کرونا ، جانشینی CDU و موارد دیگر: رئیس CSU مارکوس سودر در یک مصاحبه

[ad_1]

برلین HDZ رئیس جدید خود را به تنهایی انتخاب می کند – اما یک نفر در مورد موضوع کاندیدای ریاست سخنان بزرگی دارد: مارکوس سودر، رئیس CSU و نخست وزیر باواریا. کمی قبل از کنفرانس حزب ، او را در یک مکالمه ویدیویی با صومعه باواریا ملاقات کردیم.CSU به عنوان یک حزب خواهر از رئیس جدید CDU چه انتظاری دارد؟مارکوس سدر: پایان دادن به اختلاف CDU-CSU با ما یکی از دستاوردهای بزرگ آنگرت کرامپ-کارنباوئر بود. ما هر دو دور هم جمع شدیم و اتحادیه را تقویت کردیم. باید همینطور بماند. به همین دلیل من امیدوارم که رئیس جدید HDZ با هم بسیار خوب کار کند. این بدان معنا نیست که هر دو طرف نمی توانند تأکید متفاوتی داشته باشند. اما در اصل ما باید به هم بچسبیم.اینجا بخوانید: کنفرانس دیجیتال حزب CDU: مهمترین اطلاعات در یک نگاه

این خیلی متوسط ​​به نظر می رسد …

Söder: دو گزینه مهم پیش رو داریم. اتحادیه در بادن-وورتمبرگ و راینلاند-فالتس شانس واقعی تغییر دولت را دارد. حتی مهمتر است که HDZ پشت رئیس جدید خود جمع شود و بر انتخابات ایالتی تمرکز کند. پس از آن زمان کافی برای آمادگی برای انتخابات بوندستاگ وجود خواهد داشت ، هم از نظر محتوا و هم از نظر کارکنان.

چه اتفاقی باید برای HSS بیفتد تا رهبر منتخب HDZ از کاندیداتوری صدارت محروم شود؟

Söder: یک چیز واضح است: HDZ به عنوان یک خواهر بزرگتر حق ابتکار عمل را دارد. در پایان ، ما با هم تصمیم می گیریم. زیرا آرا many بسیاری از بایرن در انتخابات بوندستاگ به دست می آید. رئیس CSU همیشه نقش مهمی در موفقیت کلی CDU بازی می کند. به همین دلیل است که باید با هم در مورد کاندیداتوری صدارت تصمیم بگیریم.

چه مدت؟

Söder: تا آنجا که ممکن است. نامزد شدن عجولانه اولاف شولز به عنوان نامزد سمت ریاست جمهوری تاکنون دستاورد قابل توجهی برای SPD نداشته است.

اما دوباره: تحت چه شرایطی می تواند کاندیدای ریاست از HSS بیاید؟

Söder: حتی HDZ در حال بحث است که هنوز هیچ کاندیدایی متولد نشده است. اینکه کدام یک درست باشد به نمایه محتوایی که می خواهیم با آن در انتخابات بوندستگ شرکت کنیم نیز بستگی دارد. سه نامزد HDZ همچنین تأکیدات مختلفی در مورد نحوه برخورد با میراث آنگلا مرکل دارند.

آیا می خواهید در سیاست آنگلا مرکل در قبال اتحادیه تداوم داشته باشید؟

Söder: هرکسی که باور کند می تواند با جدایی از آنگلا مرکل در انتخابات فدرال پیروز شود ، اساساً اشتباه است. وی یکی از بزرگان صدر در تاریخ جمهوری فدرال آلمان است و با کنراد آدنوئر و هلموت کوه هم سطح است. بعلاوه ، آلمان از نظر شخصیتی و سیاستهای وی از تایید فوق العاده بالایی برخوردار است. سلطنت تاج در ماه های آینده نیز مسلط خواهد بود و وزیر اعظم همچنان چهره ای مهم در سیاست آلمان خواهد بود. میراث آنها باید حفظ شود و همزمان با ایده های جدید برای مرحله بعدی سیاست آلمان غنی شود.


شما یک بار گفتید که یک رئیس وزیر آینده باید خود را در بحران ثابت کند. این بدان معنی است که فردریش مرک و نوربرت روتگن در حال ترک هستند.

Söder: هیچ کس را نمی توان متهم کرد که هنوز دفتر را اشغال نکرده است. رئیس جمهور جدید باید فرصتی برای ارائه ایده های خود و توسعه بیشتر داشته باشد.

اینجا بخوانید: تاج: رایتگن “شکست سیستماتیک” را در مدارس اخته می کند

آیا هنگام کاندیداتوری برای تصدی پست تصدیق می کنید نام دیگری ظاهر شود؟

Söder: ترجیح می دهم چنین نکنم. اما بیایید فقط صبر کنیم و ببینیم. سرانجام ، دو رهبر حزب پیشنهاد مشترکی را ارائه خواهند داد.

همچنین جالب است: مرز: در برابر پذیرش پناهندگان از یونان

بسیاری اتحادیه سبز و سیاه را ارائه می دهند. چه چیزی می تواند رنگ سیاه و سبز را بهتر از سیاه و قرمز کند؟

Söder: سبزها ابتدا باید مشخص کنند که واقعاً می خواهند به کدام سمت بروند: سبز-سیاه یا قرمز-سبز. عدم تعامل منصفانه نیست و باعث اعتماد به نفس رای دهندگان نمی شود. سبزها باید از خود بپرسند: بورژوازی یا چپ؟ هر دو با هم امکان پذیر نیست. رأی دهندگان می خواهند بدانند که پس از انتخابات چه انتظاراتی دارند. اشتیاق زیادی به ایده های تازه ، تغییر و مدرن بودن در آلمان وجود دارد. و نه بعد از بازگشت به دهه 70 ، همانطور که مدل قرمز-قرمز-سبز به معنای آن است.

همچنین بخوانید: آرمین لاچه: “افزایش مالیات راه اشتباهی است”

تاج بزرگترین چالش باقی مانده است. دو ماه آینده چقدر خطرناک خواهد بود؟

Söder: باید خیلی مراقب باشیم. تعداد عفونت ها در حال کاهش است ، اما اگر ویروس جهش یافته از انگلیس در اینجا گسترش یابد ، ما زمان بسیار دشواری خواهیم داشت. این ما را در مقابل یک آزمون کاملاً جدید قرار می دهد.


ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاهدر مورد آن چه می توان کرد؟

Söder: ما به سایت های آزمایشی بیشتری نیاز داریم که بتواند جهش را تشخیص دهد. ماسک های FFP2 و اجرای متوالی قفل فعلی نیز کمک می کند. هر درب دروازه ای برای انتشار نسخه جدید ویروس است. همچنین مهم است که قوانین برای همه در آلمان یکسان باشد. آنچه در مورد همه صدق می کند منصفانه است. و ما به واکسن بیشتری احتیاج داریم ، بنابراین باید سایتهای تولید بیشتری ایجاد و استفاده کنیم.

چه مشکلی در دریافت واکسن رخ داده است؟

Söder: به نظر می رسد دوزهای کمی از واکسن در ابتدا در اروپا سفارش داده شده است. این شادی که اولین واکسن از آلمان آمده را خرد می کند. اگر از واکسیناسیون عقب بمانیم ، نه تنها سلامتی ما را به خطر می اندازد بلکه اقتصاد ما را دوباره روشن می کند.

شما برای مراقبان مراقبت واکسیناسیون می خواهید. آیا انتظار برای رأی گیری از شورای اخلاق کافی است؟

Söder: من یک بحث می خواهم ما باید با واقعیت روبرو شویم. هیچ کس یک نیاز عمومی برای واکسیناسیون را نمی خواهد. اما شورای اخلاق باید در این مورد مهم مشاوره سیاسی دهد.

همانطور که مرکل اشاره کرد ، آیا باید قفل سخت تا عید پاک تمدید شود؟

Söder: هیچ کس نمی تواند تخمین دقیقی از مدت زمان قفل بدهد. با این حال ، ارزیابی های صدراعظم اغلب درست است. من هم با احتیاط در تیم می مانم. گذشته نشان می دهد که متأسفانه پیش بینی های خوش بینانه کمتر از موارد بدبینانه به حقیقت می پیوندند.

درباره آن بخوانید: هشدار مرکل درباره جهش ویروس: “تا عید پاک سخت خواهد بود”

بسیاری از شهروندان شعاع 15 کیلومتری را درک نمی کنند …

Söder: برد در اسرائیل ، اسپانیا یا فرانسه محدود به یک کیلومتر بود. ما در مقایسه بین المللی یکی از سبک ترین محدودیت ها را داریم. باید در محیط کار ثبات بیشتری داشته باشیم. این بدان معنی است: گسترش دفتر خانه ، دفتر طرح آزاد ، پوشیدن ماسک و صندلی شرکت فقط برای رفتن.

آیا وظیفه قانونی برای کار در خانه وجود دارد؟

Söder: ما باید انگیزه های بیشتری را در صورت امکان ایجاد کنیم. به جای مقررات جدید ، ما به کمک مالیاتی مانند حذف سریع آن نیاز داریم ، بنابراین ایجاد یک فضای دفتر کار خانگی یک مزیت اضافی به همراه دارد.

زمینه: واکسیناسیون کرونر این نقش را در محل کار بازی می کند

آنها از “Corona-RAF” هشدار می دهند. آیا دستورالعمل خاصی دارید یا این فقط یک مشکل است؟

Söder: RAF از جنبشی برخاسته است که سپس کوچکتر و رادیکالتر می شود. اگر در دنیای واهی و دروغ و اخبار جعلی به اندازه کافی زندگی کنید ، نیروهای افراطی در “مقاومت” خشونت آمیز احساس خواهند کرد که از نظر اخلاقی توجیه شده اند. این پیشرفت توسط اصطلاحاً دیده بانان اشاره می شود. من فکر می کنم این بسیار خطرناک است. بنابراین: با آغاز مبارزه کنید. طوفان کاپیتول در ایالات متحده باید هشداری برای ما باشد.

حتی افراد عادی هم با متفکرین جانبی می دوند. چگونه می توانید آنها را برگردانید؟

Söder: س toال و انتقاد از اقدامات خاص در مبارزه با بیماری های همه گیر کاملاً خوب است. البته همه چیز عالی نیست و اشتباهات بارها و بارها اتفاق می افتد. اما هرکسی که مرزهای قانون را لمس کند و بخواهد هسته دموکراسی را تهدید کند باید قابلیت دفاع از دموکراسی را تشخیص دهد. من همچنین شدیداً از پزشكان حمایت می كنم تا با همكارانی كه تاجگذاری را انكار می كنند و آنچه را كه به عنوان افراد خارجی شناخته می شوند ، مخالف باشند. در اینجا انجمن پزشکی باید اقدامات اخلاق حرفه ای را مورد بحث قرار دهد. هنگامی که پزشکان خطر تاج را انکار می کنند ، اساساً با استفاده از ماسک مخالفت می کنند و یا حتی گواهینامه های نادرست صادر می کنند ، آنها سوگند خود را برای بقراط نقض می کنند.

آیا در ملا public عام واکسینه می شوید؟

Söder: البته واکسن می زنم. من استدلال می کنم که بالای ایالت به دلیل نقش آفرینی در آن واکسینه می شود. این امر باعث می شود باد کسانی که با واکسیناسیون مخالف هستند از باد برود. اگر کمی بیشتر واکسن وجود داشته باشد و گروه های هدف قدیمی واکسینه شوند ، یک کمپین واکسیناسیون با حضور نمایندگان فرهنگ ، ورزش ، جامعه و سیاست نیز می تواند تمایل مردم به واکسیناسیون را افزایش دهد.

درباره آن بخوانید: پس از شروع واکسیناسیون تاج: باید این را بدانید


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعبه ازای هر نفر

مارکوس سودر در سال 1967 به عنوان پسر آجرکار و کارمند بانک متولد شد. در 16 سالگی ، او به CSU پیوست. وی پس از پایان دوره دبیرستان و خدمت سربازی ، در رشته حقوق تحصیل کرد و به طور داوطلبانه در Bayerischer Rundfunk تحصیل کرد. وی از سال 1994 عضو پارلمان ایالتی بایرن است. وی از سال 2003 تا 2007 دبیرکل CSU بود ، از سال 2007 ابتدا وزیر اروپا ، سپس وزیر محیط زیست و بهداشت و سرانجام وزیر دارایی و وزیر کشور در بایرن.

پس از یک جنگ قدرتمند با هورست سیهوفر ، سودر جانشین وی به عنوان نخست وزیر در سال 2018 و در سال 2019 به عنوان رئیس HSS شد. سودر متاهل است و چهار فرزند دارد که یکی از آنها از یک رابطه قبلی است.

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *