کرونا: اینگونه بود که اسرائیل در واکسیناسیون قهرمان جهان شد

[ad_1]

پاندمی

کرونا: به همین دلیل اسرائیل در واکسیناسیون قهرمان جهان است

اسرائیل با واکسیناسیون عروق کرونر سرعت بیشتری می گیرد. از زمان واکسیناسیون سه هفته پیش ، حدود 20 درصد از شهروندان این واکسن را دریافت کرده اند.

قفل: خیابان های خالی در اورشلیم

اخیراً قفل های تنگ در اسرائیل برقرار است و مدارس و اکثر مشاغل بسته باقی مانده اند. در اورشلیم ، خیابان ها خلوت است.

نمایش توضیحات

اورشلیم. قبلاً هرگز افراد زیادی چوب سوزن ندیده اند. آدامس و استرس خوشبختانه به وجود آورد نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو جلوی دوربین های تلویزیونی زنده و بازوی راست راست خود را دراز کرده تا اولین واکسیناسیون خود را انجام دهد ویروس کرونا به دست آوردن وی گفت: “بالا ، بالا ، همه در حال واکسیناسیون هستند!” این سه هفته پیش بود.واقعاً دنبال شد جنون واکسیناسیون. در مورد واکسیناسیون تاج هیچ کشوری در جهان چندان سریع نیست. تقریبا دو میلیون اسرائیلی بیش از 20 درصد از جمعیت ، اولین واکسیناسیون را دریافت کرده اند.در حالی که کشورهای اتحادیه اروپا چند متر اول از اقدامات واکسیناسیون خود را انجام داده اند ، اسرائیل در حال حاضر در مورد خط پایان صحبت می کند: مارس گفته می شود کشور حدود نه میلیون نفری واکسینه شده است. گفته می شود که 16 میلیون دوز واکسن سفارش داده شده است.اسرائیل: نتانیاهو در صدد ثبت یک واکسیناسیون جهانی است

در اسفند به طور تصادفی در ماه مارس رخ نداد انتخابات جدید بجای. نخست وزیر نتانیاهو با انتخاب مجدد خود می لرزد. او شما را راهنمایی می کند ثبت جهانی واکسیناسیون طراحی شده برای حضور در مبارزات انتخاباتی. وی مأموریت واکسیناسیون را “عملیات احیای” نامید به گونه ای که گویی اسرائیل در جنگ است و فرمانده کل نتانیاهو.

اینجا بخوانید:تاج: اسرائیل از طریق واکسیناسیون در راه مصونیت گله

این واقعیت که اسرائیل قهرمان واکسن در جهان است تنها بخشی از آن به نتانیاهو برمی گردد. این کشور بهترین شرایط را برای پوشش سریع واکسیناسیون. این وسعت به اندازه هسن و بسیار شهرنشین است: 92 درصد اسرائیلی ها در شهرها زندگی می کنند. چادرهای بزرگ واکسیناسیون در میادین اصلی برپا شده است. توزیع واکسن Biontech / Pfizer با دمای ذخیره سازی منفی 70 درجه بسیار آسان تر از آن است که در آلمان با جمعیت بیشتری زندگی می کند.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهوزارت بهداشت به طور متمرکز تصمیم می گیرد

وزارت بهداشت در اورشلیم به طور متمرکز تصمیم می گیرد ، وجود دارد هیچ دولت ایالتی وجود نداردکه در استراتژی واکسیناسیون حرفی برای گفتن دارند و آن را اجرا می کنند. همچنین یک سیستم مراقبت های اولیه کاملاً پیشرفته وجود دارد. همه اسرائیلی ها در یکی از چهار شرکت بیمه درمانی بیمه هستند و می توانند کارهای زیادی را با دسترسی دیجیتالی انجام دهند – از جمله ثبت واکسیناسیون.

علاوه بر این ، دولت گزینه های دیگری برای مقابله با حمله دارد: هنگامی که ایستگاه های واکسیناسیون بدون کارکنان باقی می مانند ، آنها به سادگی اشغال می کنند 700 پزشک و پیراپزشکی از ارتش خارج از. نکته آخر اینکه ، جمعیت به طور قابل توجهی جوان تر از آلمانی ها است. بنابراین واکسینه شدن گروه پرخطر افراد مسن زمان کمتری می برد.تاج – بیشتر در مورد موضوعاسرائیل به چندین ارائه دهنده واکسن اعتماد کرد

اسرائیل نیز دارد چندین ارائه دهنده واکسن برای اطمینان از اینکه در خط مقدم قرار دارد پس از اولین تصویب بازار تنظیم کنید. برای سه هفته اول ، واکسن از طریق بود Biontech / Pfizer اداره می شود ، اکنون اولین دسته از نوین همزمان ، وزارت دفاع اسرائیل در حال تولید واکسن داخلی است که تابستان امسال ارائه می شود.

درباره آن بخوانید: Biontech و Moderna: این تفاوت واکسن ها است

معاملات با شرکت های دارویی اما باعث انتقاد در اسرائیل می شود. هنگامی که فایزر گزارشی را در پاییز ارسال کرد و با استقبال از اینکه واکسن حداقل 90 درصد موثر است ، اسرائیل هنوز هیچ قراردادی با این شرکت نداشت. دولت عصبی شد. یک معامله سریع و گران قیمت با Pfizer انجام شد:

طبق گزارش های تأیید نشده ، اسرائیل 56 دلار برای واکسیناسیون پرداخت کرده است که بیش از دو برابر کشورهای اتحادیه اروپا است. Pfizer همچنین بندهایی را بیان کرده است که ممکن است برای اسرائیل دشوار باشد. اگر گروه به دلایل خاصی قول خود را در تحویل نگذارد ، هیچ تحریمی را اعمال نمی کند. اسرائیل هنوز باید تمام هزینه آن را بپردازد.

همچنین جالب است:چه کسی مقصر مدیریت ضعیف واکسیناسیون است؟

ایستگاه های واکسیناسیون واکسن را به رهگذران تزریق می کنند

نتانیاهو برای میزان بالای واکسیناسیون مقدار زیادی هزینه می کند. وی همچنان فشار وارد می کند: در آینده انتظار می رود این کشور حداکثر 170،000 واکسیناسیون در روز انجام دهد. کارشناسان می ترسند که در این روند اشتباهاتی رخ دهد. به ویژه در شهرهای کوچکتر ، ایستگاه های واکسیناسیون نمی توانند ادامه داشته باشند.

پس از ذوب شدن ، دوز واکسیناسیون باید ظرف چهار روز استفاده شود ، در غیر این صورت در سطل آشغال قرار می گیرند. این همان اتفاقی است که شب قبل برای بعضی از ایستگاه های واکسیناسیون می افتد مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب حتی دوزهای واکسیناسیون را به رهگذران بدهید – برای جلوگیری از دفع واکسن گران قیمت.

اولویتی که از طرف وزارت بهداشت ، در درجه اول برای افراد مسن و متخصصان بهداشت داده شده است ، نادیده گرفته می شود. سپس دوزهای فروخته شده برای واکسیناسیون در جای دیگری در دسترس نیست. رونیت کالدرون-مارگالیت ، کارشناس بهداشت گفت: “من می ترسم که برخی از بیماران پرخطر آن را از دست بدهند.”

همچنین بخوانید:واکسیناسیون تاج آغاز شده است: شما باید این را بدانید

تردید در مورد واکسن ها ، به ویژه در میان فلسطینیان در بیت المقدس شرقی

مقامات نگران هستند تردید در واکسیناسیون در میان اعراب اسرائیلی و به ویژه در میان فلسطینی ها در بیت المقدس شرقی. فقط حدود یک چهارم افراد بالای 60 سال در اینجا واکسینه می شوند. سه چهارم ساکنان یهودی شهر در همان سن اکنون بخشی از ایمن سازی شده اند.

خبر جمعیت اندک در مراکز واکسیناسیون در بیت المقدس شرقی به سرعت در سطح شهر پخش شد. به زودی در اینجا نیز صف های طولانی تشکیل شد: یهودیان از سراسر شهر برای گرفتن پنچری مورد نظر خود به مسافرت می پرداختند.

تنها 30 کیلومتری اورشلیم ، در رام الله ، پایتخت فلسطین ، از آنجا قابل دسترسی است جنون واکسیناسیون نمی توان گفت واکسیناسیون هنوز در اینجا انجام نشده است ، اولین زایمان ها تا ماه مارس پیش بینی نمی شود. و این علی رغم این واقعیت است که موج سوم اپیدمی در سراسر منطقه در حال رشد است.

خطرات دیگر در کمین است. اسرائیل در حال رقابت با زمان است: انگلیس و آفریقای جنوبی جهش همچنین در اینجا گسترش یافته و بیماری همه گیر را شدیدتر از نسخه های قبلی می کند. اکنون س Theال این است که آیا درجه واکسیناسیون می تواند با جهش ها مقابله کند؟

اطلاعات بیشتر در مورد این:ویروس کرونا ویروس: شما این را در مورد نوع جدید می دانید


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع


تو

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *