جلسه سنا گفت: “ما به تعطیلات زمستانی پایبند خواهیم بود.” این موضوع در سنا به شدت مورد بحث قرار گرفت. وی از تحصیل در خانه گفت: “خانواده ها به استراحت نیاز دارند.”با این حال ، تا آن زمان ، برخی موارد استثنا وجود دارد: یعنی دانش آموزانی که در ماه ژانویه با گروه های کوچک به مدارس بازمی گردند. این شامل مبتدیان در مدرسه است. برای آنها ، سه ساعت درس در روز باید در 18 ژانویه برگزار شود. انجمن های مدیران مدارس ، مانند انجمن رهبران مدارس در برلین و اتحادیه آموزش و علوم ، خواستار بازگشت زودهنگام جوان بودند. در این سن ، درس های دیجیتالی به ویژه دشوار هستند. یک هفته بعد ، در 25 ژانویه ، چهار تا شش سال باید دنبال شود. سپس آنها همچنین الگوی متغیری از دروس را در سایت و خانه دارند.
ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع

کرونا: مدارس در برلین – برنامه ریزی دقیق

از جانب 11 ژانویه 2021 اعمال میشود:

  • در سطح اول ، الف اضطراری ارایه شده. کودکانی که والدین آنها در مشاغل مهم سیستمی کار می کنند و هیچ وسیله دیگری برای مراقبت ندارند می توانند حداکثر 5/8 ساعت در روز از مراقبت های اضطراری بهره مند شوند. کافی است که یکی از والدین در یک حرفه مهم سیستمی کار کند. والدین مجرد اگر گزینه دیگری نداشته باشند حق مراقبت اضطراری از فرزندان خود را دارند.
  • سالهای مربوط به فارغ التحصیلی (کلاس های 9 ، 10 ، 12 ، 13 در ISS و مدارس شهرداری ، و همچنین 10 ، 11 ، 12 در دبیرستان ها ، 12 و 13 در دبیرستان های حرفه ای و 10 در مدارس با تمرکز ویژه آموزشی بر یادگیری) حداقل در نیمی از برنامه های درسی اندازه گیری می شود گروهها بر اساس اندازه کلاس ، رعایت موارد بهداشتی و همچنین دانش آموزان سالهای آخر در هنرستان ها.
  • امتحانات وام قرار دهید.

از جانب 18 ژانویه 2021 همچنین اعمال می شود:

  • کلاسهای 1 تا 3 آموزش ابتدایی حداقل در نیمی از اندازه کلاس ، با رعایت قوانین مسافت و بهداشت آموزش داده می شود. حداقل سه ساعت آموزش کلاس در روز باید ارائه شود.

از جانب 25 ژانویه 2021 همچنین اعمال می شود:

  • کلاسهای 4 تا 6 آموزش ابتدایی حداقل در نیمی از اندازه کلاس ، با رعایت قوانین فاصله و بهداشت آموزش داده می شود. حداقل سه ساعت آموزش کلاس در روز باید ارائه شود. در مراحل حضور ، استفاده از روکش دهان و بینی از کلاس 5 به بعد ، از جمله در طول دوره ، اجباری است.

از جانب 8 فوریه 2021 برای همه مدارس و گروههای سنی به صورت رو در رو با تدریس حداقل در نیمی از اندازه گروه مطالعه اعمال می شود.

از جانب 15 فوریه 2021 شامل کلیه مدارس ، با رعایت سایر مقررات ، سازماندهی درسی که طبق برنامه مرحله ای از برلین پس از مشورت بین بازرسی مدرسه و مقامات بهداشت انجام می شود.

برنامه های کرونا برای مدارس برلین را می توان در وب سایت اداره آموزش سنا نیز یافت.

آموزش در برلین: امسال هیچ مطلبی در کلاسهای Abitur وجود ندارد

کلاسهای نهایی به خصوص برای Abitur و MBA همچنان یک چالش اساسی است. امتحانات نهایی کلاس Abitur قرار است در ماه فوریه برگزار شود. با توجه به همه گیری تاج ، تعداد آنها قبلاً به میزان قابل توجهی کاهش یافته است: اکنون فقط امتحانات در رشته های امتحانی کتبی نوشته می شوند و – مانند سال های گذشته – در همه دوره های مقدماتی و پیشرفته نه. رالف ترپتو ، مدیر دبیرستان رزا-لوکزامبورگ و رئیس انجمن مدیران ارشد دانشگاهی در برلین ، فکر می کند این منطقی است. “من امیدوارم که این بعد از شیوع بیماری تاج سلطنت نیز ادامه یابد.”

همچنین بخوانید: قوانین سختگیرانه تری تاج – آنچه در برلین اعمال می شود

با این حال ، واضح است که این کلاس Abitur در مقایسه با سال قبل ، به طور قابل توجهی مطالب را از دست داده است – قبلاً در پایان سال تحصیلی 2019/20 و همچنین در نیمه آخر سال ، زمانی که بسیاری از سطوح باید هفته ها قرنطینه می شدند. . حالا دوباره دروس لغو می شوند. اگر از هفته آینده می توان مجدداً دروس محدود Abitur را امکان پذیر کرد ، Treptow معتقد است که “همچنان می توان Abitur را طبق برنامه ریزی به دست آورد”. با این حال ، وضعیت پویا است ، هنوز مشخص نیست که آیا روزهای کریسمس ممکن است دوباره میزان عفونت را افزایش داده باشد.

آموزش در همه گیرى تاج – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع:


انتقاد از بازگشت سریع فارغ التحصیلان

Tilmann Kötterheinrich-Wedekind ، مدیر سالن ورزشی Ernst-Abbe-Neukölln ، بازگشت سریع دانش آموزان را به حداقل نیمی از گروه های مطالعه انتقاد کرده است. وی گفت: “باید منتظر فروپاشی همه گیر باشیم.” وی تاریخ بازگشت در اواخر ژانویه را برای قدیمی ترین دانش آموزان صحیح تر می دانست. کلاس های 10 ، 11 و 12 در دبیرستان او تحت تأثیر قرار می گیرند. در مدارس متوسطه و مدارس شهرداری این کلاس ها 9 ، 10 و 12 ، 13 است. بنابراین تعداد نسبتاً زیادی دانش آموز وجود دارد که در گروه های کوچک مطالعه مجدداً متحد می شوند.

ریچارد گامپ ، نماینده دانش آموزان ایالتی در برلین ، نیز از بازگشت سریع دانش آموزان دبیرستان انتقاد کرد. وی گفت: “من یک هفته آنجا منتظر می مانم ،” چون موج در شرایط همه گیری س questionال برانگیز است. در عین حال ، “آشوب” از نظر آموزش از راه دور در بسیاری از مدارس حاکم است. به عنوان یک دانش آموز ، به سختی می توان از این طریق یاد گرفت.

یک چیز واضح است: برای مدت طولانی هیچ درس عادی و منظمی در برلین برگزار نمی شود. اگر شرایط اجازه دهد آنها می خواهند از 15 فوریه به صورت مرحله ای به طرح کرونا برگردند. مراکز مراقبت روزانه همچنین احساسات همه گیر را ادامه خواهند داد. “مراقبت های اضطراری” برای خانواده هایی که “نیاز فوری به مراقبت” دارند وجود دارد. این شامل والدین تنها در پایتخت می شود.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع
[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *